1

@maroon Kilka krajów chcę się przeciwstawić monopolowi państw które posiadają cały arsenał i skutki widzimy na bliskim wschodze. USA będzie mówiło kto może, a kto nie, a tymczasem mają kilka tysięcy głowic i jako jedyny kraj w historii użyły owej broni na wojnie.
Systemem na świecie rządzi tylko i wyłącznie manipulacja i kłamstwo, ubrane w górnolotne wzniosłe słówka.

0

@michal26 W takich sytuacjach uznany gol i bramkarz wylatuję, ale przepisy mówią inaczej.

2

@BojanKriKicz Już!
Święta są, na szachy przyjdzie pora innym razem.

1

@KrychaFCB Obserwowałem go dzisiaj, 0 pomocy w defensywie, kompletnie 0.

0

Jeeeest!
Nie wejdzie ten kupon hahahaha
Dzięki Mallorca, kupuję koszulkę :)

0

@Jackazz Remis tam jest na kuponie.

1

@Filipem No hahaha
Ostatnio nie wziąłem 1625 zł, ale teraz jakiś impuls :D

3

Ale zrobiłem głupotę...
Wziąłem casha 2.68 zł
A Bayern wyciągnął 6/12 siadło i dużą szansa na kolejne trafione zdarzenia.

3

0

@VegetaPolska O widzisz, to trzeba na meczyk wyskoczyć :D

0

@dycha_16 Kamil?
Pozdro pozdro haha

0

@Czyhrynski Pamiętam jak 20 lat temu w marcu, kwietniu przychodziła wiosna, powietrze zmieniało zapach, maj najpiękniejszy miesiąc, człowiek napawał się zielenią i Słońcem, czerwiec czyli zakończenie roku szkolnego, wakacje i cudowna pogoda, lipiec i sierpień lato w pełni, ciepły wrzesień...
A teraz od października do maja taka sama nijaka ta pogoda, nie to jesień nie to wiosna, 0 stopni w nocy, a kilka dni później 25 w dzień, częste wiatru.
Jeśli chodzi o ten aspekt to można śmiało tęsknić do tego co było :D

0

@VegetaPolska Jasne :D

0

@Szicek10 Taka mała mieścina w Lubuskim, Iłowa.

1

@gumaz Oo super, mój ulubiony polski serial komediowy :)
W sumie Miodowe Lata także top1 haha

1

@norbi77 Nie była, ale już jest.

0

@MaFCB Na ligę już szans nie mają, a top4 będą mieć, aczkolwiek chodzi o aspekt psychologiczny przed tym trój meczem, a więc nie spodziewam się, aby grali na pół gwizdka, a w dodatku na swoim stadionie, gdzie są świetni.
Obstawiam zacięty mecz, wygrany przez na 2:1. VeB!

2

Misja Artemis z tego co przeczytałem ma na celu przelot dookoła Księżyca i powrót, wydaję się to dosyć proste, mając na uwadze, że ponad 50 lat temu Człowiek postawił stopę na Księżycu, no właśnie, czy postawił..?
Niewyobrażalny postęp technologiczny i dziś stanowi to problemy, a maszyny z mocą obliczeniową kalkulatora umożliwiły tego dokonać, chyba tak na logikę wydaję się, iż jest tutaj pewna nieścisłość.

1

@kanver_ Jakieś zielone przylądki i inne curqcao jadą, a naprawdę jakościowe drużyny zostają w domu, totalny bezsens. W sporcie romantyzm tego typu totalnie nie pasuję, liczy się przedewszystkim jakość.

0

@LukaszFan 200-300 euro na klasyk mężczyzn, skoro tak to poproszę kilka biletów na najbliższe :D

3

@misterio Ale się jarałem :D

0

@Patinka353 Fajnie by było, na Camp Nou i tak nie wygrają, a więc niech dadzą z siebie maksimum.

1

@Bilon87 Coraz bardziej rodzi się we mnie przekonanie, że religia ma na celu coś odwrotnego do tego co jest oficjalnie głoszone, a mianowicie ciągłe poczucie winy i lęk. Wierzę po swojemu, na pewno nie w Boga, którego ludzie stworzyli na własne podobieństwo.

2

@Encore Bruno to wirtuoz, ostatnio oglądałem United i to jak on przerasta ten klub to szok, w parze z Vitinha to w tym momencie najlepszy środek pola na świecie.

0

@Rifek To niczego nie zmienia :D

0

A już widziałem telebim u siebię w mieście, piękny park, zielono, czerwiec czy tam lipiec, atmosfera rajska...

1

@PepGardiola Raczej?
No chyba, że last dance w wieku 41, prawie 42 lat :D

1

@AmigoBlancos Kosowo nie przegrał u siebię z Turcją :D
Zobaczymy kto dziś ma lepszego czuja haha

1

@Ilka Mam nadzieję Irka, że masz dobrego nosa.

0

@BorzyKrzys Tak naprawdę jesteśmy czymś więcej niż tym ciałem, czymś nieskończenie więcej, ale niepotrzebnie od narodzin tej podróży nakładane mamy niewidzialne kajdany, imię, nazwisko, jakieś cyferki z czym błędnie się utożsamiamy, programowanie i indoktrynacja, wszystkie celu czerpania korzyści z naszej bezcennej energii, ale samo istnienie problemu jest gwarancją istnienia jego rozwiązania jak powiedział jakiś znany filozof niegdyś.
Możliwe, że miłość jest rozwiązaniem :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?