LeoMessiiBarcaPepa
Dołączył/a: sierpień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@4drian0 Zaciekawiła mnie grafika, lubię takie gierki zręcznościowe właśnie.
0
@4drian0 Co to za Gierka i co w niej takiego fajnego?
0
Gdzie Ige można oglądać?
1
@Popitek12 Nie są.
0
@Pomimo27 O proszę, nawet nie wiedziałem, że serial powstaję. Jako fan Obcego na pewno obejrzę. Tylko na Disney?
0
@Encore Czyli nasze Złotka tylko na ME grały świetnie, a na MŚ słabo?
0
@fcbarcafan19 WARIACIK PRZEZ DUŻE W!!!
No chłop wychylił się auta i przywitał kibicami, zapisał się w annałach historii naszej cywilizacji jako ten który zrobił największy skok, skok w inny wymiar jestestwa i świadomości.
5
@Nightraider W końcu wyjdziemy na prostą, a po burzy wyjedzie słoneczko.
0
@partymaker Czyli wypowiedziałem co jest lepsze z mojej perspektywy, a Ty od razu wziąłeś to jako przytyk do Ciebię. W takim razie bez sensu cokolwiek pisać, zawsze można coś zinterpretować jak się chcę.
0
@partymaker Wyraziłem swoje zdanie, nie obchodzi mnie na co wydajesz pieniądze i nigdzie do tego nie nawiązałem. Proszę się nauczyć czytać ze zrozumieniem i nie doszukiwać jakiś smaczków.
O przelocie także nie wspomniałem...
0
@partymaker Miałem jedną koszulkę Barcy za dzieciaka, dostałem po kuzynie, jako dorosły kupiłem tylko z sezonu 2009/10 i po prostu nie kupuję bo szkoda mi kasy na to złodziejstwo, za cenę koszulki już lepiej kupić bilet i pójść na mecz.
1
@Stinger_ A jakżeby inaczej :)
1
Oj, ale na dziurę amigosi dostali :/
7
Partidazo!
Najlepszy występ naszego bramkarza od dekady.
1
@Lionel_Messi10 37 klubowe rzecz jasna.
0
@Tymoon19 Za Flicka to my z najlepszymi(nie murarzami) gramy najlepszą gałę, nawet p$g zlejemy.
0
Najlepszy występ bramkarza Barcy od dekady.
0
@Jacob9402 To powinien być walkower.
2
@Encore Bruno by serio w normalnym klubie z topu powalczył o ZP, przecież to jest fenomen, tam od dekady przepadają wszyscy.
1
@Laminedependencia Marketing skutecznie manipuluję ludzkimi pragnieniami.
3
Spokojna wasza rozczochrana. Mam real na kuponie, będzie remis jak nic.
0
Faul Gulera ,, być może nawet na napomnienie,, hahaha co ten komentator, chyba w uniwersum realu typowo, tak to zabrzmiało.
0
@Barceloniarz987 Będziemy grać i pokażemy moc.
0
Oo zapomniałem o tym aspekcie. Będzie się miło oglądało :D
4
@prodigy Casado to jest przyszły Crack. To co zagrał przez pierwszą rundę tamtego sezonu to poezja. Niektóre zagrania ocierały się o geniusz.
3
@Cules69 Tak nam dopomóż Panie Boże.
0
@damian16161212 Kurde mordo :D
Wiem doskonale o czym mówisz, ja mam 34, czuję się duchem na 20 a do Dragon Balla wracam dosyć często i kocham po prostu.
0
@Popitek12 Podziwiam. Ja na konsoli grając po 5 minutach już się nudzę.
1
@Danny Gaucho Marquinhos pewnie zakręci się około 50 pucharów, jeśli oczywiście zostanie w p&g.
0
@tbas Oni przy piwku.