0

Przepraszam, że ten komentarz zupełnie nie odnosi się do tematu dyskusji, ale mam do was pytanie :D
Które buty bardziej wam się podobają?
http://allegro.pl/halowki-nike-mercurial-victory-v-ic-38-5-an-lodz-i5120452026.html czy może te http://allegro.pl/halowki-nike-mercurial-victory-v-651639-800-r-38-5-i5085681197.html

5

Niech idzie na wypożyczenie, może się ogra i wróci nam dobry napadzior ;]

0

Jak to mówi mój kolega :
Down i ADHD się włączyło xd

0

Wawrzyniak - Bendtner - Żyro > BBC

0

1. Messi
2. Leo
3. Atomowa Pchła
4. Arsenal

0

Ja po tygodniu nie grania w piłkę nie wiem o co chodzi w tym sporcie, co dopiero 100 dni xD

0

No niby tak, ale nie widzę żeby on napisał że jest zdziwiony ;D

0

Za Montoye Douglas żeby trochę pograł ;d

0

Nie, nie napisałem tak przecież ;)

0

Jesteś chyba jednym z niewielu kibiców Realu, którego lubię ;) Widać że szanujesz obie strony, i też fajnie się wypowiadasz ;P

0

Bravo Montoya-Bartra-Pique-Mathieu Rakitić-Xavi-Iniesta Messi-Suarez-Neymar

1

A kto jest sfrustrowany, bije przeciwników, ma zrytą cieszynkę, i symuluje co mecz?

0

0

Przepraszam, nie widziałem :P

0

Ups, jak coś nie banujcie, pierwsze słyszę ;]

4

Zaraz zaraz, przecież :
-Ronaldo to skszydłowy
-Ronaldo gra z kontuzjom
-Ronaldo miał zawieszenie
-Hames ma kontuzje
-Modrić ma kontuzje
-To wina sendziego
-Real i tak lepszy

6

FC Barcelona wysoko wygrywa,
Real Madryt natomiast przegrywa.
I kto teraz ma ból dupy może powiecie?
Teraz już sami to wiecie.
Więc morał z tego wierszyka jest taki,
Hala Dzieci to zwykłe prostaki :D

0

Ja daje Suarezowi, choć całego meczu nie oglądałem ;d

0

I jak Real dostanie w ciekawe miejsce, będzie że to wina pogody D:

0

Ale np. 5 czatów, i każdy z innym tematem.
Proponuję np. 1 czat rozmowa o przeciwnikach, 2 czat rozmowa o naszych piłkarzach 3 czat do pogadania itd.

0

Hala Dzieci są sfrustrowani ✔
Ronaldo płakał jak oglądał ✔

4

I jest nim Jakub Wawrzyniak

0

Blaugrana vents, un crit valents, dalej nie pamietam lalal Barca Barca Baaarca :d

5

Dziękujemy, lider nasz :D

5

GOLAAAZO EL PISTOLERO!!! Nareszcie !

0

Jak dla mnie, Messi powinien od razu strzelać prawą nogą, nie przyjmować.

5

0

Tak, za bardzo Rakitić mu do tyłu odegrał.

0

Z Arsenalem masz absolutną rację.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?