Leo_1337
Dołączył/a: styczeń 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No to biali mają przesrane ;d
0
Nie byłem pewny co do tego :D
0
Powie mi ktoś, o co chodzi z CR11? Chodzi o to że "11" wyznacza karny czy co ? :D
0
Jutrzejsza Marca :
Real Madryt uważnie obserwuje Babacar'a z Fiorentiny.
1
Już za późno.
0
Tu nie była symulka ?!?
0
Czyżby Kris kolejnego chce przestrzelić??
2
Gorzej niż Cris ;d
2
Niech to szlag, myślałem że karny :D
5
Szkoda chłopaki, szkoda
0
Heheh :D
0
wpisz sobie "Ronaldo basen" xd
1
Imię: Cristiano
Nazwisko: Ronaldo
Zawód: Pływanie i nurkowanie, czasami też pogra w piłkę.
0
Fajnie by było, rzeczywiście, ale mało prawdopodobne żeby wygrali to :F
4
http://www.meczenazywo.pl/upload/photo/bas/basen548563c59747a.png
0
Milimetry :D
0
HAHAH KOSMOS :D
0
O teraz Ronaldo poczaruje umiejętnościami i je*nie prosto w mur :D
0
Z obiema drużynami było by trudno, jednak nie wiem czemu, ale chciałbym starcia Barca-Chelsea, moje 2 ulubione drużyny na przeciw sobie... Raj dla kibica *,*
0
Co jak co, Deportivo nie gra tak źle jak przypuszczałem. Serio, niezłe były by jajca gdyby zremisowali, choć mało prawdopodobne.
0
Penaldo jaki pajac, a już myślałem że chociaż troszku uspokoił się z tymi symulacjami, myliłem się
1
HAha rozwaliłeś mnie xd
0
Ehh.. szkoda mi takich jak ty. Odechciewa mi się być na tej stronie.
Tak tak, nikt mi nie broni isc. Odwal sie ode mnie czlowieku
0
0
Co to jest xd cos sie zepsuło
0
Nie tylko ty ;PP @ups nie tutaj xd
0
Dobra, co się stało to się stało ;p Teraz czekamy na mecze.
0
Heskey albo Torres
0
Widać poziom tych kibiców Barcelony. A to na Real mówią że wyzywają innych ;c
0
A tobie co do tego? To jest żałosne zachowanie z twojej strony... Bo jestem młodszy i co?