Leo_1337
Dołączył/a: styczeń 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Penalty... GOAL... SIIIIIIIII
0
Karny hahahahaha
0
Dzwonimy na policję ! Tak być nie będzie.
0
Więcej takich strzałów chcemy w wykonaniu Alvesa i reszty ;]
0
Messi strzelił na 5:0 ? Proszę was, daj ktoś link do gola *.*
0
Tylko ja zauważyłem, że Leo ma coraz więcej karnych i goli strzelonych z dobitek?
0
Ale przynajmniej Messi wykonuje karne, które są uzasadnione faulem, a nie symulką, tak jak w przypadku pewnego pana...
1
Nie wierze !!! CO SIE Z NIM DZIEJE
0
Dzieki chłopaki
0
Karny xd Myślałem z przyzwyczajenia, że to Ronaldo strzela xd
1
Kto strzelił? Wróciłem z Kościoła dopiero :D
0
Wygrałeś to xd
4
A co jak przyjdzie Terry? :D
0
Wygrał internety, zdecydowanie :D
0
0
Nie każdy jest podobny do swojego ojca, ja do mojego taty nie jestem wcale podobny...
0
A u was? Ledwo wygraliście z Deportivo, czy z kimś tam < nie pamiętam przeciwnika ale było 2;0 dla białych > już nie wspomnę o 0:4 z Atletico c:
0
Ale jesteś zabawny, ze boki zrywać. Nie lubie takich ludzi... Tylko popieprzone riposty, po to, aby inni cie zalajkowali.
0
:o Zauważyliście że Messi jest podobny do swojego syna, Thiago ? :D
0
Czy tak trudno normalnie odpowiedzieć że "nie" ?
0
Dysponuje ktoś statystykami Rakiticia w Sevilli? Chodzi mi o wszystkie mecze, gole, asysty.
0
0
Sto lat i obyś był wiernym Cule do końca życia :d
0
Kiedy cena jest za mała, Michałowi staje ... xD
0
To nie jest to o czym myślisz :D Spójrz z tyłu, to znaczy pod jego kroczem tam jest drugi piłkarz i to jego kolano, to tylko tak sie wydaje ;x
0
Chodzi o zamrażacz?
0
Już to jest nudne z tym : gdybym powiedzial o bla bla to poszedl bym do wiezienia...
0
Możesz nie obrażać rolników?
0
Ktoś pisał że Legia ustrzeli Manitę...
0
Nie wiem, co za pajac, próbował dopatrzeć się ugryzienia. To już jest przesada, dobra, wiem, Luis to Luis tamto, ale moim zdaniem, nie potrzebne plotki o kolejnym wybryku Urugwajczyka. Tak jak napisałeś, niepotrzebnie próbują się doszukiwać ugryzienia.