0

@4drian0 Zaciekawiła mnie grafika, lubię takie gierki zręcznościowe właśnie.

0

@4drian0 Co to za Gierka i co w niej takiego fajnego?

0

Gdzie Ige można oglądać?

1

@Popitek12 Nie są.

0

@Pomimo27 O proszę, nawet nie wiedziałem, że serial powstaję. Jako fan Obcego na pewno obejrzę. Tylko na Disney?

0

@Encore Czyli nasze Złotka tylko na ME grały świetnie, a na MŚ słabo?

0

@fcbarcafan19 WARIACIK PRZEZ DUŻE W!!!
No chłop wychylił się auta i przywitał kibicami, zapisał się w annałach historii naszej cywilizacji jako ten który zrobił największy skok, skok w inny wymiar jestestwa i świadomości.

5

@Nightraider W końcu wyjdziemy na prostą, a po burzy wyjedzie słoneczko.

0

@partymaker Czyli wypowiedziałem co jest lepsze z mojej perspektywy, a Ty od razu wziąłeś to jako przytyk do Ciebię. W takim razie bez sensu cokolwiek pisać, zawsze można coś zinterpretować jak się chcę.

0

@partymaker Wyraziłem swoje zdanie, nie obchodzi mnie na co wydajesz pieniądze i nigdzie do tego nie nawiązałem. Proszę się nauczyć czytać ze zrozumieniem i nie doszukiwać jakiś smaczków.
O przelocie także nie wspomniałem...

0

@partymaker Miałem jedną koszulkę Barcy za dzieciaka, dostałem po kuzynie, jako dorosły kupiłem tylko z sezonu 2009/10 i po prostu nie kupuję bo szkoda mi kasy na to złodziejstwo, za cenę koszulki już lepiej kupić bilet i pójść na mecz.

1

@Stinger_ A jakżeby inaczej :)

1

Oj, ale na dziurę amigosi dostali :/

7

Partidazo!
Najlepszy występ naszego bramkarza od dekady.

1

@Lionel_Messi10 37 klubowe rzecz jasna.

0

@Tymoon19 Za Flicka to my z najlepszymi(nie murarzami) gramy najlepszą gałę, nawet p$g zlejemy.

0

Najlepszy występ bramkarza Barcy od dekady.

0

@Jacob9402 To powinien być walkower.

2

@Encore Bruno by serio w normalnym klubie z topu powalczył o ZP, przecież to jest fenomen, tam od dekady przepadają wszyscy.

1

@Laminedependencia Marketing skutecznie manipuluję ludzkimi pragnieniami.

3

Spokojna wasza rozczochrana. Mam real na kuponie, będzie remis jak nic.

0

Faul Gulera ,, być może nawet na napomnienie,, hahaha co ten komentator, chyba w uniwersum realu typowo, tak to zabrzmiało.

0

@Barceloniarz987 Będziemy grać i pokażemy moc.

0

Oo zapomniałem o tym aspekcie. Będzie się miło oglądało :D

4

@prodigy Casado to jest przyszły Crack. To co zagrał przez pierwszą rundę tamtego sezonu to poezja. Niektóre zagrania ocierały się o geniusz.

3

@Cules69 Tak nam dopomóż Panie Boże.

0

@damian16161212 Kurde mordo :D
Wiem doskonale o czym mówisz, ja mam 34, czuję się duchem na 20 a do Dragon Balla wracam dosyć często i kocham po prostu.

0

@Popitek12 Podziwiam. Ja na konsoli grając po 5 minutach już się nudzę.

1

@Danny Gaucho Marquinhos pewnie zakręci się około 50 pucharów, jeśli oczywiście zostanie w p&g.

0

@tbas Oni przy piwku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?