LeoMessiiBarcaPepa
Dołączył/a: sierpień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BulaKG Tak :D
Ciężko było znaleźć wolny kawałek ściany hahah
0
@michal26 Ale nadinterpretacji używasz pod własną tezę.
0
@Fabik87 Co masz na myśli?
6
Porządki w piwnicy robię i właśnie wygrzebałem karton z gazetkami. Mnóstwo numerów bravo sport sprzed 20-25 lat, ale przyjemnie je sobię teraz poczytać :D
0
@michal26 5% szans na MŚ Portugalii, 20% szans naszych na wygranie LM, hmm :D
Drużyna Crisa to w tej chwili jeden z faworytów do wygrania turnieju, mają najmocniejszą kadrę w swojej historii.
Moim zdaniem w chwili obecnej to top2 na świecie po Hiszpanii i mam wrażenie, że zrobią półfinał/finał.
Natomiast skoro im dajesz 5% to trochę na wyrost te 20% dla nas, biorąc pod uwagę co my w tych rozgrywkach wyczyniamy i że każdą sprzyjającą sytuację potrafimy obrócić o 180°.
Na moje oko, to te proporcje wyglądałyby na odwrót :D
3
Dobra, siku i spać, może mi się przyśnią inne wymiary w których nie ma takich ułomów jak Trump i podobni mu przygłupy niszczący nasz dom.
1
@Ilka Ja praktycznie nie jem słodyczy, od czasu do czasu mnie ktoś namówi na jakieś ciasto czy coś, a jak mnie najdzie to lubię sobię płatki owsiane z miodem zjeść, lub kakao prawdziwe także z tym pszczelim przysmakiem, czy też gorzką czekoladę.
Z gorzką mam tak, że jedna kostka i już jestem nasycony, nie tak jak kiedyś z jakąś mleczną czy innym mega słodkim produktem, że się chcę do oporu :D
2
@michal26 Szczerze powiedziawszy nie rozumiem Cię haha
Przecież przede wszystkim trzeba kibicować swoim, a nie przeciwko komuś.
1
@Comentateiro Jasne, że tak.
Dla mnie LaLiga jest na równi z LM jeśli idzie o jakość i radość z pucharu, ale już tyle sezonów bez tego tytułu i tęsknota robi swoje.
1
@AduŚ07 FIFA zawsze miała dobry soundtrack.
0
@AnalnyMasakrator Czyli klasa! :D
4
@LAMC_10 Je.... cieć, sapie a jakby ktoś chciał na solo to by się popłakał leszcz.
Czyimiś rękami to ci nikczemnicy potrafią walczyć.
1
@bartekvisca Wtedy zacząłby sapać do innych cywilizacji :D
0
@July_6_BcN Dziewczyny szukam hahaha
A tak serio, to zapraszam także ich :p
I spokojnie, bałaganu nie zostawimy.
No chyba, że będzie manita, to wtedy musisz zrozumieć, emocje i wszystko moze latać.
2
@July_6_BcN Raz w życiu byłem w Wawie i bardzo mi się tam podoba, a Ty stamtąd jesteś bodajże, więc wszystko pasuję.
Naprawdę piękną mamy stolicę, chodziłem sobię wszędzie z buta i co chwilę myślałem, iż wielka szkoda, że tak na wojnie zdewastowali to miasto, przecież byłoby najpiękniejsze na świecie obecnie. Na YT są takie odnowione filmiki z okresu międzywojennego, jak to wszystko wyglądało i można się przenieść w czasie :)
1
@karci0 Tak, czary mary właśnie zapoczątkowałem i już innego wyjścia nie ma Barcunia jak do tego finału wejść!
0
@AnalnyMasakrator To są sumy że sprzedaży zawodników?
2
@July_6_BcN Jak dojdziemy do finału to zapraszam siebię do Ciebię do domu na wspólne oglądanie.
2
@FCBparasiempre Mam wrażenie jakby Leo już z 10 lat tutaj nie było.
0
@Dankho94isback Jestem optymistą.
1
@norbi77 Ty jeszcze raz przeczytaj co napisałeś. Co najmniej 2 LM, tak jakby istniała szansa, że przyłożył się do większej liczby zwycięstw. Więc, Ci powiem, nie co najmniej, tylko ,,zapewnił,, 2.
0
@Dankho94isback Dla Ciebię sukces to awans do kolejnej rundy, dla mnie wygrana pucharu, to nas różni :D
1
@norbi77 Co najmniej :D
Przecież w innych nie uczestniczył.
0
@Dankho94isback To, że dostrzegam pozytywy owej sytuacji, nie znaczy, że chcę ich awansu, już sobię nie rób nadinterpretacji.
0
@Dankho94isback Masz na myśli to co pisałem o pozytywach z ich awansu w LM?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Jak nie lubię realu, tak ich hymn na maksa wpada w ucho.
0
@FcPortoFan1999 Kuźwarrr
0
Gdzie leci real?
Canal Plus, czy eleven?
3
@Kozinho. To jest chłopak porządny. Zero łańcuchów, biżuteri, ohydnych dziary, basic outfit i meczyk na telefonie na baletach hahahaha
Też mi się zdarzało :D