LeoMessiiBarcaPepa
Dołączył/a: sierpień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Piękna kolejka dzisiaj się szykuję, 2 h oby dobrych emocji. VeB!
2
@DragonxNF Atlantyda zaginiony ląd, pamiętam jak w szkole podstawowej na to do kina pojechaliśmy, fajne wspomnienie.
2
@Luciano99 Absolutną kompromitacją nie nazwałbym awansu do top8 na koniec fazy grupowej, co prawda, tak jak napisałeś, prezentów sporo dostaliśmy, ale jeszcze 2 kolejki temu baraże były wielce prawdopodobne i dla mnie najlepsza ósemka będzie mega bonusem, w stosunku do tego co zakładałem.
1
@FcPortoFan1999 Bardzo chciałbym odpowiedzieć na twoje pytanie, ale jedynie wiem, że nic nie wiem, jak mawiał Sokrates po kilku głębszych.
2
@FcPortoFan1999 ,,Porke,, - Jose Mourinho.
0
@July_6_BcN Nie masz tak czasem, że dopada Cię wieczorna głupawka?
Szczególnie w styczniowe, długie wieczory, taka odskocznia od rzeczywistości :)
2
Z tym sikaniem do zlewu, co prawda jest to trochę nie na miejscu, ale już sikanie na siedząco to najlepszy wynalazek kobiet, otwierasz śluzę i do ostatniej kropelki śiurrrrrr...!
0
@Kazragore Hahahaha :D
1
@Luciano99 Łee za moich to się robiło od 4 do 23 i jednocześnie siłka, do 2:30 nocne wykopki i katowanie nóg żeby zaoszczędzić czas, jeden ziemniak 4 przysiady głębokie, biegiem 24 km spowrotem do tartaku kontynuować pracę i jakiś lżejszy trening fbf, sen co cztery dni 1 h i powrót do rutyny.
1
@July_6_BcN Wkraczamy w wyższe wymiary wtajemniczenia ;p
0
@BulaKG O to to to, i można od razu o higienę zadbać.
4
Jak tam panie i panowie, sikanie do zlewu tak czy nie?
0
@lucca87 Rekin i wiecznie odpalający Holender, nie rozśmieszaj mnie :D
Fermin przez półtora roku zagrał z 10 kosmicznych meczów, De Jong przez wiele sezonów chyba ze 2 i to jeszcze ciężko tak naprawdę jakiś jego występ takim określić, w dodatku obaj z Hiszpanem są starsi.
Lopez to w dodatku wychowanek, czyli +1 pkt, tempo jego rozwoju jest kapitalne, musi być przed ww. dwójka.
1
@escarabajo Joan zgoda :D
1
@lucca87 Na pograniczu pierwszej 11 to za słabo moim zdaniem, jak dla mnie to jest top4 naszej kadry, Rapha, Pedri, Yamal i Ferminator :D
1
@michaleu 13.7 mld lat jak jeden dzień haha
A tak serio to uważam, że czas jest iluzją, a linearne postrzeganie go jest wytworem naszego umysłu, aby jakiś funkcjonować w rzeczywistości, gdyż jeszcze jesteśmy zbyt ograniczeni, aby pojąć szerszą perspektywę.
7
@Danny Gaucho 38 prób przez 10 lat i 22 próby przez półtora roku hahahaha
1
@Danny Gaucho Cris ma więcej goli z karnych niż nie jeden klasowy napastnik :D
0
Ale United pięknie ostatnio idzie :)
0
@MesQueUnClub_87 I międzyinnymi taka ewolucja GOATA doprowadziła do messidependencji. Nie ma w tym przypadku, że po erze Xaviego i Iniesty już LM nie wygraliśmy. Wszystko musiało iść przez Leo, każdy topowy zespół nas rozgryzł, wystarczyło potroić Leo i Barca nie istniała, dobrze, że się podnieśliśmy tak szybko i znowu możemy rywalizować z każdym, opierając swoją grę o kolektyw, a nie jednego cracka.
1
@Adran360 Oo ciekawe co z tego wyjdzie :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Barca_Big_Moment Jeśli dobrze pamiętam z fizyki to entropia jest uniwersalnym prawem wszechświata wynikającym z termodynamiki, jak niby przy pomocy postępu technologicznego mamy ją kontrolować. No chyba, że założenia nauki dotychczasowo uznawane za pewnik są błędne, co by mnie wcale nie zdziwiło :D
Chyba, że użyłeś ,,entropii,, metaforycznie w odniesieniu do struktur cywilizacyjno - społeczno - kulturowych.
Czekaj, czekaj :D
Już późno i chyba zbyt globalnie myślę, pewnie chodzi Ci o lokalne kontrolowanie zmniejszania entropii :)
0
@MesQueUnClub_87 To oczywiście rozwiąże cześć zagadnienia, ale musiałbyś w dodatku filtrować powietrze i stamtąd nie wychodzić, żeby nie oddychać tym zanieczyszczonym. Można walczyć z wiatrakami i na pewno w jakimś stopniu zwiększymy komfort, ale nie da się tego wyeliminować całkowicie. Nie daje mi to spokoju, że ta zepsuta cześć populacji ma zawsze większą siłę przebicia od wizjonerów i naukowców którzy znajdują rozwiązania owych problemów. Potrzebny jest skok kwantowy świadomości.
2
@Barca_Big_Moment Gwóźdź to sobię nasza cywilizacja wbiła już dawno temu, a skutki trwają. Wyjdziemy z tego mocno pokiereszowani. Mówię o utracie jakichkolwiek wartości, największym dobrem uznawana jest dziś mamona, szatan w materialnej postaci, odzwierciedlenie naszych najgorszych cech. Utraciliśmy największe skarby planety na jej cześć, wszystko jest zatrute, wszechobecna patologia i powierzchowność. Mamy 21 wiek, a ludzie dalej toczą wojny, świat jest chory psychicznie i chyba tylko globalna katastrofa naturalna jak np. wybuch super wulkanu, może otrzeźwić tą tępą rasę.
1
Coraz mocniej zgłębiam temat i dochodzę do wniosku, że nie da się już prowadzić zdrowego trybu życia, stało się to czystą mrzonką, wszystko jest zatrute...
W imię czego, jakiś małostkowych, debilnych popędów, chciwych jednostek, stojących na czele tych obrzydliwych korporacji i przyklaskujących im pomiotów politycznych.
Posadzisz coś w ogródku, włożysz w to 100% zaangażowania, aby było idealne to spadnie na to toksyczny deszcz i cały wysiłek w pizdu.
Chyba ostatnia nadzieja w ewolucji, która może sprawić abyśmy i z tego wyszli obronną ręką.
2
@Munio To akurat jest plus dla nas, będą musieli grać w piłkę, zrobi się przestrzeń, a to woda na młyn dla Barcy. VeB!
0
@kubix05 Pozdrawiam dusze dziadków :)
1
@Mateonvious Aha dobra :D
Patrzyłem tylko od nas do góry hahahaha
0
@Mateonvious Wygrana daję 100% awans, ponieważ ktoś z pary Newcastle -p$g straci punkty, albo oba kluby.