Leo_1337
Dołączył/a: styczeń 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przepraszam, że ten komentarz zupełnie nie odnosi się do tematu dyskusji, ale mam do was pytanie :D
Które buty bardziej wam się podobają?
http://allegro.pl/halowki-nike-mercurial-victory-v-ic-38-5-an-lodz-i5120452026.html czy może te http://allegro.pl/halowki-nike-mercurial-victory-v-651639-800-r-38-5-i5085681197.html
5
Niech idzie na wypożyczenie, może się ogra i wróci nam dobry napadzior ;]
0
Jak to mówi mój kolega :
Down i ADHD się włączyło xd
0
Wawrzyniak - Bendtner - Żyro > BBC
0
1. Messi
2. Leo
3. Atomowa Pchła
4. Arsenal
0
Ja po tygodniu nie grania w piłkę nie wiem o co chodzi w tym sporcie, co dopiero 100 dni xD
0
No niby tak, ale nie widzę żeby on napisał że jest zdziwiony ;D
0
Za Montoye Douglas żeby trochę pograł ;d
0
Nie, nie napisałem tak przecież ;)
0
Jesteś chyba jednym z niewielu kibiców Realu, którego lubię ;) Widać że szanujesz obie strony, i też fajnie się wypowiadasz ;P
0
Bravo Montoya-Bartra-Pique-Mathieu Rakitić-Xavi-Iniesta Messi-Suarez-Neymar
1
A kto jest sfrustrowany, bije przeciwników, ma zrytą cieszynkę, i symuluje co mecz?
0
"prawdziwym" http://media1.giphy.com/media/6OWIl75ibpuFO/giphy.gif
0
Przepraszam, nie widziałem :P
7
Barcelona w tym momencie : http://ocdn.eu/images/pulscms/N2E7MDMsM2MwLDAsMCwxOzAzLDAsM2MwLDAsMQ__/c2bbf6e609722aae9ecaa8dff6c49812.jpg
0
Ups, jak coś nie banujcie, pierwsze słyszę ;]
4
Zaraz zaraz, przecież :
-Ronaldo to skszydłowy
-Ronaldo gra z kontuzjom
-Ronaldo miał zawieszenie
-Hames ma kontuzje
-Modrić ma kontuzje
-To wina sendziego
-Real i tak lepszy
6
FC Barcelona wysoko wygrywa,
Real Madryt natomiast przegrywa.
I kto teraz ma ból dupy może powiecie?
Teraz już sami to wiecie.
Więc morał z tego wierszyka jest taki,
Hala Dzieci to zwykłe prostaki :D
0
Ja daje Suarezowi, choć całego meczu nie oglądałem ;d
0
I jak Real dostanie w ciekawe miejsce, będzie że to wina pogody D:
0
Ale np. 5 czatów, i każdy z innym tematem.
Proponuję np. 1 czat rozmowa o przeciwnikach, 2 czat rozmowa o naszych piłkarzach 3 czat do pogadania itd.
0
Hala Dzieci są sfrustrowani ✔
Ronaldo płakał jak oglądał ✔
4
I jest nim Jakub Wawrzyniak
0
Blaugrana vents, un crit valents, dalej nie pamietam lalal Barca Barca Baaarca :d
5
Dziękujemy, lider nasz :D
5
GOLAAAZO EL PISTOLERO!!! Nareszcie !
0
Jak dla mnie, Messi powinien od razu strzelać prawą nogą, nie przyjmować.
5
Ronaldo w tym momencie: http://static.goal.com/329700/329772_gallery.jpg
0
Tak, za bardzo Rakitić mu do tyłu odegrał.
0
Z Arsenalem masz absolutną rację.