0

Penalty... GOAL... SIIIIIIIII

0

Karny hahahahaha

0

Dzwonimy na policję ! Tak być nie będzie.

0

Więcej takich strzałów chcemy w wykonaniu Alvesa i reszty ;]

0

Messi strzelił na 5:0 ? Proszę was, daj ktoś link do gola *.*

0

Tylko ja zauważyłem, że Leo ma coraz więcej karnych i goli strzelonych z dobitek?

0

Ale przynajmniej Messi wykonuje karne, które są uzasadnione faulem, a nie symulką, tak jak w przypadku pewnego pana...

1

Nie wierze !!! CO SIE Z NIM DZIEJE

0

Dzieki chłopaki

0

Karny xd Myślałem z przyzwyczajenia, że to Ronaldo strzela xd

1

Kto strzelił? Wróciłem z Kościoła dopiero :D

0

Wygrałeś to xd

4

A co jak przyjdzie Terry? :D

0

Wygrał internety, zdecydowanie :D

0

0

Nie każdy jest podobny do swojego ojca, ja do mojego taty nie jestem wcale podobny...

0

A u was? Ledwo wygraliście z Deportivo, czy z kimś tam < nie pamiętam przeciwnika ale było 2;0 dla białych > już nie wspomnę o 0:4 z Atletico c:

0

Ale jesteś zabawny, ze boki zrywać. Nie lubie takich ludzi... Tylko popieprzone riposty, po to, aby inni cie zalajkowali.

0

:o Zauważyliście że Messi jest podobny do swojego syna, Thiago ? :D

0

Czy tak trudno normalnie odpowiedzieć że "nie" ?

0

Dysponuje ktoś statystykami Rakiticia w Sevilli? Chodzi mi o wszystkie mecze, gole, asysty.

0

0

Sto lat i obyś był wiernym Cule do końca życia :d

0

Kiedy cena jest za mała, Michałowi staje ... xD

0

To nie jest to o czym myślisz :D Spójrz z tyłu, to znaczy pod jego kroczem tam jest drugi piłkarz i to jego kolano, to tylko tak sie wydaje ;x

0

Chodzi o zamrażacz?

0

Już to jest nudne z tym : gdybym powiedzial o bla bla to poszedl bym do wiezienia...

0

Możesz nie obrażać rolników?

0

Ktoś pisał że Legia ustrzeli Manitę...

0

Nie wiem, co za pajac, próbował dopatrzeć się ugryzienia. To już jest przesada, dobra, wiem, Luis to Luis tamto, ale moim zdaniem, nie potrzebne plotki o kolejnym wybryku Urugwajczyka. Tak jak napisałeś, niepotrzebnie próbują się doszukiwać ugryzienia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?