Leo_1337
Dołączył/a: styczeń 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
I niech jeszcze mi ktoś w szkole powie, że Messi to j*bany karzeł a Ronaldo jest najlepszy, to mu bułe strzele i zmieni zdanie :D
0
Mam nadzieję, że brama Suareza, doda mu pewności, bo tego u niego w szczególności brakowało
0
Trafiony komentarz :D Leję ze śmiechu xD
0
Sorrki, ale przypomnij sobie jak długą przerwę miał Suarez.
A wszyscy go po prostu zhejtowali, więc twój komentarz niema sensu.
2
Ceer i tak leprzy !!1 wkońcu zdobył złotom piłke
10
Bardziej jest o Leo niż o meczu, ale i tak świetne ciekawostki :D
65
Komy z rm.pl :D
"Dobra koniec żartów, jako kibic Realu oficjalnie sie osr*** w majtki."
"Jak tak czytam to mam wrazenie ze Messiego kochaja nawet jego hejterzy ;)"
"Ronaldo jest w tak słabej formie, że Messi z całą ręką w zadzie pyknie pichichi w tym roku..."
Nareszcie przyznali, że Messi przewyższa Ronaldo.
0
Klocuch rozwalasz mnie :D
A to prawdziwy Klocuch wgl?
1
Gole MSN :
Messi 3
Suarez 1
Neymar 1
Nieprawdopodobne, świetna zmiana Lucho.
I co teraz hejterzy Suareza i naszego 'wuefisty' ?
9
Muszę to napisac.
O jebany ;o
1
EL PISTOLERO !!!!!!
0
Chodzi ci o plecy?
0
CR11 i tak lepszy :D
0
Jutro na rm.pl
Penassi lub Messialdo :d
0
Słaby żart :D
2
Po manite Barcelono!
0
Roberto strzela!
0
No panowie, jeszcze 30 minut, więc jazda :D
0
Messi i wszystko jasne
0
Kiedy Suarez wejdzie :C ?
2
http://i.imgur.com/dF6Gg9w.jpg?1 :D
0
Mógł ładować Ney
0
Messi dobrze grał, jednak miał kilka strat poprzez drybling. Pedro wszędzie biegał, tak samo Neymar. A Bartra to już w ogóle niszczy system :D Montoya według mnie tak sobie, Masche solidnie, Adriano tak pół na pół. Pomoc na +
2
Kiedy Roni był w Barcelonie, nie oglądałem meczy. :D Więc nie wiem jak to jest stracić wielkiego piłkarza. Jednak wszystko przede mną, w końcu mam dopiero 13 lat :D
0
Zastanawiał się ktoś, co się stanie, jak Messi skończy karierię?
Nie wyobrażam sobie tego ;/
1
Przecież ta asysta Crisa to było zwykłe podanie, nie widzę w niej nic ciekawego.
3
Bartra robi na mnie coraz większe wrażenie.
Odbiory, ogarnianie ustawienia, a ta asysta do Messiego, co zrobił. Geniusz ;)
Liczę że coraz częściej będziemy go widzieć w podstawowym składzie.
0
Bravo
Dani Bartra Pique Alba
Rakitic Masche Iniesta
Messi Suarez Neymar
Taki skład powinien być najczęściej ogrywany, ewentualnie
Masche / Busi
Iniesta / Xavi
Rakitic / Rafinha
I Pedritto z ławy wchodzi w 70 minucie za Neymara / Suareza :D
1
No to fajnie masz :D
0
Dobrze się staraj :D