3

,,Nie będzie murzyn pluł nam w twarz,,
Karol Krawczyk.

5

@Eto'o9 R10 De Jonga to bym oddał za darmo nawet, aby zejść z gigantycznej pensji i nie oglądać już więcej tego jałowego nudziarza boiskowego w Barcy.

0

Myślałem, że to Endrick.

0

@Zoker Tutaj pojawia się paradoks właśnie, kiedy graliśmy w LM to polskie kluby dawały naprawdę fajne mecze.

0

@Vegeta88 Jesteś po prostu nieświadomy, czym jest ta substancja.

0

@Vegeta88 Problem w tym, że alkohol powoduję ten bałagan.

0

@xVENUMx Wiem, że uznasz to za smęcenie, ale im szybciej przestaniesz się truć tym lepiej. Alkohol w przyszłości będzie całkowicie zakazany ze względu na swoje destrukcyjne działanie cywilizacyjne. Jeśli chcesz być człowiekiem wartościowym to nie używaj.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@Filipem Myślę Rivaldo i ciężko uwierzyć, że tamta Barca z nim w składzie choć jednej LM nie wygrała.

1

@Sysia11 Moim zdaniem wszystkie filmiki tego typu co przerabia sztuczna to dno.

0

@Ojciec5tkidzieci Dobra czaję bazę :D

0

@reakwon To tam można hajs wydawać :D
Myślałem, że tam się tylko piszę, komentuję, wstawia fotki.

0

@Ojciec5tkidzieci Co to za platforma?

9

To tak jak ja bym dostał wykałaczkę, pewnie się szczerze cieszyła banda milionerów.

0

@lucca87 Tylko p$g akurat może sobię pozwolić na te 2 mecze więcej, ponieważ ligę wygrywają zazwyczaj na 2 biegu.

0

@KibicBarcy84 Lewy czasem sprawia wrażenie jakby włożyli do Barcy półamatora, kiedy robi się gęsto i trzeba szybko kolepac na małej przetserzni to 9 na 10 piłek odbija się jak od sęka.

0

Coś mi się pokićkało, myślałem, że już tylko jeden mecz w LM został i baraże, a tu szansa jeszcze jest na top8 :D
Elegancko.

0

A wiec chyba baraże panie i panowie.

0

@Kosmita95 Właśnie ten puchar może wygrać jakościowy średniak, tam dyspozycja dnia może zaważyć.

0

@Kosmita95 Poprzedni sezon byliśmy topką i o włos nie zrobiliśmy finału, w tym też się obudzimy i wygramy puchar.

0

Hahahaha nie no ludzie trzymajcie mnie, dlaczego tam wrzutka nie poszła...
4 doliczył, leci 5 minuta, a ten do tyłu podaję :D

0

@Patinka353 Ucieszona minka z puszczaniem oczka tak jest właśnie interpretowana.

0

@Patinka353 Akurat z kontuzji to słabo się cieszyć.

1

@fc20barca Po treningu polecam masaż nuru.

0

@July_6_BcN Fajnie jakby 100% tej trucizny na świecie zostało zniszczone w pizdu, a prawa fizyki nagle w dziwny sposób uległy by przekształceniu i w nowym porządku wszechświata owa substancja nie mogłaby istnieć.

4

@fracek13 Już lepiej niech młody Szwed gra, widać, że może z niego być naprawdę niezły grajek.

0

@Giwera A co to pudelek?

4

@esem91 Ale się spawać chcę gdy się patrzy na te zje... atencyjne filmiki.

1

@MesQueUnClub_87 Na pewno w jakiś sposób darzy Barcę uczuciem, ale na bank też mógł zrobić więcej w kontekście pozostania tutaj, tak jak kolega wyżej napisał, miłość prawdziwa, raz na wozie raz pod wozem.

0

@bulo Myślę, że wina jest po dwóch stronach, a już szczytem głupoty wykazują się ludzie uważający Leo za jakiś nieskazitelny byt. Przecież już wcześniej odwalił z tym biurofaksem aferę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?