Leo_1337
Dołączył/a: styczeń 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak w ostatnim czasie ;] Słabe dryblingi, macha rączkami itd. No, typowy Cris ;d
0
"Małe" ;>
0
Wolałbym Pogbę, ponieważ jak wiadomo, mamy dużo niskich zawodników. Veratti ma bodajże około 163 cm wzrostu, a Pogba? o jakieś 30 cm wyższy ? ;d Więc z Pogbą byłby większy spokój przy odbieraniu piłki, jak i przy rzutach rożnych.
5
Obstawiam to drugie.
0
Komentarz usunięty
0
Orłowski? Chyba tak. Dzięki że piszesz, bo zapomniałem ;P
2
Ronaldo na pustą nie trafia hahaha http://pl.memgenerator.pl/mem-image/ja-pierdole-co-za-debil-pl-ffffff
1
"Real gromi Levante; Powrót Króla!"
"Barcelona ledwo wygrywa z mizernym Eibar"
Gazety Madryckich gazet ;]
1
http://memytutaj.pl/uploads/2014/01/16/przewrotka-kiwka-no-i-salto-jestem-lepszy-od-ronaldo.jpg hah xD
0
Myślisz o tym samym co ja? Jasne, że tak. KARNY :D
0
CR11 myślał że mu tą przewrotkę zaliczy sędzia ;] Jednak do Suareza jeszcze daleeekooo....
2
Komentarz usunięty
0
Shakes&Fidget | MOTOTV24 | Messi Show > FCBarca.com | ScreenShooter :D
0
WTF niema gola ? :D Już miałem majty obsrane, właśnie miałem iść po nowe xd
0
Do Ramosa to jeszcze mu daleko brakuje :d
0
Przegrałeś :D Mur był.
3
Jednak mur :D Kiedyś z przyjemnością oglądało się jak Cr bije te wolne. Teraz, jak to powiedział jakiś komentator, są pośmiewiskiem całej Ligi Hiszpańskiej ;d
2
PRZYJMUJE ZAKLADY :
MUR LUB TRYBUNY !!!
1
Jeśli taka forma Ronaldo utrzyma się do końca tego roku, to jestem przekonany, że nie będzie go nawet w trójce nominowanej do Złotej Piłki.
Choć macki Pereza są dłuuuugie :D
10
Hahah Ronald co zrobił :D Ostatnio gdzieś widziałem obrazek, a na nim pisało :
RONALDO : 4 triki - 1 ominięty piłkarz
MESSI : 1 drybling - 4 ominiętych piłkarzy ;D
0
Dla tych co oglądają Real-Levante : http://mototv24.pl/www.motofakty.pl/stream/ch1.php W miarę dobry stream, nie tnie, + nie trzeba słuchać kretyna Labogi ;d
0
To jest Hymn Realu? Ładny ;o
1
Hahah wiedziałem że Laboga komentuje >.< Przecież on nie przegapi takiego wydarzenia. Mam nadzieję że El Clasico pokomentuje Wolski + jakiś koleś :d Ważne żeby Wolski komentowal, bo lubię takich komentatorów co potrafią wydrzeć ryja ;d
0
To już się staje jego znakiem rozpoznawczym :D
1
Lub do wchodzenia do tramwaju :D #Fifa
1
Po pierwsze, nic nie zrozumiałem, po drugie, stawia się przecinki i kropki, a po trzecie może byś tak szanował go trochę, co? Tak samo ja mogę napisać że oby to jest twój ostatni dzień na tej stronie bo nie piszesz nic ciekawego...
14
Koleś, napisałeś to poważnie czy dla beki? Bo jeśli poważnie to jesteś posrany...
0
Adriano 100 meczy, Xavi 750, meczy, o kurde, co to się dzieje!
1
Dziś oglądałem 1 raz, ale podam ci link : http://mototv24.pl/www.motofakty.pl/stream/ch7.php
5
Ważne, że to wygraliśmy, niewielkim nakładem sił ;]