LeoMessiiBarcaPepa
Dołączył/a: sierpień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@maroon Kilka krajów chcę się przeciwstawić monopolowi państw które posiadają cały arsenał i skutki widzimy na bliskim wschodze. USA będzie mówiło kto może, a kto nie, a tymczasem mają kilka tysięcy głowic i jako jedyny kraj w historii użyły owej broni na wojnie.
Systemem na świecie rządzi tylko i wyłącznie manipulacja i kłamstwo, ubrane w górnolotne wzniosłe słówka.
0
@michal26 W takich sytuacjach uznany gol i bramkarz wylatuję, ale przepisy mówią inaczej.
2
@BojanKriKicz Już!
Święta są, na szachy przyjdzie pora innym razem.
1
@KrychaFCB Obserwowałem go dzisiaj, 0 pomocy w defensywie, kompletnie 0.
0
Jeeeest!
Nie wejdzie ten kupon hahahaha
Dzięki Mallorca, kupuję koszulkę :)
0
@Jackazz Remis tam jest na kuponie.
1
@Filipem No hahaha
Ostatnio nie wziąłem 1625 zł, ale teraz jakiś impuls :D
3
Ale zrobiłem głupotę...
Wziąłem casha 2.68 zł
A Bayern wyciągnął 6/12 siadło i dużą szansa na kolejne trafione zdarzenia.
3
@VegetaPolska XD
0
@VegetaPolska O widzisz, to trzeba na meczyk wyskoczyć :D
0
@dycha_16 Kamil?
Pozdro pozdro haha
0
@Czyhrynski Pamiętam jak 20 lat temu w marcu, kwietniu przychodziła wiosna, powietrze zmieniało zapach, maj najpiękniejszy miesiąc, człowiek napawał się zielenią i Słońcem, czerwiec czyli zakończenie roku szkolnego, wakacje i cudowna pogoda, lipiec i sierpień lato w pełni, ciepły wrzesień...
A teraz od października do maja taka sama nijaka ta pogoda, nie to jesień nie to wiosna, 0 stopni w nocy, a kilka dni później 25 w dzień, częste wiatru.
Jeśli chodzi o ten aspekt to można śmiało tęsknić do tego co było :D
0
@VegetaPolska Jasne :D
0
@Szicek10 Taka mała mieścina w Lubuskim, Iłowa.
1
@gumaz Oo super, mój ulubiony polski serial komediowy :)
W sumie Miodowe Lata także top1 haha
1
@norbi77 Nie była, ale już jest.
0
@MaFCB Na ligę już szans nie mają, a top4 będą mieć, aczkolwiek chodzi o aspekt psychologiczny przed tym trój meczem, a więc nie spodziewam się, aby grali na pół gwizdka, a w dodatku na swoim stadionie, gdzie są świetni.
Obstawiam zacięty mecz, wygrany przez na 2:1. VeB!
2
Misja Artemis z tego co przeczytałem ma na celu przelot dookoła Księżyca i powrót, wydaję się to dosyć proste, mając na uwadze, że ponad 50 lat temu Człowiek postawił stopę na Księżycu, no właśnie, czy postawił..?
Niewyobrażalny postęp technologiczny i dziś stanowi to problemy, a maszyny z mocą obliczeniową kalkulatora umożliwiły tego dokonać, chyba tak na logikę wydaję się, iż jest tutaj pewna nieścisłość.
1
@kanver_ Jakieś zielone przylądki i inne curqcao jadą, a naprawdę jakościowe drużyny zostają w domu, totalny bezsens. W sporcie romantyzm tego typu totalnie nie pasuję, liczy się przedewszystkim jakość.
0
@LukaszFan 200-300 euro na klasyk mężczyzn, skoro tak to poproszę kilka biletów na najbliższe :D
3
@misterio Ale się jarałem :D
0
@Patinka353 Fajnie by było, na Camp Nou i tak nie wygrają, a więc niech dadzą z siebie maksimum.
1
@Bilon87 Coraz bardziej rodzi się we mnie przekonanie, że religia ma na celu coś odwrotnego do tego co jest oficjalnie głoszone, a mianowicie ciągłe poczucie winy i lęk. Wierzę po swojemu, na pewno nie w Boga, którego ludzie stworzyli na własne podobieństwo.
2
@Encore Bruno to wirtuoz, ostatnio oglądałem United i to jak on przerasta ten klub to szok, w parze z Vitinha to w tym momencie najlepszy środek pola na świecie.
0
@Rifek To niczego nie zmienia :D
0
A już widziałem telebim u siebię w mieście, piękny park, zielono, czerwiec czy tam lipiec, atmosfera rajska...
1
@PepGardiola Raczej?
No chyba, że last dance w wieku 41, prawie 42 lat :D
1
@AmigoBlancos Kosowo nie przegrał u siebię z Turcją :D
Zobaczymy kto dziś ma lepszego czuja haha
1
@Ilka Mam nadzieję Irka, że masz dobrego nosa.
0
@BorzyKrzys Tak naprawdę jesteśmy czymś więcej niż tym ciałem, czymś nieskończenie więcej, ale niepotrzebnie od narodzin tej podróży nakładane mamy niewidzialne kajdany, imię, nazwisko, jakieś cyferki z czym błędnie się utożsamiamy, programowanie i indoktrynacja, wszystkie celu czerpania korzyści z naszej bezcennej energii, ale samo istnienie problemu jest gwarancją istnienia jego rozwiązania jak powiedział jakiś znany filozof niegdyś.
Możliwe, że miłość jest rozwiązaniem :D