Leo_1337
Dołączył/a: styczeń 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dzięki chłopaki ;]
0
Z kim gra?
0
Zawsze jak Hudson komentuje, i mówi to ah ah oohhhh
to mam takie dziwne skojarzenia xd
1
Serio, myślisz że ja to napisałem poważnie? Troszkę humoru nie zaszkodzi ;d
2
Skoro :
Real 0 : 5 Barcelona, i
Eibar 0 : 2 Barcelona, to wychodzi na to, że Eibar > Real :D
1
Ronaldo - 30 Messi - 32
Kibice Realu płakali jak czytali.
0
http://mototv24.pl/www.motofakty.pl/stream/ch7.php
0
?? Chodzi mi o to że to jest ich mina ._.
1
Łapcie transmisję z kom. Hudgsona !!! http://mototv24.pl/www.motofakty.pl/stream/ch7.php
1
Mina CR11 i kibiców Realu : http://afterparty.pl/work/privateimages/sources/2012/06/28/img7Jwb6N.jpg
0
"Pessi" "Missi" "Teraz to Messi strzela z karnych a nie Ronaldo"
"Ronaldo i tak lepszy"
0
Dzięki, nic o tym nie wiedziałem ;)
0
Czemu już nie gra w reprezentacji?
0
Mimo to, i tak uważam że coś z niego wyjdzie.
1
Nie rozumiem Ciebie. To tak samo jak Neymar farbował włosy na MŚ. No jest różnica, ale nie o to mi chodzi. Niech robi ze sobą co chce, nawet jak miał by się zgolić na łyso, i tak bym mu kibicował ;]
0
Raczej musiał mieć "to coś" że u nas jest. Pewnie nie bez powodu skauci go wypatrzyli. Moim zdaniem gra za mało, niech zagra z Eibarem na prawej, zobaczymy co dalej będzie.
0
Oceniasz to po jednym meczu? Bez sensu... Moim zdaniem Fabregas jest lepszy od Rakiticia.
0
Czemu wszyscy nie lubią Chelsea? Bo co, mają kasę od szejków czy od kogoś tam? Jakoś PSG też ma, i nic o nich nie mówicie...
0
Ja tam byłem za Chelsea :P
5
1
Nigdy nie lubiłem tego Pepe...
0
BRAMKARZ W POLE I JAZDA
0
HOWEDES, MAM ZAWAŁ
0
HD i tak napiszą Schalke > Man City
0
O kur.... Sane, co on wyprawia
1
Helena, mam zawał...
2
Ja pier... Jeszcze jedną !!! proszę ! Zróbcie to dla mnie ;c
0
Jak zwykle, ścięło mi transmisję podczas gdy jest gol ... Zaraz nie wytrzymię
1
Dopóki piłka w grze, wszystko jest możliwe ;P
0
Śmiem twierdzić, że chyba jest po meczu xd