LeoMessiiBarcaPepa
Dołączył/a: sierpień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@clyde Dzień w którym w końcu odejdzie z Barcy, będzie świętem.
0
@Tatazolwinia Balde na chwilę obecną to niech odbudowuje formę, bo nawet w Ekstraklasie by teraz grzał ławę.
1
@Eklerek Po naszym meczu odpaliłem Ars-Tot i mam wrażenie, że tam jest tempo 2x.
2
Nie przepada za Cancelo, dla mnie obrońca który całkowicie nie umie bronić to nieporozumienie, ale dawno takiej jakość nie widziałem w tych sektorach boiska, Blade to ani bronić, ani atakować, także jakieś plus są jego sprowadzenia.
1
@FcPortoFan1999 Spojrzałem też na terminarz Atletico, niezły ogień tam, nie dość, że dwumecz z nami w PK, to jeszcze baraże teraz grają w LM i przeplatane to wszystko LaLiga :D
Jeśli wszystko pójdzie idealnie to możemy odrobić te 4 gole, 5% szans mi intuicja podpowiada.
1
Totki ostatni mecz grały 10 lutego, Arsenal grał mecze 12, 15 i 18 lutego, mimo, że Spurs grają padakę to jutro duża szansę, że ekipa Kanonierów ponownie straci punkty, wpadli w dołek ostatnio, a do tego mega presją za sprawą Pepa i jego City.
3
@ViscaelBarca2007 Z Arsenalem się przełamią :D
1
@Kapitan hawk Trzymam kciuki za kafejkę.
1
Teraz tylko łomot od Benfiki, a za tydzień Getafe zaskoczy i urwie punkty realowi, oni ostatnimi czasy lubią w tydzień tracić sezon.
1
Ahahahahahahahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahhahahahahhahahahahhahahahhahahahahahhahahahahhahahahahhahahahjajajjajjajjaja!
Ale ma gość plany na Barcę, brać go :D
1
Ale dzisiaj żre u buka :D
Obstawione 4 mecze, podwójna szansa, kursy 1.2-1.3 i wszedł 1 na 4.
1
@cchesterr43 Kasuję wszystkie kupony od razu, żeby później tam nie wejść i nie liczyć strat hahaha
Raz kilka lat temu miałem kupon 30/32
64 k do wygrania, był w pewnym momencie cash out 2700, nie wziąłem, jakiś mecz zaczął nie wchodzić, cash spadł do 500-600, wziąłem, a później sprawdziłem i ten mecz wszedł, Liverpool zrobił remontade z tego co kojarzę, ale i tak kupon nie wszedł, aczkolwiek cash out byłby już całkiem spory. Pewnie i tak bym nie wziął hahaha
1
@cchesterr43 Kilka dni temu zabrakło mi jednego gola Levante, aby złapać kurs 640, ogólnie to ostatnimi czasy wielokrotnie tak ciut ciut do zielonego dużego kuponu.
1
@agaFCB Sory, jeśli tak to odebrałaś :p
Tylko się wygłupiam, tak serio nie nie mam pojęcia dlaczego, ale myślę, że chyba sprawia im to przyjemność, tak samo jak laskom wypinajacym tyłek w internecie tzw. śmieciowa dopamina i te sprawy :D
0
@MessiForeverTheBest Skoro pobudki te same to dlaczego nie.
2
@agaFCB Tak Cię to mocno interesuję, pewnie nie uśniesz jeśli się tego nie dowiesz, zaprząta to twój umysł do tego stopnia, że musisz się tym dzielić z obcymi ludźmi w internecie, skoro tak, to Ci powiem dlaczego, z tego samego powodu dla którego 99% dzisiejszych wielmożnych, wykształconych, prawych, dobrodusznych, bezinteresownych i lojalnych kobiet, wystawia swoje wpięte dupsko przy każde okazji na socjalach, a jak nie, to utapetowaną facjatę to tego stopnia, że nie wiesz, czy to nie świeżo wyremontowany pokój czasem.
Morał z tego jest taki, że większość dzisiejszego społeczeństwa jest ułomna.
3
@Luciano99 Jejku, jak ja chcę już jego odejścia z Barcy.
1
@MesQueUnClub_87 Łysiczka lancetowata :D
0
Intrygującym sportem jest hokej na lodzie.
Na IO dozwolone są bójki, czy tylko w NHL?
1
@esem91 Dokładnie, 25 goli to może nie jest jakiś absurdalnie słaby wynik, ale genialny bramkarz z 15 setek wyjął.
Lepiej byłoby spojrzeć na te manewry które wykonują w defensywie, zero komunikacji, ciągle złamana linia w kluczowych momentach, brak efektywnej gry wślizgiem, ogólnie to wszystko kuleję.
3
Chciałbym Alvareza u nas, ale jak już poszedł do Atleti to niech tam gra, nasze interesy z nimi są zawsze nieudane(mało powiedziane)
0
@AnalnaGrawitacja Z Mullerem to on ma tyle wspólnego co Yamal z Pique :D
1
@AssisMoreira Ciekawe czy brawo sport jeszcze wydają :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Arkon Sprawdziłem, obie panie jak dla mnie średnie, nie mój typ.
1
@Kgorecki2500 Też mam takie odczucia odnośnie tego syfu, srają tym wszędzie w internecie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@heniusss Największych cechuję niezniszczalność.
1
@Kozinho. Oczywiście, że nie miał, w 2005 roku był R10, Eto'o, Xavi, Iniesta i to na nich spoczywała odpowiedzialność, a Leo jak na dzieciaka przystało wchodził powoli do składu.
1
Jakoś tak się przełączyłem na tryb czysto rozrywkowy jeśli chodzi o ten skorumpowany, zgniły sport i od razu lepiej.
Wałek goni wałek, co mecz złodziejstwo, nie ma sensu trafić energii na ten syf.