LeoMessiiBarcaPepa
Dołączył/a: sierpień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Popitek12 Ciężko porównać, ale myślę, że duet z Barcy w prime jednak lepszy, wygrywali wszytko jak leci i grali na lepsze zespoły niż te dzisiejsze.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Azi A ktoś tutaj się ich w ogóle boi :D
5
@Herato Warto nadmienić, iż mistrzostwo 2014 wygrali po wałku Lahoza.
2
@Tabaluga37 Zobaczymy jakie tytuły jeszcze dla Barcy wpadną do gabloty za jego kadencji i jaki będzie miał w tym udział, na dzień dzisiejszy jeszcze na wyrost, ale jakby tak LM w tym sezonie Barca ugrała to Lewus byłby na 100% legendą.
0
Dzisiaj mam niesamowitego czuja, wolny dla Live, od razu mi pachniało bramką, gdy prowadzili 1:0 to myślę eee i tak City wygra 2:1 i ostatnie co mi świta na dziś to Valencia ogra real, stawiać swoje wille :D
0
@Kapitan_SW Liczę na Finał Polska-Hiszpania :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@mekston Jest taki fajny film o rywalizacji Borga z McEnroe, ale o tym, że 11 szlemów do 25 roku już wygrał i zakończył karierę tak młodo to chyba tam nie było, albo nie pamiętam.
Istny fenomen, muszę sobię poczytać o nim.
2
@mekston Ciekawe jakby sobię jeden i drugi poradził na Nadala w prime .
2
@Szklaner Historia gier komputerowych na tym kanale ostatnio oglądana była 10/10 :D
1
@Lanosss Trochę pracy by włożył, odskrobał, odpicował i będzie cacucho.
0
Jesteście na Syberii, przed Wami pojawia się tygrys syberyjski i w przypływie dobroduszności daję Wam 3 sekundy na dopięcie konkretnego chwytu, dającego szansę na pokonanie przeciwnika, jaką techniką próbujecie go zaskoczyć?
Osobiście postawiłbym na pełnego Nelsona, dopiętego szczelnie na grubej i futrzastej szyi kotowatego.
0
@maroon W końcu ktoś wie co dobre ;)
1
@July_6_BcN Jeśli bym fałszował to tak mogłoby się to skończyć, ale masz przed sobą profesjonalistę o anielskim głosie.
0
@Bobo25 Mi się podoba i się rozmarzyłem.
1
@Bolton Wiem, że się wygłupiają, to jest naprawdę cudowne brzmienie.
1
@July_6_BcN Niee, to nie to, to wina tej nocki, jutro zbieram ekipę i będzie grane, zmotywowalaś mnie, dziękuję Ci Julioo!
6
I to jest piękne, śpiew Andrei Bocelliego, jak się zakocham to w naszą pierwsza wspólną noc, będę śpiewać właśnie jego utworu mej wybrance.
1
@LAMC_10 Piękne to były igrzyska w 2014, w 2010 i 2002 także miło wspominam, w 2006 to chyba Turyn to takie nijakie jak dla mnie, 2018 i 2022 także
1
@July_6_BcN Albo w jakąś dobrą planszówke w dobrym towarzystwie, tylko brak planszówki i towarzystwa hahaha
1
@Safrani Ty masz Łeb panie Safrani!
1
@July_6_BcN Pograłbym, ale tylko w takiego co na starej nokii jest :p
0
@LAMC_10 Kurs 1.16...
0
@July_6_BcN Mam nockę i taki pierwszy lepszy pomysł mi wpadł :D
0
@Andi18 A o co chodzi? :)
9
@krefi10 Ja bym chleba w jajku zjadł.
0
Jest w Polsce jakieś kasyno online, gdzie na szybko można sobię zagrać za 100? total casino odpada, kiedyś tam grałem i zablokowałem konto :D
0
Tak sobię patrzę i już lada dzień super bowl, z tej okazji trochę poczytałem o tej dyscyplinie sportu i Tom Brady ma więcej mistrzostw (7) niż klub z największą ilością tytułów (6) dobry!
2
@Cvzx Całkiem całkiem te stópki. Brak suchej szarości, rozmiar też w porząsiu.
Dla fetyszystów woda na młyn.