5

I niech jeszcze mi ktoś w szkole powie, że Messi to j*bany karzeł a Ronaldo jest najlepszy, to mu bułe strzele i zmieni zdanie :D

0

Mam nadzieję, że brama Suareza, doda mu pewności, bo tego u niego w szczególności brakowało

0

Trafiony komentarz :D Leję ze śmiechu xD

0

Sorrki, ale przypomnij sobie jak długą przerwę miał Suarez.
A wszyscy go po prostu zhejtowali, więc twój komentarz niema sensu.

2

Ceer i tak leprzy !!1 wkońcu zdobył złotom piłke

10

Bardziej jest o Leo niż o meczu, ale i tak świetne ciekawostki :D

65

Komy z rm.pl :D
"Dobra koniec żartów, jako kibic Realu oficjalnie sie osr*** w majtki."
"Jak tak czytam to mam wrazenie ze Messiego kochaja nawet jego hejterzy ;)"
"Ronaldo jest w tak słabej formie, że Messi z całą ręką w zadzie pyknie pichichi w tym roku..."
Nareszcie przyznali, że Messi przewyższa Ronaldo.

0

Klocuch rozwalasz mnie :D
A to prawdziwy Klocuch wgl?

1

Gole MSN :
Messi 3
Suarez 1
Neymar 1
Nieprawdopodobne, świetna zmiana Lucho.
I co teraz hejterzy Suareza i naszego 'wuefisty' ?

9

Muszę to napisac.
O jebany ;o

1

EL PISTOLERO !!!!!!

0

Chodzi ci o plecy?

0

CR11 i tak lepszy :D

0

Jutro na rm.pl
Penassi lub Messialdo :d

0

Słaby żart :D

2

Po manite Barcelono!

0

Roberto strzela!

0

No panowie, jeszcze 30 minut, więc jazda :D

0

Messi i wszystko jasne

0

Kiedy Suarez wejdzie :C ?

2

0

Mógł ładować Ney

0

Messi dobrze grał, jednak miał kilka strat poprzez drybling. Pedro wszędzie biegał, tak samo Neymar. A Bartra to już w ogóle niszczy system :D Montoya według mnie tak sobie, Masche solidnie, Adriano tak pół na pół. Pomoc na +

2

Kiedy Roni był w Barcelonie, nie oglądałem meczy. :D Więc nie wiem jak to jest stracić wielkiego piłkarza. Jednak wszystko przede mną, w końcu mam dopiero 13 lat :D

0

Zastanawiał się ktoś, co się stanie, jak Messi skończy karierię?
Nie wyobrażam sobie tego ;/

1

Przecież ta asysta Crisa to było zwykłe podanie, nie widzę w niej nic ciekawego.

3

Bartra robi na mnie coraz większe wrażenie.
Odbiory, ogarnianie ustawienia, a ta asysta do Messiego, co zrobił. Geniusz ;)
Liczę że coraz częściej będziemy go widzieć w podstawowym składzie.

0

Bravo
Dani Bartra Pique Alba
Rakitic Masche Iniesta
Messi Suarez Neymar
Taki skład powinien być najczęściej ogrywany, ewentualnie
Masche / Busi
Iniesta / Xavi
Rakitic / Rafinha
I Pedritto z ławy wchodzi w 70 minucie za Neymara / Suareza :D

1

No to fajnie masz :D

0

Dobrze się staraj :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?