0

#Cwelsi i tak gra autobusem...
Już widzę ten najazd na Chelsea.

0

I mnie też boli kolano! A tak na serio to Messi przecież też jest skrzydłowym, tak samo jak Neymar :D

0

Troll? :D Czy koleś który nic nie wie .-.?

0

Racja, szczególnie wtedy gdy śpiewali hymn Barcelony w 2 połowie chyba *.*

0

Daj spokój, nie strzelił żeby nie mowili na niego Penaldo xd

0

50 milionów? Fajnie, szukajmy już nowego zawodnika do sprowadzenia bo z Danilo już prawie koniec..

0

Wiedziałem, że tam są pacany, ale że aż tak?

0

Już zaczyna się 2 połowa?

0

I teraz El Pistolero powinien uwierzyć w siebie, i strzelać jak na zawołanie ;]

0

fap fap fap fap fap fap

0

Widzieliście co Rakitić zrobił? Już myślałem że coś mu się nie udało, pacze a tu nadal przy piłce ;o Niesamowity skill. A co do Daniego, gra nieźle, tylko gdyby strzelił ta sytuację z poprzeczką... Łał tylko tyle powiem ;d

4

Ktoś na rm.pl napisał, że Schalke ma lepszą defensywę od City...
Facepalm

1

Jeżeli widzisz że Suarez strzela x2 bramki, to wiedz że mecz będzie wspaniały :D

5

Messi cieszący się i przybijający piątke z Hartem to dobry Messi ;)

0

Bez przesady, 1 mecz to nie wszystko

0

Wygrałeś to xd

0

1/5 bo sie skraca

0

Tak.

0

Będzie dużo łatwiej w defensywie ;p

0

Czyżby z jakiegoś kabaretu gdzie była scenka o przyjściu do 'Taniec z Gwiazdami' ? Chyba Kabaret Skeczów Męczących ;d

0

Pjanić jest Defensywnym Pomocnikiem czy raczej jak Iniesta?

0

Co jak co ale to było dobre xd

0

Brawo ! Jeden z lepszych wolnych cr11 :D

0

Przyjmuje zaklady ! mur albo kosmos

0

Ronaldo bedzie strzelał uwaga ciekawe czy znowu bedzie w kosmos :D

0

Ze łba i goool

0

Rzeczywiście Pique na ŚN był :D Tego jeszcze nie było.

0

No niby mam nadzieję na porażkę Realu ale zobaczymy co się wydarzy

0

Kurde coś mi tu nie gra. Wygrywamy z Atletico w Madrycie 3:2 a na CN z Celta i Malagą przegrywamy. Te kluby mają na nas sposób :o

0

Porażki zdarzają się każdemu... Nie ma co płakać. A co do ludzi którzy mówią że już jest po lidze, jest jeszcze sporo czasu, 4 pkt to nie jest tak dużo. Real jeszcze nie raz straci punkty, pamiętajcie że jeszcze El Clasico. To jest piłka, tu wszystko jest możliwe, są przegrani i wygrania. Powtarzam nie ma co płakać :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?