0

0

Ma ktoś może transmisję po arabsku lub angielsku? < wczoraj oglądałem po arabsku i nie narzekałem :D > Tylko żeby nie cięęęła

0

Bardzo oryginalny że tak powiem :D

0

Z tą ankietą jest bardzo nie tak, tak jak z twoim nickiem :D

0

Łał szał fajny nick :D

0

Przeczytałem Bendtner hahaha xd

1

Ciekawe ile razy "Ronaldo zgubi pantofla" w polu karnym.

0

Widać na boisku jego brutalność.

1

aha co nas to obchodzi?

0

Diego Costa jako piłkarz - wyśmienity,
Diego Costa jako człowiek - ...

0

A to sorrki za nieporozumienie :D

0

Haha teraz to dowaliłeś do pieca :D Seryjnie...

0

Do tego ten "wonsik" xD

0

Majnkrofty rzondzom he he he a tak na serio tez w to gralem xd

0

Cavani i gool, ładna wrzuta :D

0

Bayern gra u siebie?

0

Dzięki.

0

Jaki wynik w meczu Bayernu?

0

Ja jestem kibicem Chelsea, i jakoś nie jest mi trudno.

0

Ahaha że chodzi wam o ten autobus? Jakby to powiedzieć...Każda drużyna ma swój styl, Barcelona ma tiki takę, Atletico np. gra dużo dośrodkowań, inna drużyna atakuje skrzydłami, a Chelsea po prostu stawia bardziej na defensywę i kontry, chociaż w tym meczu tylko na początku widziałem ten "autobus" w wykonaniu The Blues, teraz trochę przeważali i nie grali tak dużo tym stylem. Powtórzę: Nie rozumiem was ludzie kompletnie, każda drużyna ma swój styl gry.

0

A niby czemu znienawidzona?

0

http://newsoccertv.com/flash2.php ja tu oglądam, czasami wywali, ale wystarczy odświeżyć lub poczekać chwilkę.

0

Nie wiem o co wam chodzi z tym Chelsea. Lel, czemu ich nie lubicie? Ja tam ich wielbię xd

0

Niesamowita asysta Cahilla bodajże ;o

2

GOOOOOL IVANOVIC BRAVO CZELSI

0

4 obrońców, Luiz gra jako pomocnik. Ale można powiedzieć że 5 obrońców w sumie :D

1

Sezonowiec ;c

0

No już się wypowiedziałeś?

0

Rozwaliłeś system :D

0

No co, pomarzyć nie można ? :/ Nie będziesz mi życia układał!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?