Leo_1337
Dołączył/a: styczeń 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
http://kotlet.pl/content/images/joker-138566352667.gif Dobre :D
0
Futbolhd.pl ;d
0
"Niesamowity" ehh...
Onet, i wszystko jasne ;d
0
To Barca jutro gra?
1
Jestem za.
0
Dzięki, wypróbuję ;)
0
Ja nadal w nich wierzę, nawet ten wynik, 2:2 to i tak jest niesamowity wyczyn dla drużyny z Niemiec, + mecz jest rozgrywany na Santiago Bernabeu, więc dodatkowe utrudnienie
0
Dobrze powiedziane ;d
0
Fajnego mam streama, jak strzelają gole, to mi się zamula i nie wiem jak padła bramka i kto strzelił ;d
0
No cóż, co kto woli ;D
4
Nie można skreślać S04, widać potencjał u nich, ta gra, ładnie to wygląda. Pamiętajcie, dziś jesteśmy za Schalke ! :D
0
Wiedziałem ! Wiedziałem !!
0
Przecież wiem, ale jak pisałem już wcześniej, nie było tak tragicznie ;P A ci co zwalniali Enrique itd. to pewnie jacyś sezonowcy, którzy nie mają pojęcia o piłce.
0
Nie wiem, jak było u nas, być może podobnie, ale nie doszło do tego poziomu, żeby sprzedawać swoich zawodników. Co prawda, jacyś idioci pisali Enrique Out, Nasz trener to wuefista itd. ale porownaj sobie to, co napisałem ;] A co do mnie to nigdy nie skreślałem Enrique, podobał mi się od przejścia do FCB.
0
Strzelił głową, więc wieesz... ;d
1
"Bale - kolejny mecz na poziomie trampkarza"
"Nie ma się co cieszyc ... z taka gra manita gwarantowana"
"Takie strzaly jak ten wpuszczony przez naszego kreta to Neuer, Courtis czy De Gea bronia z zamnietymi oczami... wstyd mi ze taki ktos stoi u nas w bramce... w bramce jest fatalny, w zyciu nie ma za grosz honoru"
"jak patrze na te "zwody " bale to az mi sie smiac chce"
Komentarze rodem z rm.pl :D Ciekawe co by było, gdyby Real odpadł... Połowa była by za Barcą? Druga połowa posprzedawałaby skład i zwolniła Carlo ? ;]
To jest bez sensu, no niby kibic, ale co z tego?
Drużyna wygrywa - Ronaldo król, Kocham Real itd.
Drużyna przegrywa - Sprzedać ich, Ancelotti out,
Jak na to patrze to nie wiem czy się smiać czy płakać c:
0
Zamiast Mascherano Mathieu, a linia pomocy wyglądałaby następująco : Rakitić - Busi - Xavi ;] To tylko moje zdanie
4
Szybki jesteś jak Internet Explorer ;d
0
Dzięki, oglądam białych ;]
0
Razi w oczy brak świetnego Vietto ;/
0
Jakie lecą dziś?
0
Na Eibar spróbowałbym Rakiticia na defensywnym pomocniku, a w Gran Derbi Rakitić idzie do przodu razem z Xavim, a na DP Mascherano ;] Przynajmniej ja tak to widzę, a co do obrony, to w środku Mathieu-Pique mi odpowiada.
0
??? Wcześniej miałem podobne buty, i żadnych pęcherzy nie miałem o.O A z tym szpanem, to chyba przesadziłeś, nie jestem jakimś 'gupkiem' żeby się wywyższać ponad biedniejszych i słabszych.
0
Ładne są, ale wole jakieś z nowszych ;p
0
Świetne są, po 1 miesiącu całe porwane :D Tak jak u mojego kolegi :D
0
Heheh xd Widzisz, internety też uczą, nie zawsze potrzebnych w życiu rzeczy , ale na ogół jest ok.
0
A jakie te Adidasy masz na myśli ? :d
0
Wiem, widziałem, też się zastanawiałem czy je wybrać, ale mam taką żółtą koszulke, i chciałem żeby się to wszystko zgrywało tak jakby ;d
0
Czemu białe ? ;d
0
Dzięki, też tak myślałem...