0

@ranger3120 Ale pewnie w narracji, iż to wielkie spotkanie realu :D

0

@Safrani Polakowi po prostu nie wypada tego pisać codziennie po 10 razy :D

0

@Safrani Weź się chłopie ogarnij, z tym furowaniem dojczom, bo już na spawy ciągnie.

1

Oby to były plotki.

3

Ahahahahahahahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahhahahahahhahahahahhahahahhahahahahahhahahahahhahahahahhahahahjajajjajjajjaja!!!!

0

@Faro Za 350 bym sprzedał, ale tylko pod warunkiem jeśli to siano zostałoby świetnie wykorzystane.

0

@Aequlibre Przecież tutaj trenerem jest już Xavi.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Aequlibre Jakby wszyscy razem w jednym momencie odpalili prime to tak, ale tam już Pique, Busi, Alba byli u schyłku kariery, Depay to wiadomo, że nie jest crack, Lenglet(pan babol) i młodziki z La Masii, chyba najgorszy skład w 21 wieku. Ławka rezerwowych patrząc na to co ci piłkarze pokazywali w Barcy, wręcz koszmarna. Laporta z Flickiem dokonali cudu.

0

@lithotripter Jak u partnerki to tylko na stopach.

0

@MessiForeverTheBest Powiem Ci, że też się zapisałem na laser, wykupiłem sobię 9 wizyt i zobaczę czy rzeczywiście będzie fajny efekt :D

A wiec to ściema, że po kilku zabiegach 80 czy 90% mniej tych włosków odrasta?
Jak to jest w twoim przypadku, czy jest trwały efekt poprawy, a chodzisz dalej aby całkowicie wyeliminować?

1

@Cygan BRC Tylko i wyłącznie lustro :D
Żartuje, paseczek jest mniamniusi.

0

@MesQueUnClub_87 Vini ma słabość do kłębków z tyłu?

0

@MessiForeverTheBest Używałeś?

2

@zielak_1978 Może by tak, skonstruować umowę na Ferrana, jest szansa, że nie przeczytają i się nabiorą :D

1

@RoberDzik Niby tak, ale za 100 mln dzisiaj to kupimy 2 średniaków pewnie, a tak mamy mega piłkarza, który się ciągle rozwija.

1

Włosy na plecach, tak czy nie?

1

@Bilon87 Zawsze wiedziałem, że Donald to prawdomówny chłop.

2

Razem z Bruno w środku pola by dominowali każdą drużynę w lidze.

5

@Faro Nie no, takie klasyki jak Mario, Contra, Tank, Flinstones i wiele innych były trudne, ale sprawiały częściej pozytywne wrażenia, a ten cyrk to istny cyrk haha :D

3

@Faro Grało się, mega irytowała ta gierka :D

0

@July_6_BcN Skoro łysiczki nie smakują, widocznie słabo przyrządzone zjadłaś :)

0

@July_6_BcN I bardzo dobrze, już lepiej łysiczki lancetowatej kosztować.

0

@kinioo Jak to finał bez różnicy, ja liczę na pierwszy w historii klasyk :D

1

@D10SLEO 700 zł hahahaha
Za kawałek plastiku, żeby to jeszcze był jakiś naturalny przyjazny dla środowiska materiał.
Wciskają ludziom gówno i wmawiają, że to miód.
Koszulki Barcy też nigdy nowej nie kupiłem, mam kilka z drugiej ręki i jestem z tego dumny. Zbyt mocno szanuję swoją pracę by dawać się okradać.

3

@Ghandi Mówienie o przypadku w tej kwestii to spore nadużycie :)

2

@MesQueUnClub_87 Aaaaaaaaaaaaaaaaaa

0

@Blantozaur Pewnie nie jest to gorsze widowisko o średniaków z ligi angielskiej :D

0

@BezglutenowyPedri Gówno prawda, ja tam lubię sobię obejrzeć jakąś Celtę vs Velencia i czerpie z tego większą frajdę niż z większości klasyków angielskiej ligi, technicznie ta liga zjada PL, a i w LM drużyny z Hiszpanii pokazały miejsce w szeregu angielskim.

0

@maroon To też ciekawe.
Ciekawe w takim razie po co takie odbiorniki powstały, być może ku doświadczeniu separacji :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?