LeoMessiiBarcaPepa
Dołączył/a: sierpień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@ShawnC Co ma tu budżet do rzeczy.
Jest to najwyższa klasa rozgrywkowa i jakieś standardy powinni mieć, założę się, że kluby z 4 ligi oferują atrakcyjniejszą filozofię.
3
@LukaszFan Mimo wszystko zbyt szybko. Szkoda tego epizodu w p$g, w sensie, że tam poszedł. Fajnie byłoby go zobaczyć w PL.
2
@MYTO Tak, Montjuic jak i wszystkie stadiony typu olimpijskiego nie mają tego piłkarskiego klimatu.
3
@sebatronic13 40 sekund po wejściu już dwie? :D
0
@LeoMessiiBarcaPepa Była lekko gazowana, ale już się nic gazu nie ostało, właśnie się zabieram za ostatniego łyka :D
2
@Technik Jak to, Christjeanssons przecież to nasz ŚO.
1
@gumaz Pół szklanki wody :)
2
@Katalończyk 99 Casado jest świetny i dałby radę :D
1
@Kessie Nawet jeśli to nieprawda z tą zdradą to i tak kukold. Rozumiem całować stopy kobiety z którą jest się 20 lat, urodziła Ci trójkę dzieci i ogólnie to złota baba z zasadami, no i oczywiście robiąc to, nie wrzucasz do sieci, traktujesz jako waszą intymną sprawę.
0
@DonCarletto Aaa to dzięki za info :D
1
On i tak ma już po MŚ, przecież Neuer będzie bronił, a jeśli nie, to pewnie i tak mają lepszy wybór od Ter Stegena.
0
@Bilon87 To jest właśnie piękne, każdy może sobię interpretować jak chcę. Świątynia, czy gdzieś jest napisane, że to budynek z cegieł czy innego materiału budowlanego, dla mnie świątynią jest las.
Urodziłem się istotą rozumną z nieskończoną wyobraźnią i to daję mi prawo wierzyć po swojemu i podważać wszystko z czym się nie zgadzam.
0
@draxidox Messi, Ronaldo, Dembele :D
Co się stało z piłką nożną haha
0
@Popitek12 Nie wypijam. Po prostu wolę być ciekawy tych wszystkich tajemnic.
0
@Bilon87 Ty piszesz głupoty. Chłopie jesteś zindoktrynowany na maksa i nie mów, że ktoś kto nie wspiera kościoła nie może do końca mówić o wierzę w Boga bo się ośmieszasz i pokazujesz tylko swoją krótkowzroczność i brak wyobraźni. Poczytaj pismo święte w takim razie i pokaż mi gdzie jest tak napisane, bo z tego co wiem to Jezus preferował nauki na świeżym powietrzu.
1
@tbas Tutaj jest problem z 10x mniejszymi sumami, ale dobra, załóżmy, iż mamy te 100 baniek, kupujemy Haalanda i teraz drugi kłopot, przecież trzeba kosmiczny kontrakt mu dać :D
1
@Konradowskyy Też byłem dzisiaj, około godzinkę i wiadro na suszenie wpadło :)
0
@Bilon87 Bóg jest wszędzie i jest wszystkim, a kościół to Mafia i wymysł chciwych, którzy dawno temu upatrzyli sobię biznes w tym, że ludzie wierzą w siłę wyższą. Świetnie im to wychodzi swoją drogą. Jak do domu Bożego, dobre sobię, a tam co chwilę dej dej dej.
0
@Encore Nie bo Bruno Fernandes to jeden z najlepszych pomocników w historii piłki nożnej w takim razie.
Przecież tam przepada każdy piłkarz od dekady.
1
Siema. Jest ktoś w Zielonej górze teraz, albo w Żaganiu?
0
Nie gadajcie, że znowu z karnego real ukuł..? :D
17
Po prostu genialny transfer, to już jest ścisła czołówka światowa, a jeszcze na pewno się rozwinie, w końcu mamy kocura na bramce. VeB!
1
@Hismajesty Duża na to szansa, aczkolwiek powiedziałbym, że na pewno mielibyśmy finał.
0
@RichardWinters Hahahhaa
Teraz mnie rozbawiłeś Hefner :D
1
@RichardWinters Mam wrażenie, że opinie na temat osób wypowiadających się negatywnie o współżyciu przy małym dziecku/ kiedy kobieta jest w ciąży, wyrażają osoby które seksu nie uprawiają, nie mają dzieci, a do tego libido na poziomie -9.
2
@spiderman1899 W tej sytuacji to przesada, natomiast jeśli jakiś pies o takim potencjale agresji i siłę zagroziłby członkowi mojej rodziny to pewnie też nie miałbym hamulców do takich rozwiązań.
2
@July_6_BcN Powiem Ci, że kicham na to co tam wyżej koledzy z dużym przekonaniem napisali :D
Wiem jedno, że jeśli będę mieć kobietę w zaawansowanej ciąży to nie ma opcji haha
1
@Shafiqua I jak tam współżycie w aktualnym stanie?
Chcę się, nie chcę się, trzeba, nie trzeba? :D
0
@July_6_BcN Tego Co nie powiem, zapytaj wujka google hahaha
Mówię tylko to co usłyszałem kilka razy i to nawet od znajomych.
1
@Roobo Niektórzy twierdzą, że uprawianie seksu z ciężarną w zaawansowanej ciąży jest normalne, więc no... :D