0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Jak nie lubię realu, tak ich hymn na maksa wpada w ucho.

0

@FcPortoFan1999 Kuźwarrr

0

Gdzie leci real?
Canal Plus, czy eleven?

3

@Kozinho. To jest chłopak porządny. Zero łańcuchów, biżuteri, ohydnych dziary, basic outfit i meczyk na telefonie na baletach hahahaha
Też mi się zdarzało :D

3

@1LY0 Rodzina zastępcza i miodowe lata jak dla mnie lepsze, ale kiepscy są całkiem ok.

0

@July_6_BcN To pewnie na widok Kurskiego masz ciary :p

0

@July_6_BcN Więzienna pieśń.
Masz słabość do buntowników?

0

@gaq Na Barcę im się gra wybornie :D

0

@jacek905 Akurat Rash to się już spłacił w tym sezonie, nie pasuję do Barcy, ale statystyki wykręcił, a najważniejsze jeszcze przed nami.

0

@Safrani Jak wszyscy?
Może akurat właściciel gruntu przez który ma przebiegać autostrada, lub wybudowane ma zostać osiedle nie chcę tego i to jest najważniejsze, to jest wolność.

0

@draxidox Ja tak się czuję po ogoleniu pleców na lustro.

0

@Hellrider 4/10

0

Liwramento to nie jest Seicento.

0

@Azi Tak właśnie powstaje postęp?

2

@ShawnC Tutaj nie ma co każdego szczegółu wyciągać i analizować. Króciutko, patrząc na sytuację przed Laportą, a obecnie, to niebo a ziemia.

2

Szykuję się finał Barca-Bayern w tym sezonie. Takiego jeszcze nie było, a Hansi potrafi w finały. VeB!

1

@Lionel_Messi10 Olać to tvp.

6

@majkiii Aaa komfortowa zaliczka, chyba przegapiłem coś podczas snu zimowego i mamy 14 punktów przewagi, a nie 4 :D
Ale z tym, że jak nie wyjdzie na Sevillę to masz rację.

3

@Rifek Przez godzinę w której mam partnerkę, wolę robić coś innego.

0

@Dankho94isback Nikt nie jest doskonały. Ferguson przez całą karierę w United wygrał 2 razy LM, Pep w 2 lata w Barcy tyle samo.

0

@Dankho94isback Jedynie Fergusona można postawić wyżej, a Hiszpan jeszcze ostatniego słowa nie powiedział.

5

@fcbarcafan19 Jeden ułom promuję drugiego ułoma. Tak szczerze to nie byłbym tego pewien, czy oni w ogóle są ludźmi, te wszystkie kreatury...

0

@heniusss Ciekawa teoria.

1

Ciekawe jak ewoluują nasze organizmy w związku z całkowitym zatruciem środowiska naturalnego i zmianami w DNA, które teraz zachodzą. Przecież wszyscy jesteśmy zanieczyszczeni do potęgi nano i mikro plastikiem, metalami ciężkimi.
Pewnie wiele współczesnych chorób, jak np. Depresja, są z tym powiązane, zaleganie tego syfu w komórkach musi mieć na to wpływ.
Obrzydliwym gatunkiem jesteśmy swoją drogą. Mam nadzieję, że nie będzie mi dane doświadczyć jakiejś reinkarnacji, lub czegoś podobnego, co ześle mnie do podobnego świata.

1

Ale płacz o ten real :D
Zawsze jest coś pozytywnego w tym, prawdopodobnie 3 hiszpańskie kluby w ćwierćfinałach, a w finale El Clasico po raz pierwszy.

0

Takie zachwyty na PL, a tu jak narazie mocna weryfikacja w 1/8.

1

@Gomess I w finale jeden mecz, więc jest szansa zbić nawet obecny Bayern.

1

@Vegeta88 https://www.etsy.com/pl/listing/4424329253/ronaldinho-10-podpisana-koszulka-fc
Chyba rozumiem mega rozbieżności w cenach koszulek takich ikon.
Jeśli dany piłkarz grał w niej to wtedy cena jest kosmiczna, natomiast jeśli jakiś fan kupi sobię w sklepie i uda mu się zdobyć podpis to wtedy już można okazyjnie wyrwać po dobrej cenie.

0

1600 zł za podpisaną koszulkę Ronaldinho z sezonu 2005/06, do tego certyfikat autentyczności.
Właśnie trafiłem na taką okazję.
Wydaję się jak za darmo, albo się totalnie nie znam hahaha
Co myślicie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?