LeoMessiiBarcaPepa
Dołączył/a: sierpień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FCB24 Jaki dublet, w tym roku lecimy po 4 puchary.
*Sezonie.
5
@BARCA1899Messi Czyli rozgrywał z trybun, dobre to p$g, że taką strategię obrało xD
0
Ja do niego zaufania nie mam, musielibyśmy wygrać kilka trofeów w tym oczywiście LM w której byłby wiodącą postacią, wtedy możliwe, że by się stosunek do niego zmienił.
0
@NeroTFP1 Jak obstawiasz, tamta drużyna vs dzisiejsza? :D
8
Czyli czwarta wygrana Liga Mistrzów z rzędu na własnym stadionie, jak najbardziej na tak :D
3
@Comentateiro Jedyny minus to godziny rozgrywania meczów z naszej perspektywy.
3
@Zoker Czy ja wiem. Oni grali w tym samym momencie, a tym samym to im mega utrudniło, top2 rywalizowało i zazwyczaj któreś rozgrywki w którymś sezonie padły łupem jednego z nich, a był jeszcze Suarez , Lewy, Ibra.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Kozinho. Jak dla mnie to może tak być od grudnia do marca po -20 non stop :D
Ale żeby później piękna wiosna nadchodziła, a po niej lato z prawdziwego zdarzenia.
Ogólnie lubię takie skrajności pogodowe, bardzo duży mróz, a także upały, najgorzej to taka sredniawka jak jest z 4 stopnie i zgnilizna.
0
@Who_you_mam Haha Aa dopiero zauważyłem, że od 2 jest wyświetlane tutaj.
0
@Encore A gdzie Kane? przecież on ma 20 samych goli z tego co kojarzę.
2
@Eklerek Po rozmiarze widać, że to już jest chyba dorosła kobieta :D
0
@July_6_BcN Zabrakło, czy nie lubisz, nie kupujesz i dlatego nie ma?
0
@pikass14 Ciekawa wizja :D
0
@BulaKG
Tutaj sobię posłuchaj, ogólnie to jakieś 10 minut wystarczy, bo później powtarzanie sporo.
0
@Derean Np. Ludzie którzy pamiętają swoje poprzednie wcielenia.
0
@MesQueUnClub_87 Sugerujesz, że w momencie zrozumienia, już cykl ziemski zostaję ukończony i koniec ziemskich wcieleń materialnych następuje?
0
Ciekawe czy hipotetyczna reinkarnacja nie jest po to aby utrzymać nas na ziemi i czerpać energię z naszej esencji, czy duszy.
Trochę się zagłębiłem w temat i tutaj naprawdę wiele na to wskazuję.
4
@FCB24 2013/14, sezon przed przyjęciem do Barcy.
0
@Katalończyk 99 Oglądałem mecz do momentu tego karnego, od razu wyłączyłem, aby się nie irytować :D
To jak seryjnie madrycioki nurkowali dzisiaj to szło się posikać ze śmiechu, jeden nur za drugim.
0
Te dzisiejsze 9 minut to istny kabaret, a ten karny słuszny, czy drukarnia?
0
@Aragorn33 Skąd takie info?
5
@Flyingbetoniarka Kolega chyba nie oglądał Neya, polecam obejrzeć jakąś kompilację.
Yamal w swoim prime to jakieś 40% Neymara ze szczytu formy.
0
@Encore A nie czasem 10 goli i 12 asyst?
2
@gumaz Jak Barca dojdzie do Finału LM to proponuję jakiś mega zjazd w centralnej Polsce, aby było sprawiedliwie(choć sam jestem z Lubuskiego haha)
Jakaś Warszawa np.
Tam pewnie jest multum klimatowych miejsc do oglądania, a po meczyku jakiś spontan :D
1
@michaleu Maj-czerwiec najpiękniejszy czas :D
2
@clyde Aragorn.
1
@heniusss Generalnie rzecz biorąc, sport kobiet w odbiorze jest jakiś totalnie nienaturalny, rywalizacja nie jest ich domeną, natura stworzyła je, aby świetnie wywiązywały się z innych ról, natomiast częścią nieodłączną mężczyzny zawsze była i jest rywalizacja, która była kluczowa w aspekcie przetrwania cywilizacji.
2
@axegrinder Lewy to najlepsza taka typowo rasowa 9 w historii tego sportu, a jeszcze gra :D
3
Pięknie Pepciu.