Leo_1337
Dołączył/a: styczeń 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
0
Ma ktoś może transmisję po arabsku lub angielsku? < wczoraj oglądałem po arabsku i nie narzekałem :D > Tylko żeby nie cięęęła
0
Bardzo oryginalny że tak powiem :D
0
Z tą ankietą jest bardzo nie tak, tak jak z twoim nickiem :D
0
Łał szał fajny nick :D
0
Przeczytałem Bendtner hahaha xd
1
Ciekawe ile razy "Ronaldo zgubi pantofla" w polu karnym.
0
Widać na boisku jego brutalność.
1
aha co nas to obchodzi?
0
Diego Costa jako piłkarz - wyśmienity,
Diego Costa jako człowiek - ...
0
A to sorrki za nieporozumienie :D
0
Haha teraz to dowaliłeś do pieca :D Seryjnie...
0
Do tego ten "wonsik" xD
0
Majnkrofty rzondzom he he he a tak na serio tez w to gralem xd
0
Cavani i gool, ładna wrzuta :D
0
Bayern gra u siebie?
0
Dzięki.
0
Jaki wynik w meczu Bayernu?
0
Ja jestem kibicem Chelsea, i jakoś nie jest mi trudno.
0
Ahaha że chodzi wam o ten autobus? Jakby to powiedzieć...Każda drużyna ma swój styl, Barcelona ma tiki takę, Atletico np. gra dużo dośrodkowań, inna drużyna atakuje skrzydłami, a Chelsea po prostu stawia bardziej na defensywę i kontry, chociaż w tym meczu tylko na początku widziałem ten "autobus" w wykonaniu The Blues, teraz trochę przeważali i nie grali tak dużo tym stylem. Powtórzę: Nie rozumiem was ludzie kompletnie, każda drużyna ma swój styl gry.
0
A niby czemu znienawidzona?
0
http://newsoccertv.com/flash2.php ja tu oglądam, czasami wywali, ale wystarczy odświeżyć lub poczekać chwilkę.
0
Nie wiem o co wam chodzi z tym Chelsea. Lel, czemu ich nie lubicie? Ja tam ich wielbię xd
0
Niesamowita asysta Cahilla bodajże ;o
2
GOOOOOL IVANOVIC BRAVO CZELSI
0
4 obrońców, Luiz gra jako pomocnik. Ale można powiedzieć że 5 obrońców w sumie :D
1
Sezonowiec ;c
0
No już się wypowiedziałeś?
0
Rozwaliłeś system :D
0
No co, pomarzyć nie można ? :/ Nie będziesz mi życia układał!!!