LeoMessiiBarcaPepa
Dołączył/a: sierpień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@RomanGroza Czyli w momencie założenia klubu grali o wszystkie 3 puchary wchodzące w jego skład?
0
@AnalizaTV A co ma powiedzieć?
,,Mamy słabiaka i emeryta na napadzie,, :D
Przecież wiadomo, jedno myśli drugie mówi, wkraczamy w kluczowa fazę sezonu i trzeba dbać o morale każdego piłkarza.
1
@PatrykBarca A i tak niedosyt czuć jeśli idzie o ich erę :D
0
Cały dzień w pracy dziś, nareszcie można się położyć w łóżku i pochillować.
Lubię swoją pracę, ale wywalony czasem na maksa jestem, istnym piekłem na ziemi jest tkwienie w robocie której się nienawidzi swoją drogą.
Zaliczyłem kilka takich prac w swojej karierze Beduina i zawsze krótka piłka, jeden dzień, do śniadania, góra miesiąc tam spędziłem.
0
Statystki pokazują, że w tym meczu nawet ja mógłbym więcej zrobić. 64 minuty na boisku i 14 kontaktów z piłką hahahaha
Ludzie...
Można odnieść wrażenie, że od uciekał od niej, a tym bardziej w takim meczu gdzie gnietliśmy przeciwnika na jego połowie.
3
Od początku byłem sceptycznie nastawiony do tego meczu, w kontekście zbliżających się ważniejszych spotkań, ale to co pokazała wczoraj drużyna to wynagrodziło wszystko.
Najlepszy mecz w sezonie i dobry prognostyk na pozostałą fazę sezonu. VeB!
0
@Objectivo A gdzie jakieś konsekwencje w związku z tym?
0
@Bykunn Ten świat i postrzeganie pewnych spraw to jakaś konkretna odklejka.
12
Powiedz słowo ,,małpa,, - cały świat oburzony, afera większa niż odnośnie afer pedofilskich elyt w roli głównej.
Wal z premedytacją człowieka kolanem w twarz - nic.
1
@Cyzix Oczywiście, że tak. Tutaj trzeba po prostu zagrać dobry mecz w ramach treningowych, a nie gryźć trawę jak w finale MŚ. Mamy mega drabinkę w LM i LaLiga do obrony, siły jest gdzie rzucić.
13
To co zrobiło to coś zwane rudigerem powinno dostać dożywotni zakaz grania w piłkę, a tutaj nawet z boiska nie wyleciało. Przed chwilą obejrzałem powtórki i to jest skandal.
1
@Kai0 Na żywo to była piękna chwila, ale nie lubię wracać do tego meczu, bo w następnej fazie i tak dostaliśmy lanie.
2
Ale miło. Wczoraj taki zabiegany dzień, że nawet na neta nie wchodziłem, a teraz kolega w pracy mówi ,, oo real przegrał,,
:D
0
@Ricardinio14 No ja bym to zostawił, ale nie jestem przykładem do naśladowania, wiele dużych cash outów mi przeszło koło nosa w nadziei na wygranie dużego kuponu. Dziś także. Z 3 zł, 1625 zł był cash, 21 zdarzeń na kuponie.
0
Klasycznie dzisiaj, nie wziąłem casha...
Tasiemiec za 3 zł, 21 zdarzeń, 15 weszło, 1625 cash do wzięcia...
0
@Popitek12 Ter Stegen.
1
@Rifek Jak nie jest :D
Takie liczby osiągnęła tylko trójka piłkarzy w całej historii tego najpopularniejszego sportu na świecie, Messi, Cris i Lewy.
0
@FCB_dimiC Przecież walczą o mistrza, Lens jest świetne w tym sezonie i tanio skóry nie sprzeda, a więc mecz bardzo ważny.
1
@Rifek 41 bramek w 34 kolejkach, przecież to niesamowity wyczyn, a Lewy w 28 to strzelił.
0
Oj, Kane bierze chyba ten wydawałoby się nie do pobicia przez następne dekady rekord Lewego.
1
@DragonxNF Nie miałby chyba, 18 letni Messi miał na napadzie Eto'o, a na LS Roni szalał, więc nawet trener pewnie nie pozwalałby mu grać w najbardziej ofensywnych sektorach. Oczywiście swoje by nastrzelał i naasystował, ale nie tyle co Lamine.
0
@Chimera Tak, ale na tym zdj spójrz na twarz tej po środki przez chwilę, a później na tą z lewej :D
0
@Gall Krzemionka, soda i wapień, na planecie mamy tego pod dostatkiem, a jedynym powodem dla ktorego nie stosujemy szkła tam gdzie powinno się jest patologiczna polityka, która opiera się o lizanie rowa koncernom, ponieważ mają większe zyski pakując w plastik, a jak wiadomo rządzący są w ich kieszeni.
Tak oto mamy co mamy.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@VAMOS1899LaMasia Wszystko jest względne, dla mnie ten puchar jest mało istotny w tym sezonie i szkoda już sił się tam zajeżdżać. Z mojej perspektywy wygląda to tak, jakbyś nie wierzył w ważniejsze tytułu i zadowalał się trofeami pocieszenia. Powiem Ci jaka będzie przyszłość, trypletu w tym sezonie nie będzie, ale może być najważniejszy dublet.
0
@VAMOS1899LaMasia Sam wyjdź płaczku :D
Wielki Walczak się znalazł przed ekranem telefonu hahaha
Właśnie przez taką małą mentalność Barca nie wygrała od dekady najważniejszego pucharu, a real który potrafi wartościować tytuły wygrał 6 w 12 lat, jak każdy widział, ale w gablocie stoją.
0
@Laminedependencia Zostawcie Mbapiego, lepiej niech się zabawia z chłopem zrobionym na babę niż ma komuś podrzynać gardło o czym tak głośno krzyczał. Fetysz fetyszowi nierówny.
0
@VAMOS1899LaMasia Oczywiście, że może, ale nie musi, jest nieskończenie wiele zmiennych. Wyjdzie Pedri, zagra na tych przecinaków, jakiś uraz i liczymy już tylko na cud, czy Raphinha, albo Yamal który i tak gra słabo przez natłok meczów, a Brazylijczyk i tak w tym sezonie co chwilę opuszcza spotkania.
Potraktować treningowo i tyle :)
1
@Luciano99 W tym roku po raz pierwszy w historii będzie El Clasico w finale LM.
0
@mmaciass Oczywiście, że trzeba podchodzić na chłodno do takich kwestii, a kolega odklejony jak wilgotna nalepka na piwie.
Kontuzja za kontuzjom, a ten marzy o niszczeniu przeciwnika i odrabianiu 0:4 w pucharze pocieszenia :D