1

@FCB24 Jaki dublet, w tym roku lecimy po 4 puchary.
*Sezonie.

5

@BARCA1899Messi Czyli rozgrywał z trybun, dobre to p$g, że taką strategię obrało xD

0

Ja do niego zaufania nie mam, musielibyśmy wygrać kilka trofeów w tym oczywiście LM w której byłby wiodącą postacią, wtedy możliwe, że by się stosunek do niego zmienił.

0

@NeroTFP1 Jak obstawiasz, tamta drużyna vs dzisiejsza? :D

8

Czyli czwarta wygrana Liga Mistrzów z rzędu na własnym stadionie, jak najbardziej na tak :D

3

@Comentateiro Jedyny minus to godziny rozgrywania meczów z naszej perspektywy.

3

@Zoker Czy ja wiem. Oni grali w tym samym momencie, a tym samym to im mega utrudniło, top2 rywalizowało i zazwyczaj któreś rozgrywki w którymś sezonie padły łupem jednego z nich, a był jeszcze Suarez , Lewy, Ibra.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Kozinho. Jak dla mnie to może tak być od grudnia do marca po -20 non stop :D
Ale żeby później piękna wiosna nadchodziła, a po niej lato z prawdziwego zdarzenia.
Ogólnie lubię takie skrajności pogodowe, bardzo duży mróz, a także upały, najgorzej to taka sredniawka jak jest z 4 stopnie i zgnilizna.

0

@Who_you_mam Haha Aa dopiero zauważyłem, że od 2 jest wyświetlane tutaj.

0

@Encore A gdzie Kane? przecież on ma 20 samych goli z tego co kojarzę.

2

@Eklerek Po rozmiarze widać, że to już jest chyba dorosła kobieta :D

0

@July_6_BcN Zabrakło, czy nie lubisz, nie kupujesz i dlatego nie ma?

0

@pikass14 Ciekawa wizja :D

0

@BulaKG



Tutaj sobię posłuchaj, ogólnie to jakieś 10 minut wystarczy, bo później powtarzanie sporo.

0

@Derean Np. Ludzie którzy pamiętają swoje poprzednie wcielenia.

0

@MesQueUnClub_87 Sugerujesz, że w momencie zrozumienia, już cykl ziemski zostaję ukończony i koniec ziemskich wcieleń materialnych następuje?

0

Ciekawe czy hipotetyczna reinkarnacja nie jest po to aby utrzymać nas na ziemi i czerpać energię z naszej esencji, czy duszy.
Trochę się zagłębiłem w temat i tutaj naprawdę wiele na to wskazuję.

4

@FCB24 2013/14, sezon przed przyjęciem do Barcy.

0

@Katalończyk 99 Oglądałem mecz do momentu tego karnego, od razu wyłączyłem, aby się nie irytować :D
To jak seryjnie madrycioki nurkowali dzisiaj to szło się posikać ze śmiechu, jeden nur za drugim.

0

Te dzisiejsze 9 minut to istny kabaret, a ten karny słuszny, czy drukarnia?

0

@Aragorn33 Skąd takie info?

5

@Flyingbetoniarka Kolega chyba nie oglądał Neya, polecam obejrzeć jakąś kompilację.
Yamal w swoim prime to jakieś 40% Neymara ze szczytu formy.

0

@Encore A nie czasem 10 goli i 12 asyst?

2

@gumaz Jak Barca dojdzie do Finału LM to proponuję jakiś mega zjazd w centralnej Polsce, aby było sprawiedliwie(choć sam jestem z Lubuskiego haha)
Jakaś Warszawa np.
Tam pewnie jest multum klimatowych miejsc do oglądania, a po meczyku jakiś spontan :D

1

@michaleu Maj-czerwiec najpiękniejszy czas :D

2

@clyde Aragorn.

1

@heniusss Generalnie rzecz biorąc, sport kobiet w odbiorze jest jakiś totalnie nienaturalny, rywalizacja nie jest ich domeną, natura stworzyła je, aby świetnie wywiązywały się z innych ról, natomiast częścią nieodłączną mężczyzny zawsze była i jest rywalizacja, która była kluczowa w aspekcie przetrwania cywilizacji.

2

@axegrinder Lewy to najlepsza taka typowo rasowa 9 w historii tego sportu, a jeszcze gra :D

3

Pięknie Pepciu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?