1

Dzięki chłopaki ;]

0

Z kim gra?

0

Zawsze jak Hudson komentuje, i mówi to ah ah oohhhh
to mam takie dziwne skojarzenia xd

1

Serio, myślisz że ja to napisałem poważnie? Troszkę humoru nie zaszkodzi ;d

2

Skoro :
Real 0 : 5 Barcelona, i
Eibar 0 : 2 Barcelona, to wychodzi na to, że Eibar > Real :D

1

Ronaldo - 30 Messi - 32
Kibice Realu płakali jak czytali.

0

?? Chodzi mi o to że to jest ich mina ._.

1

Łapcie transmisję z kom. Hudgsona !!! http://mototv24.pl/www.motofakty.pl/stream/ch7.php

1

0

"Pessi" "Missi" "Teraz to Messi strzela z karnych a nie Ronaldo"
"Ronaldo i tak lepszy"

0

Dzięki, nic o tym nie wiedziałem ;)

0

Czemu już nie gra w reprezentacji?

0

Mimo to, i tak uważam że coś z niego wyjdzie.

1

Nie rozumiem Ciebie. To tak samo jak Neymar farbował włosy na MŚ. No jest różnica, ale nie o to mi chodzi. Niech robi ze sobą co chce, nawet jak miał by się zgolić na łyso, i tak bym mu kibicował ;]

0

Raczej musiał mieć "to coś" że u nas jest. Pewnie nie bez powodu skauci go wypatrzyli. Moim zdaniem gra za mało, niech zagra z Eibarem na prawej, zobaczymy co dalej będzie.

0

Oceniasz to po jednym meczu? Bez sensu... Moim zdaniem Fabregas jest lepszy od Rakiticia.

0

Czemu wszyscy nie lubią Chelsea? Bo co, mają kasę od szejków czy od kogoś tam? Jakoś PSG też ma, i nic o nich nie mówicie...

0

Ja tam byłem za Chelsea :P

5

1

Nigdy nie lubiłem tego Pepe...

0

BRAMKARZ W POLE I JAZDA

0

HOWEDES, MAM ZAWAŁ

0

HD i tak napiszą Schalke > Man City

0

O kur.... Sane, co on wyprawia

1

Helena, mam zawał...

2

Ja pier... Jeszcze jedną !!! proszę ! Zróbcie to dla mnie ;c

0

Jak zwykle, ścięło mi transmisję podczas gdy jest gol ... Zaraz nie wytrzymię

1

Dopóki piłka w grze, wszystko jest możliwe ;P

0

Śmiem twierdzić, że chyba jest po meczu xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?