0

Ale głupoty wypisujesz xD
Trofea: Legia Warszawa dominuje pod względem łącznej liczby tytułów mistrza kraju oraz Pucharu Polski.
Bezpośrednie pojedynki: W 131 meczach ligowych Legia wygrała 56 razy, 35 razy padł remis, a 40 razy zwyciężył Lech.
Historia w Warszawie: W Warszawie Legia wygrała 40 z 71 meczów, natomiast Lech wygrał tam tylko 15-krotnie.
Sukcesy w Europie: Oba kluby są czołowymi drużynami w Polsce, ale Legia ma na koncie m.in. fazę grupową Ligi Mistrzów w ostatniej dekadzie.

Odnośnie rapu tutaj obaj możemy mieć rację, ponieważ o gustach się nie dyskutuje, ja lubie dobre rozkminki, flow, technikę, a Ty prostu przekaz z blokowisk, dużo przekleństw i nawijke o negatywach, co kto lubi :D

0

@Fog_W_1899 Tak samo jak Lech nie ma podjazdu do Legii jeśli idzie o tradycję i historię, tak samo Peja nie ma czego szukać przy Ostrym, chociaż bardzo go szanuję za metamorfozę pozytywną którą przeszedł.

0

@Fog_W_1899 Już nie pal głupa. Takiej Legii to Lech jak narazie może buty czyścić jeśli chodzi o historię.

1

@Fog_W_1899 Największy klub w Polsce, dobre sobię haha

1

@Fog_W_1899 FDJ jest przed nim.

0

Rayo to w niedzielę o 14 na Camp Nowy będzie ładnie potyrane. Trzeba rotować ile wlezie i najmniejszym nakładem sił zdobyć 3 pkt.

1

@Ilka Już nie będę drążyć, ale na pewno kiedyś Ci się zdarzyło ponieść fantazji chwili w przypływie ekstazy :D

2

@Alan_fcbfan Oczywiście, że tak.

0

@bartekvisca Nasza tożsamość jest sprzeczna z takimi transferami. 3 największe transfery w historii klubu okazały się niewypałami i ledwo się po tym pozbieraliśmy. Najlepsza ekipa jaką świat widział została wychowana w La Masii, teraz cykl się powtarza, tak trzymać. VeB!

3

@Ilka Wysyłasz nudesy na snapie?

0

@Aequlibre Mi się wydaję na odwrót.

0

@Konradosss W dwumeczu to Sporting wygrał, ale 5:3.

0

A więc w 10 dni trzeba 3 razy ograć Atleti.
Mamy z nimi rachunki do wyrównania za LM, ogólnie to nie przepadam za meczami z nimi, ale i tak będzie mega widowisko. VeB!

0

@FCB24 Chłopie to nie są niezniszczalne istoty :D
Przy takiej eksploatacji i intensywności spotkań to byłby cud, jakby sezon suchą nogą przejść.

0

Jak naderwanie to już wierzę, że 2 lub 3 tyg. Pewnie miesiąc, lub jakieś 5 tyg.

0

@Kgorecki2500 Wystrzelali się przed realem hahahaha

4

@kanver_ To jednak jest ktoś kto wali jeszcze więcej jedenastek.

0

@Popitek12 Ahahahahha

0

@Hosh Tak. To jest numer z 2010.

0

Komentarz usunięty

7

https://zapodaj.net/plik-lWXiMBvc2F

Już wiem dlaczego kupowałem bravo sport, dystans :D

0

@LAMC_10 Z Lewusem w składzie to gramy praktycznie w 10. Oby mi dzisiaj zamknął usta hahahah

0

@Toretto Dużo w tym słusznych spostrzeżeń, aczkolwiek to czy oni w ogóle wejdą w tym sezonie na wyższy poziom to loteria, natomiast wprowadzenie takiego rozwiązania o jakim napisałem, dałoby element zaskoczenia i dużą szansa, że zagralibyśmy lepszą piłkę.
Przecież Lewy i Ferrana nie wnoszą dosłownie nic ostatnio.

0

Dzisiaj patrząc na formę naszych 9, może trzeba byłoby spróbować z fałszywą, Olmo w Hiszpanii tak gra od czasu do czasu z tego co kojarzę.

1

@kundee Masz kupować, masz kierować uwagę tam gdzie oni chcą bateryjko.

1

@Ilka Zakazałbym tego syfu, to jest szkodliwe i pewnie w przyszłości, jeśli uda nam się zrobić skok cywilizacyjny, tego typu rynsztok będzie przytaczany jako dewastacja umysłu.
Wszystko to jest celowym zabiegiem, aby społeczeństwo stawało się coraz mniej inteligentne, a jak wiadomo amebami łatwo jest sterować, jeśli dorzucimy do tego propagandę alkoholową, wychodzi obraz narodu taki jaki obecnie widzimy. Skretyniałe masy, podniecające się totalną patologią.

1

@Ilka Na Scrapy coco polecam.
Studio fryzur Zohan.

0

@Pedri16Future W tym sezonie na ich drodze jest real, ten real hahahaha
Pchany, wałki jawne znowu z rękawa się sypią. El Clasico w finale i Barca to bierze. VeB!

4

Jeśli tam był stempel na Cherki na karnego i nawet tego nie sprawdził to jawna drukarnia po raz 1000...

0

@Kazragore Lepiej lepiej :D
Czekajcie, bo to zawsze jak trzeba to nic wymyśleć nie idzie haha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?