LeoMessiiBarcaPepa
Dołączył/a: sierpień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@lucca87 Potencjał na 1/4 to spokojnie ma także Chelsea, może w lidze im nie idzie, ale już pokazywali, że są drużyną typowo turniejową, 2 wygrane w LM w ostatnich 15 latach i ostatnie KMŚ to spory sukces jak na taką nierówną drużynę, do tego dorzucili bodajże LE.
Newcastle także spokojnie może wbić do 1/4, ich rywalem będzie nasza Barcunia, albo ktoś słabszy, a jak wiemy z Barcą w tym sezonie może wygrać każdy, jak i każdy może przegrać.
Z ekipą Spurs się zgodzę.
1
6 drużyn z PL w najlepszej 16 LM, niesamowita liga.
2
@lithotripter Ja też mam poco X3 chyba, mama mi dała używkę ponad 2 lata temu i hasa aż miło, zero zawiech, spadł z 10 razy i ani ryski na wyświetlaczu, bateria trzyma dobrze.
Nówka pewnie teraz do kupienia za 400-600 zł.
Dla mnie w smartfonie najważniejsza jest bateria i aby przeglądarka śmigała.
E-mail, apka banku, Whatsapp i to wszystko.
1
Obie strzela na kuponie to BVB musi zapomnieć jak się gra w piłkę :)
0
@mmaciass Unibike shadow, widziałem w promocji za 2 k około, prawie kilogram lżejszy od lazaro, a w dodatku na osprzęcie Shimano cues.
Jeżdżę na unibike fusion od jakiś 10 lat i rowery są po prostu świetne, najlepsze w tym segmencie cenowym.
0
@Dankho94isback Masz klapki na oczach. Dla nich odpadnięcie w 1/4 czy 1/2 będzie mocniejszym ciosem, stracą więcej sił i na ligę nie wystarczy, jeśli odpadną dzisiaj, to zostanie im jeden puchar na który postawią wszystko.
Barca w LM ma nikłe szansę na końcowy triumf, nie oszukujmy się, z taką obroną, nasza wygrana będzie sensacją, dlatego priorytetem powinno być obronienie LaLiga, a wszystko inne powinno być super bonusem.
0
@Dankho94isback Ale odklejony...
0
@kaamil1910 Jeśli prawda to tak :D
1
Jeśli real dziś awansuję to też dobrze, dojdą im kolejne 2 mecze, albo i więcej, a to zwiększa nasze szansę na obronę ligi.
3
@lajcior To podałeś przykład...
3
Inter 2x w finale po 2010?
W ubiegłym sezonie, a ten drugi raz?
Aa dobra, finał przeciwko City, chyba 2023 :D
3
@Giwera Hiszpania podobnie, ostatni triumf Barcy to rok 2015, a później real wygrywał ten puchar 5 razy, z czego 3 lub 4 po mega kontrowersjach, a nie tak jak powinno się to robić czyli sportową jakością. Anglia i długo nic, tylko PL idzie do przodu praktycznie, no i można pomyśleć o Bundeslidze.
0
@CinekPL85 Ja ciągle mam nadzieję, że wejdziemy na wyższy poziom w kluczowym momencie sezonu.
0
@partymaker Forma w tym przypadku nie ma znaczenia, jest naprawdę kumaty i logicznie myślący, co w dzisiejszym świecie jest rzadkością.
0
@ShawnC Masz rację, historię piękną napisali, szkoda tylko, że uszatego do gabloty nie włożyli :)
0
@ShawnC Co z tego, że nie mieli piłkarzy ze ścisłego topu, tam była super drużyna, kolektyw i w 2016 roku zasłużyli na puchar, real strzelił ze spalonego...
Klasycznie.
0
@partymaker Czekam na jakąś sensowną argumentację, bo jak narazie to pokazujesz poziom tych zakłamanych pismaków z TVP których dziki trener wyjaśnia na miękko leżąc na kanapie ;)
0
@shaun Statystyka ładna, ale historycznie to top1 przegrywów LM, taka firma, a okrągłe 0 pucharów, no może nie Top1 bo Arsenal jest dużym konkurentem.
0
@partymaker Sugerujesz, że kto jest trollem?
Ja, dziki trener, czy masz schizofrenie?
1
Dziki trener to bez wątpienia najinteligentniejszy polski youtuber. Ciekawe jak ten nowy kanał pt. debata się sprzeda :D
W jego wykonaniu to może być sztosik na maksa, ale wątpię, że któraś z tych parszywych kreatur odważy się tam pójść.
3
@Cule1234 Haha Font, Messi, Messi i jeszcze raz Messi, kampania po uju, Laporta to krętacz,ale wciąż jedyna sensowna opcja, taka prawda.
4
@insp1re Na miejscu Benfiki bym zbojkotował ten mecz w imię wyższego dobra, oni w tym madryckim rynsztoku i tak nic nie ugrają, a tak chociaż pójdzie impuls ku lepszemu.
4
@sergio5 Jeśli tak powiedział to większy szacun niż za te mistrzostwa i wielką jakość.
0
@Beztroskii Ty widocznie nie :D
0
@MaVii Powinien, wczoraj Szwed w minutę dal więcej konkretów niż Yamalek przez prawie półtorej godziny.
3
@Konradowskyy Nie chodzi o to, że nie wygrali żadnego meczu w którym nie podyktowanie karnego, tylko o to, iż akurat we wszystkich meczach przegranych 11 nie ma.
1
@Kapitan_SW Prawda jest taka, że Lamine powinien grzać ławę, to co prezentuję obecnie to jest żenada, dno i kilometr mułu. Każde zagranie zepsute, drybling żałosny wręcz, nie mam pojęcia co Flick wyprawia trzymając go prawie całe mecze na murawie.
1
@clyde Dzień w którym w końcu odejdzie z Barcy, będzie świętem.
0
@Tatazolwinia Balde na chwilę obecną to niech odbudowuje formę, bo nawet w Ekstraklasie by teraz grzał ławę.
1
@Eklerek Po naszym meczu odpaliłem Ars-Tot i mam wrażenie, że tam jest tempo 2x.