2

@MesQueUnClub_87 Z ubitego piachu to i tak luksus, u nas na osiedlu było takie czarne jak węgiel i pełno jakiś skał wyglądających niczym meteoryty :D

0

@Foton Patola. Odkąd przestałem bawić się z używkami to zacząłem dostrzegać normalizację owego zjawiska i mam nadzieję, że kiedyś ludzie zrezygnują z tego badziewia, Wszystko co najlepsze organizm wytwarza sam.

1

@macio_944 Sztosik to musi być słuchając tam na żywo :D

2

@Filipem No w tym roku skupiłem uwagę na tym zjawisku i dramat...
Kumpel przyjechał z Anglii z synem na wakacje, młody sam przez większość czasu bawił się na placu zabaw, a mówimy tutaj o blokach, w tym samym okresie 20 lat temu, było nas 30, 40 dzieciaków i jazda od świtu do nocy :D

0

@TR3YWAY Sory, ale zawiało patologią :p
Roczek dziecka okazją do najebania się, no chyba, że nie ma tam alko, to cofam :D

0

@RosjaninBut Do Moto GP by się nadał.

0

@addept Może się nauczył, że lepiej tak, niż się zajechać.

1

@JordiAlbion Oczywiście, że tak. Jakie to ma skutki w psychice młodych nieświadomych istot, które patrzą na to i chłoną jak gąbka pewne wzroce, przecież zarabiają tyle siano, a narracja w dzisiejszym świecie jest jaka jest...

6

@Szklaner Złoto, mega sentyment do tego openingu.

0

@Czyhrynski Jasne, że tak. Wychowałem się na blokach w latach 90-tych i dalej trzymam się razem z ekipą praktycznie od urodzenia :)
Wiadomo, że już się codziennie nie widujemy, każdy ma swoje tematy, jedni za granicę wyjechali, drudzy gdzieś w Polskę ruszyli, ale zawsze jak się widzimy to jest niepowtarzalny klimat, już jako osoba dorosła nie można stworzyć takiej więzi z nowo poznanymi osobami.

2

Niech podpiszę i pożegnać w lato. Jeśli uda się wyciągnąć dobra sumę to będzie cud. Zawsze jak przychodzi do ważnego meczu to on nie istnieję.

0

@Pomimo27 To trzeba je stworzyć.

0

@ViscaelBarca2007 No zjedli nas w drugiej, ale w pierwszej pokazaliśmy, że sufit być może mamy nawet wyżej od nich.

1

@Michael24 p$g nie było za mocne tylko my za słabi na tym etapie sezonu. W tamtym o tej porze to petrodolary dostawały częste lania i ledwo się załapały do dalszej fazy rozgrywek, w piłce nożnej tydzień to wieczność, aby na wiosnę być u szczytu formy, bo oni na pewno przez cały sezon nie będą jest utrzymywać.

0

@mientusek1407 Oczywiście, że tak.

3

@Filipem XD twój komentarz jest pierwszy w którym zobaczyłem w ogóle takie sugerowanie, że coś może być przesądzone.

0

@Barca_bwo Słabiutko, nie dał kompletnie nic ekstra.

0

Wojtuś wczoraj zawalił przy pierwszej bramce, rzucać na czuja to się można przy karnym.

0

@kochampiw0 U nas też rezerwą. Szczęsny zawalił pierwszą bramkę.

1

@RoberDzik Moim zdaniem nie ma szans pobić CR7.
Chociaż, przecież teraz mamy dużo więcej meczów, jednak zmieniam zdanie :D

0

@Krzyniu Tutaj raczej chodzi o etap na którym są oba kluby w budowaniu szczytowej formy. Wszystko wskazuję na to, że Barca po normalnym roku przygotowań, czyli zakończenie sezonu, presezon i wejście w sezon, wejdzie na najwyższy poziom w późniejszej fazie sezonu, natomiast p$g prawdopodobnie jest od początku roku w dobrym rytmie co spowodowały kmś po sezonie.

1

@ShawnC Masz rację, mieli dużo więcej dobrych sytuacji do zdobycia gola, co pokazała statystyka celnych strzałów chociażby. Pierwsza połowa dobra w naszym wykonaniu, a w drugiej jak już złapali rytm to różnica klas, co nie znaczy, że w niebawem nie możemy ich przeskoczyć, są w rytmiem meczowym cały czas, a u nas poligon doświadczalny. Lecimy dalej, rozwijamy się i na wiosnę mam nadzieję będziemy od nich lepsi. VeB!

1

@Laminedependencia To prawda, miał kawałek pustej przestrzeni do zapakowania piłki, a on strzelił tam gdzie stało 2 obrońców i bramkarz.

0

@dawid4444 Właśnie na to liczę, oni są cały czas w rytmie meczowym od ponad roku.

1

Pierwsza połowa w naszym wykonaniu dobra, a druga bardzo słaba, p$g pokazało klasę, gdy weszli na swój poziom to nie za wiele mogliśmy zrobić. Mnóstwo pracy przed zespołem, porażka wliczona w koszta i liczę, że już niebawem będziemy od nich lepsi. VeB!

3

Oby Flick wyciągnął wnioski i ta porażka zadziałała jak najlepsza lekcja. VeB!

1

Spokojnie, wygramy ten mecz. VeB!

0

@Aragorn33 Jak dla mnie to jedne z najgorszych.

2

@Kgorecki2500 Im dłużej się pobiera tym bardziej się docenia. Pamiętam czasy, gdy film pobierało się pół dnia, a później bez mrugnięcia się wciągało kilka razy, a teraz wchodzisz w neta i nie wiadomo co oglądać, przesyt totalny :/

1

@kryhaa Ja chodzę tylko na trzeźwo i jest mega :D
A o 5 rano mam najwięcej energii na parkiecie, później kilka godzin spanka i jak nowy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?