0

@Popitek12 Ciężko porównać, ale myślę, że duet z Barcy w prime jednak lepszy, wygrywali wszytko jak leci i grali na lepsze zespoły niż te dzisiejsze.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Azi A ktoś tutaj się ich w ogóle boi :D

5

@Herato Warto nadmienić, iż mistrzostwo 2014 wygrali po wałku Lahoza.

2

@Tabaluga37 Zobaczymy jakie tytuły jeszcze dla Barcy wpadną do gabloty za jego kadencji i jaki będzie miał w tym udział, na dzień dzisiejszy jeszcze na wyrost, ale jakby tak LM w tym sezonie Barca ugrała to Lewus byłby na 100% legendą.

0

Dzisiaj mam niesamowitego czuja, wolny dla Live, od razu mi pachniało bramką, gdy prowadzili 1:0 to myślę eee i tak City wygra 2:1 i ostatnie co mi świta na dziś to Valencia ogra real, stawiać swoje wille :D

0

@Kapitan_SW Liczę na Finał Polska-Hiszpania :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@mekston Jest taki fajny film o rywalizacji Borga z McEnroe, ale o tym, że 11 szlemów do 25 roku już wygrał i zakończył karierę tak młodo to chyba tam nie było, albo nie pamiętam.
Istny fenomen, muszę sobię poczytać o nim.

2

@mekston Ciekawe jakby sobię jeden i drugi poradził na Nadala w prime .

2

@Szklaner Historia gier komputerowych na tym kanale ostatnio oglądana była 10/10 :D

1

@Lanosss Trochę pracy by włożył, odskrobał, odpicował i będzie cacucho.

0

Jesteście na Syberii, przed Wami pojawia się tygrys syberyjski i w przypływie dobroduszności daję Wam 3 sekundy na dopięcie konkretnego chwytu, dającego szansę na pokonanie przeciwnika, jaką techniką próbujecie go zaskoczyć?
Osobiście postawiłbym na pełnego Nelsona, dopiętego szczelnie na grubej i futrzastej szyi kotowatego.

0

@maroon W końcu ktoś wie co dobre ;)

1

@July_6_BcN Jeśli bym fałszował to tak mogłoby się to skończyć, ale masz przed sobą profesjonalistę o anielskim głosie.

0

@Bobo25 Mi się podoba i się rozmarzyłem.

1

@Bolton Wiem, że się wygłupiają, to jest naprawdę cudowne brzmienie.

1

@July_6_BcN Niee, to nie to, to wina tej nocki, jutro zbieram ekipę i będzie grane, zmotywowalaś mnie, dziękuję Ci Julioo!

6

I to jest piękne, śpiew Andrei Bocelliego, jak się zakocham to w naszą pierwsza wspólną noc, będę śpiewać właśnie jego utworu mej wybrance.

1

@LAMC_10 Piękne to były igrzyska w 2014, w 2010 i 2002 także miło wspominam, w 2006 to chyba Turyn to takie nijakie jak dla mnie, 2018 i 2022 także

1

@July_6_BcN Albo w jakąś dobrą planszówke w dobrym towarzystwie, tylko brak planszówki i towarzystwa hahaha

1

@Safrani Ty masz Łeb panie Safrani!

1

@July_6_BcN Pograłbym, ale tylko w takiego co na starej nokii jest :p

0

@LAMC_10 Kurs 1.16...

0

@July_6_BcN Mam nockę i taki pierwszy lepszy pomysł mi wpadł :D

0

@Andi18 A o co chodzi? :)

9

@krefi10 Ja bym chleba w jajku zjadł.

0

Jest w Polsce jakieś kasyno online, gdzie na szybko można sobię zagrać za 100? total casino odpada, kiedyś tam grałem i zablokowałem konto :D

0

Tak sobię patrzę i już lada dzień super bowl, z tej okazji trochę poczytałem o tej dyscyplinie sportu i Tom Brady ma więcej mistrzostw (7) niż klub z największą ilością tytułów (6) dobry!

2

@Cvzx Całkiem całkiem te stópki. Brak suchej szarości, rozmiar też w porząsiu.
Dla fetyszystów woda na młyn.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?