Leo_1337
Dołączył/a: styczeń 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
#Cwelsi i tak gra autobusem...
Już widzę ten najazd na Chelsea.
0
I mnie też boli kolano! A tak na serio to Messi przecież też jest skrzydłowym, tak samo jak Neymar :D
0
Troll? :D Czy koleś który nic nie wie .-.?
0
Racja, szczególnie wtedy gdy śpiewali hymn Barcelony w 2 połowie chyba *.*
0
Daj spokój, nie strzelił żeby nie mowili na niego Penaldo xd
0
50 milionów? Fajnie, szukajmy już nowego zawodnika do sprowadzenia bo z Danilo już prawie koniec..
0
Wiedziałem, że tam są pacany, ale że aż tak?
0
Już zaczyna się 2 połowa?
0
I teraz El Pistolero powinien uwierzyć w siebie, i strzelać jak na zawołanie ;]
0
fap fap fap fap fap fap
0
Widzieliście co Rakitić zrobił? Już myślałem że coś mu się nie udało, pacze a tu nadal przy piłce ;o Niesamowity skill. A co do Daniego, gra nieźle, tylko gdyby strzelił ta sytuację z poprzeczką... Łał tylko tyle powiem ;d
4
Ktoś na rm.pl napisał, że Schalke ma lepszą defensywę od City...
Facepalm
1
Jeżeli widzisz że Suarez strzela x2 bramki, to wiedz że mecz będzie wspaniały :D
5
Messi cieszący się i przybijający piątke z Hartem to dobry Messi ;)
0
Bez przesady, 1 mecz to nie wszystko
0
Wygrałeś to xd
0
1/5 bo sie skraca
0
Tak.
0
Będzie dużo łatwiej w defensywie ;p
0
Czyżby z jakiegoś kabaretu gdzie była scenka o przyjściu do 'Taniec z Gwiazdami' ? Chyba Kabaret Skeczów Męczących ;d
0
Pjanić jest Defensywnym Pomocnikiem czy raczej jak Iniesta?
0
Co jak co ale to było dobre xd
0
Brawo ! Jeden z lepszych wolnych cr11 :D
0
Przyjmuje zaklady ! mur albo kosmos
0
Ronaldo bedzie strzelał uwaga ciekawe czy znowu bedzie w kosmos :D
0
Ze łba i goool
0
Rzeczywiście Pique na ŚN był :D Tego jeszcze nie było.
0
No niby mam nadzieję na porażkę Realu ale zobaczymy co się wydarzy
0
Kurde coś mi tu nie gra. Wygrywamy z Atletico w Madrycie 3:2 a na CN z Celta i Malagą przegrywamy. Te kluby mają na nas sposób :o
0
Porażki zdarzają się każdemu... Nie ma co płakać. A co do ludzi którzy mówią że już jest po lidze, jest jeszcze sporo czasu, 4 pkt to nie jest tak dużo. Real jeszcze nie raz straci punkty, pamiętajcie że jeszcze El Clasico. To jest piłka, tu wszystko jest możliwe, są przegrani i wygrania. Powtarzam nie ma co płakać :D