Leo_1337
Dołączył/a: styczeń 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No jaaak? Ten Casillas to dupe ratuje białym na razie...
1
Tam był faul chyba ;o
1
A już robiłem sobie nadzieję że LOL LOL powróci :CCC Smutas
0
Już po meczu Barcelony...
A teraz znowu będzie się działo! Real gra :D Oglądam mecz tylko do momentu aż Real strzeli bramkę. Jak Rayo właduje, oglądam calutki ;P
0
Ma na głowie jakiś niby śmieszny wzorek na głowie, przypominający piorun, więc grzmot :D
0
Na ten moment to 7 pkt :D
0
Laboga już płacze w kącie. :D
A tak na serio to nieźle zakręcił.
0
http://en.akinator.com/personnages/propose
Fajna gierka, polecam zagrać. Odgadł mi Neymara skubany :D
2
ŚP?? To chyba jest koszykówka xd
1
Carlos Vela lub Campbell. Obydwaj mi się bardzo podobają (no homo)
1
Ta Celta to jest jakaś... dobra xd
Dobra, już po meczu, dobranoc wszystkim, i mokrego dyngusa ;O
VeB joł joł
4
Dobra, od tego momentu daruję sobie śmiechu z rudych...
0
Być może masz rację. Przypomniał mi się Cesc, który na początku sezonu grał wyśmienicie, teraz jednak trochę spadł z tonu.
4
Znowu Matje ratuje nam dupsko, bardzo obsrane dupsko...
0
Neymar powoli robi się żałosny, symulki, niedokładne zagrania, nieudane dryblingi. Eh.. Gdzie ten Neymar z początku sezonu?
//// Gol Mathieu lel
0
Gdzie leci? : d
0
"Gdzie się podziały, tamte prywatki?" emm, to znaczy ... ...gole Barcelony??
3
Real i Barca zawodowo spiepr#yli mi niedzielę ._.
0
Nareszcie, może coś teraz się poprawi.
Nadal nie dowierzam że Xavi odejdzie do Qataru... Obecnie gra 2 razy lepiej niż Iniesta i Rafinha razem wzięci. Wielka szkoda.
0
Nie rozumiem ;o
0
Coutinho i Eriksena będzie ciężko wyciągnąć z tych klubów, jednak gdyby któryś z nich pojawił się u nas w zespole ... Srałbym tęczą ze szczęścia.
0
No już miałem się cieszyć...
0
Nie pojmuję, czemu na boisku jest bezbarwny Rafinha, zamiast Rakiticia...
Nie ma nikogo kto miałby rozegrać piłkę, już nasi obrońcy są bardziej kreatywni od Iniesty i Rafinhi.
Nowy środkowy pomocnik by się przydał, nawet jest niezbędny.
De Bruyne, Veratti, Pogba, któryś z tych trzech musi się pojawić u nas w zespole, inaczej będzie padaka w środku pola.
1
Gdzie się podziali Ci, co mówili że Messi dzisiaj strzeli hat-trick'a i Barca wygra tak samo jak Real? ...
0
Dasz linka do meczu gdzie oglądasz?
0
Powiesz mi, gdzie oglądasz mecz? I jeśli w necie, to pls, daj link do transmisji ;]
0
Spieprzaj z tym gownem ...
0
Zajebistą, jakieś gówno co trzeba smsem wysyłać... I tak pewnie nie zadziała, a kase i tak zabierze
0
Poratuj ktoś dobrą transmisją ._.
0
Jaki mentor??