LeoMessiiBarcaPepa
Dołączył/a: sierpień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ranger3120 Ale pewnie w narracji, iż to wielkie spotkanie realu :D
0
@Safrani Polakowi po prostu nie wypada tego pisać codziennie po 10 razy :D
0
@Safrani Weź się chłopie ogarnij, z tym furowaniem dojczom, bo już na spawy ciągnie.
1
Oby to były plotki.
3
Ahahahahahahahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahhahahahahhahahahahhahahahhahahahahahhahahahahhahahahahhahahahjajajjajjajjaja!!!!
0
@Faro Za 350 bym sprzedał, ale tylko pod warunkiem jeśli to siano zostałoby świetnie wykorzystane.
0
@Aequlibre Przecież tutaj trenerem jest już Xavi.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Aequlibre Jakby wszyscy razem w jednym momencie odpalili prime to tak, ale tam już Pique, Busi, Alba byli u schyłku kariery, Depay to wiadomo, że nie jest crack, Lenglet(pan babol) i młodziki z La Masii, chyba najgorszy skład w 21 wieku. Ławka rezerwowych patrząc na to co ci piłkarze pokazywali w Barcy, wręcz koszmarna. Laporta z Flickiem dokonali cudu.
0
@lithotripter Jak u partnerki to tylko na stopach.
0
@MessiForeverTheBest Powiem Ci, że też się zapisałem na laser, wykupiłem sobię 9 wizyt i zobaczę czy rzeczywiście będzie fajny efekt :D
A wiec to ściema, że po kilku zabiegach 80 czy 90% mniej tych włosków odrasta?
Jak to jest w twoim przypadku, czy jest trwały efekt poprawy, a chodzisz dalej aby całkowicie wyeliminować?
1
@Cygan BRC Tylko i wyłącznie lustro :D
Żartuje, paseczek jest mniamniusi.
0
@MesQueUnClub_87 Vini ma słabość do kłębków z tyłu?
0
@MessiForeverTheBest Używałeś?
2
@zielak_1978 Może by tak, skonstruować umowę na Ferrana, jest szansa, że nie przeczytają i się nabiorą :D
1
@RoberDzik Niby tak, ale za 100 mln dzisiaj to kupimy 2 średniaków pewnie, a tak mamy mega piłkarza, który się ciągle rozwija.
1
Włosy na plecach, tak czy nie?
1
@Bilon87 Zawsze wiedziałem, że Donald to prawdomówny chłop.
2
Razem z Bruno w środku pola by dominowali każdą drużynę w lidze.
5
@Faro Nie no, takie klasyki jak Mario, Contra, Tank, Flinstones i wiele innych były trudne, ale sprawiały częściej pozytywne wrażenia, a ten cyrk to istny cyrk haha :D
3
@Faro Grało się, mega irytowała ta gierka :D
0
@July_6_BcN Skoro łysiczki nie smakują, widocznie słabo przyrządzone zjadłaś :)
0
@July_6_BcN I bardzo dobrze, już lepiej łysiczki lancetowatej kosztować.
0
@kinioo Jak to finał bez różnicy, ja liczę na pierwszy w historii klasyk :D
1
@D10SLEO 700 zł hahahaha
Za kawałek plastiku, żeby to jeszcze był jakiś naturalny przyjazny dla środowiska materiał.
Wciskają ludziom gówno i wmawiają, że to miód.
Koszulki Barcy też nigdy nowej nie kupiłem, mam kilka z drugiej ręki i jestem z tego dumny. Zbyt mocno szanuję swoją pracę by dawać się okradać.
3
@Ghandi Mówienie o przypadku w tej kwestii to spore nadużycie :)
2
@MesQueUnClub_87 Aaaaaaaaaaaaaaaaaa
0
@Blantozaur Pewnie nie jest to gorsze widowisko o średniaków z ligi angielskiej :D
0
@BezglutenowyPedri Gówno prawda, ja tam lubię sobię obejrzeć jakąś Celtę vs Velencia i czerpie z tego większą frajdę niż z większości klasyków angielskiej ligi, technicznie ta liga zjada PL, a i w LM drużyny z Hiszpanii pokazały miejsce w szeregu angielskim.
0
@maroon To też ciekawe.
Ciekawe w takim razie po co takie odbiorniki powstały, być może ku doświadczeniu separacji :D