LeoMessiiBarcaPepa
Dołączył/a: sierpień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
,,Nie będzie murzyn pluł nam w twarz,,
Karol Krawczyk.
5
@Eto'o9 R10 De Jonga to bym oddał za darmo nawet, aby zejść z gigantycznej pensji i nie oglądać już więcej tego jałowego nudziarza boiskowego w Barcy.
0
Myślałem, że to Endrick.
0
@Zoker Tutaj pojawia się paradoks właśnie, kiedy graliśmy w LM to polskie kluby dawały naprawdę fajne mecze.
0
@Vegeta88 Jesteś po prostu nieświadomy, czym jest ta substancja.
0
@Vegeta88 Problem w tym, że alkohol powoduję ten bałagan.
0
@xVENUMx Wiem, że uznasz to za smęcenie, ale im szybciej przestaniesz się truć tym lepiej. Alkohol w przyszłości będzie całkowicie zakazany ze względu na swoje destrukcyjne działanie cywilizacyjne. Jeśli chcesz być człowiekiem wartościowym to nie używaj.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@Filipem Myślę Rivaldo i ciężko uwierzyć, że tamta Barca z nim w składzie choć jednej LM nie wygrała.
1
@Sysia11 Moim zdaniem wszystkie filmiki tego typu co przerabia sztuczna to dno.
0
@Ojciec5tkidzieci Dobra czaję bazę :D
0
@reakwon To tam można hajs wydawać :D
Myślałem, że tam się tylko piszę, komentuję, wstawia fotki.
0
@Ojciec5tkidzieci Co to za platforma?
9
To tak jak ja bym dostał wykałaczkę, pewnie się szczerze cieszyła banda milionerów.
0
@lucca87 Tylko p$g akurat może sobię pozwolić na te 2 mecze więcej, ponieważ ligę wygrywają zazwyczaj na 2 biegu.
0
@KibicBarcy84 Lewy czasem sprawia wrażenie jakby włożyli do Barcy półamatora, kiedy robi się gęsto i trzeba szybko kolepac na małej przetserzni to 9 na 10 piłek odbija się jak od sęka.
0
Coś mi się pokićkało, myślałem, że już tylko jeden mecz w LM został i baraże, a tu szansa jeszcze jest na top8 :D
Elegancko.
0
A wiec chyba baraże panie i panowie.
0
@Kosmita95 Właśnie ten puchar może wygrać jakościowy średniak, tam dyspozycja dnia może zaważyć.
0
@Kosmita95 Poprzedni sezon byliśmy topką i o włos nie zrobiliśmy finału, w tym też się obudzimy i wygramy puchar.
0
Hahahaha nie no ludzie trzymajcie mnie, dlaczego tam wrzutka nie poszła...
4 doliczył, leci 5 minuta, a ten do tyłu podaję :D
0
@Patinka353 Ucieszona minka z puszczaniem oczka tak jest właśnie interpretowana.
0
@Patinka353 Akurat z kontuzji to słabo się cieszyć.
1
@fc20barca Po treningu polecam masaż nuru.
0
@July_6_BcN Fajnie jakby 100% tej trucizny na świecie zostało zniszczone w pizdu, a prawa fizyki nagle w dziwny sposób uległy by przekształceniu i w nowym porządku wszechświata owa substancja nie mogłaby istnieć.
4
@fracek13 Już lepiej niech młody Szwed gra, widać, że może z niego być naprawdę niezły grajek.
0
@Giwera A co to pudelek?
4
@esem91 Ale się spawać chcę gdy się patrzy na te zje... atencyjne filmiki.
1
@MesQueUnClub_87 Na pewno w jakiś sposób darzy Barcę uczuciem, ale na bank też mógł zrobić więcej w kontekście pozostania tutaj, tak jak kolega wyżej napisał, miłość prawdziwa, raz na wozie raz pod wozem.
0
@bulo Myślę, że wina jest po dwóch stronach, a już szczytem głupoty wykazują się ludzie uważający Leo za jakiś nieskazitelny byt. Przecież już wcześniej odwalił z tym biurofaksem aferę.