0

No jaaak? Ten Casillas to dupe ratuje białym na razie...

1

Tam był faul chyba ;o

1

A już robiłem sobie nadzieję że LOL LOL powróci :CCC Smutas

0

Już po meczu Barcelony...
A teraz znowu będzie się działo! Real gra :D Oglądam mecz tylko do momentu aż Real strzeli bramkę. Jak Rayo właduje, oglądam calutki ;P

0

Ma na głowie jakiś niby śmieszny wzorek na głowie, przypominający piorun, więc grzmot :D

0

Na ten moment to 7 pkt :D

0

Laboga już płacze w kącie. :D
A tak na serio to nieźle zakręcił.

0

http://en.akinator.com/personnages/propose
Fajna gierka, polecam zagrać. Odgadł mi Neymara skubany :D

2

ŚP?? To chyba jest koszykówka xd

1

Carlos Vela lub Campbell. Obydwaj mi się bardzo podobają (no homo)

1

Ta Celta to jest jakaś... dobra xd
Dobra, już po meczu, dobranoc wszystkim, i mokrego dyngusa ;O
VeB joł joł

4

Dobra, od tego momentu daruję sobie śmiechu z rudych...

0

Być może masz rację. Przypomniał mi się Cesc, który na początku sezonu grał wyśmienicie, teraz jednak trochę spadł z tonu.

4

Znowu Matje ratuje nam dupsko, bardzo obsrane dupsko...

0

Neymar powoli robi się żałosny, symulki, niedokładne zagrania, nieudane dryblingi. Eh.. Gdzie ten Neymar z początku sezonu?
//// Gol Mathieu lel

0

Gdzie leci? : d

0

"Gdzie się podziały, tamte prywatki?" emm, to znaczy ... ...gole Barcelony??

3

Real i Barca zawodowo spiepr#yli mi niedzielę ._.

0

Nareszcie, może coś teraz się poprawi.
Nadal nie dowierzam że Xavi odejdzie do Qataru... Obecnie gra 2 razy lepiej niż Iniesta i Rafinha razem wzięci. Wielka szkoda.

0

Nie rozumiem ;o

0

Coutinho i Eriksena będzie ciężko wyciągnąć z tych klubów, jednak gdyby któryś z nich pojawił się u nas w zespole ... Srałbym tęczą ze szczęścia.

0

No już miałem się cieszyć...

0

Nie pojmuję, czemu na boisku jest bezbarwny Rafinha, zamiast Rakiticia...
Nie ma nikogo kto miałby rozegrać piłkę, już nasi obrońcy są bardziej kreatywni od Iniesty i Rafinhi.
Nowy środkowy pomocnik by się przydał, nawet jest niezbędny.
De Bruyne, Veratti, Pogba, któryś z tych trzech musi się pojawić u nas w zespole, inaczej będzie padaka w środku pola.

1

Gdzie się podziali Ci, co mówili że Messi dzisiaj strzeli hat-trick'a i Barca wygra tak samo jak Real? ...

0

Dasz linka do meczu gdzie oglądasz?

0

Powiesz mi, gdzie oglądasz mecz? I jeśli w necie, to pls, daj link do transmisji ;]

0

Spieprzaj z tym gownem ...

0

Zajebistą, jakieś gówno co trzeba smsem wysyłać... I tak pewnie nie zadziała, a kase i tak zabierze

0

Poratuj ktoś dobrą transmisją ._.

0

Jaki mentor??

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?