0

No to biali mają przesrane ;d

0

Nie byłem pewny co do tego :D

0

Powie mi ktoś, o co chodzi z CR11? Chodzi o to że "11" wyznacza karny czy co ? :D

0

Jutrzejsza Marca :
Real Madryt uważnie obserwuje Babacar'a z Fiorentiny.

1

Już za późno.

0

Tu nie była symulka ?!?

0

Czyżby Kris kolejnego chce przestrzelić??

2

Gorzej niż Cris ;d

2

Niech to szlag, myślałem że karny :D

5

Szkoda chłopaki, szkoda

0

Heheh :D

0

wpisz sobie "Ronaldo basen" xd

1

Imię: Cristiano
Nazwisko: Ronaldo
Zawód: Pływanie i nurkowanie, czasami też pogra w piłkę.

0

Fajnie by było, rzeczywiście, ale mało prawdopodobne żeby wygrali to :F

0

Milimetry :D

0

HAHAH KOSMOS :D

0

O teraz Ronaldo poczaruje umiejętnościami i je*nie prosto w mur :D

0

Z obiema drużynami było by trudno, jednak nie wiem czemu, ale chciałbym starcia Barca-Chelsea, moje 2 ulubione drużyny na przeciw sobie... Raj dla kibica *,*

0

Co jak co, Deportivo nie gra tak źle jak przypuszczałem. Serio, niezłe były by jajca gdyby zremisowali, choć mało prawdopodobne.

0

Penaldo jaki pajac, a już myślałem że chociaż troszku uspokoił się z tymi symulacjami, myliłem się

1

HAha rozwaliłeś mnie xd

0

Ehh.. szkoda mi takich jak ty. Odechciewa mi się być na tej stronie.
Tak tak, nikt mi nie broni isc. Odwal sie ode mnie czlowieku

0

0

Co to jest xd cos sie zepsuło

0

Nie tylko ty ;PP @ups nie tutaj xd

0

Dobra, co się stało to się stało ;p Teraz czekamy na mecze.

0

Heskey albo Torres

0

Widać poziom tych kibiców Barcelony. A to na Real mówią że wyzywają innych ;c

0

A tobie co do tego? To jest żałosne zachowanie z twojej strony... Bo jestem młodszy i co?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?