LeoMessiiBarcaPepa
Dołączył/a: sierpień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Jak nie lubię realu, tak ich hymn na maksa wpada w ucho.
0
@FcPortoFan1999 Kuźwarrr
0
Gdzie leci real?
Canal Plus, czy eleven?
3
@Kozinho. To jest chłopak porządny. Zero łańcuchów, biżuteri, ohydnych dziary, basic outfit i meczyk na telefonie na baletach hahahaha
Też mi się zdarzało :D
3
@1LY0 Rodzina zastępcza i miodowe lata jak dla mnie lepsze, ale kiepscy są całkiem ok.
0
@July_6_BcN To pewnie na widok Kurskiego masz ciary :p
0
@July_6_BcN Więzienna pieśń.
Masz słabość do buntowników?
0
@gaq Na Barcę im się gra wybornie :D
0
@jacek905 Akurat Rash to się już spłacił w tym sezonie, nie pasuję do Barcy, ale statystyki wykręcił, a najważniejsze jeszcze przed nami.
0
@Safrani Jak wszyscy?
Może akurat właściciel gruntu przez który ma przebiegać autostrada, lub wybudowane ma zostać osiedle nie chcę tego i to jest najważniejsze, to jest wolność.
0
@draxidox Ja tak się czuję po ogoleniu pleców na lustro.
0
@Hellrider 4/10
0
Liwramento to nie jest Seicento.
0
@Azi Tak właśnie powstaje postęp?
2
@ShawnC Tutaj nie ma co każdego szczegółu wyciągać i analizować. Króciutko, patrząc na sytuację przed Laportą, a obecnie, to niebo a ziemia.
2
Szykuję się finał Barca-Bayern w tym sezonie. Takiego jeszcze nie było, a Hansi potrafi w finały. VeB!
1
@Lionel_Messi10 Olać to tvp.
6
@majkiii Aaa komfortowa zaliczka, chyba przegapiłem coś podczas snu zimowego i mamy 14 punktów przewagi, a nie 4 :D
Ale z tym, że jak nie wyjdzie na Sevillę to masz rację.
3
@Rifek Przez godzinę w której mam partnerkę, wolę robić coś innego.
0
@Dankho94isback Nikt nie jest doskonały. Ferguson przez całą karierę w United wygrał 2 razy LM, Pep w 2 lata w Barcy tyle samo.
0
@Dankho94isback Jedynie Fergusona można postawić wyżej, a Hiszpan jeszcze ostatniego słowa nie powiedział.
5
@fcbarcafan19 Jeden ułom promuję drugiego ułoma. Tak szczerze to nie byłbym tego pewien, czy oni w ogóle są ludźmi, te wszystkie kreatury...
0
@heniusss Ciekawa teoria.
1
Ciekawe jak ewoluują nasze organizmy w związku z całkowitym zatruciem środowiska naturalnego i zmianami w DNA, które teraz zachodzą. Przecież wszyscy jesteśmy zanieczyszczeni do potęgi nano i mikro plastikiem, metalami ciężkimi.
Pewnie wiele współczesnych chorób, jak np. Depresja, są z tym powiązane, zaleganie tego syfu w komórkach musi mieć na to wpływ.
Obrzydliwym gatunkiem jesteśmy swoją drogą. Mam nadzieję, że nie będzie mi dane doświadczyć jakiejś reinkarnacji, lub czegoś podobnego, co ześle mnie do podobnego świata.
1
Ale płacz o ten real :D
Zawsze jest coś pozytywnego w tym, prawdopodobnie 3 hiszpańskie kluby w ćwierćfinałach, a w finale El Clasico po raz pierwszy.
0
Takie zachwyty na PL, a tu jak narazie mocna weryfikacja w 1/8.
1
@Gomess I w finale jeden mecz, więc jest szansa zbić nawet obecny Bayern.
1
@Vegeta88 https://www.etsy.com/pl/listing/4424329253/ronaldinho-10-podpisana-koszulka-fc
Chyba rozumiem mega rozbieżności w cenach koszulek takich ikon.
Jeśli dany piłkarz grał w niej to wtedy cena jest kosmiczna, natomiast jeśli jakiś fan kupi sobię w sklepie i uda mu się zdobyć podpis to wtedy już można okazyjnie wyrwać po dobrej cenie.
0
1600 zł za podpisaną koszulkę Ronaldinho z sezonu 2005/06, do tego certyfikat autentyczności.
Właśnie trafiłem na taką okazję.
Wydaję się jak za darmo, albo się totalnie nie znam hahaha
Co myślicie?