0

@pszczola04 tak, audi a4 b5 a przebieg to ok 200 k

0

@kylo12 nie znam się na tym jakoś za dobrze , pojazd który mnie interesuje z tym silnikiem to audi a4 b5

0

@budas123023 dobrze :D dzięki za opinie, pozdrawiam

0

@budas123023 i jak sobie radzi ?

0

@pszczola04 tak chodzi mi o ten , interesuje mnie i zastawiam się czy właśnie kupić samochód z takim silnikiem

0

Siemanko
Co sądzicie o silniku 1.8 turbo ?
Może ktoś go posiada i podzieli się ciekawostkami :p

0

@kewin daj Boże

1

@Piqueku o chłopie , kozak ! Od razu lepiej
Pozdro :D

0

@Piqueku tu już musisz się dopytywać kogos kto zna się na nim :D ja nie ogarniam go ale po prostu czuje ze przydał by się lepszy mix master
Suicideboys tez kozaki ;3

1

@MESSIah16 nie wyobrażam sobie co może mieć we łbie taka osoba żeby zgwałcić i zabić z premedytacja , dla takich osób powinno być z góry elektryczne krzesło

0

@KamQiX tak zrobię
Pozdro :D

0

O co chodzi z tym De ligtem? Bo ja nie w temacie xD

0

Jest jakiś kanał gdzie moge obejrzeć świat według budnych ? :D

0

@Hubert98 OSTR zdecydowanie ,z nowych strasznie Deys mi siada.

0

@Piqueku przypominasz mi bardzo ghostemane xD
Podoba mi się ogólnie , tylko szkoda ze mix master słaby
Pozdro :D

0

@Piotr777 taśmy ;3

0

@AdrianGajewski2005 ale rozkminy masz xD

1

@Pawelec7 miecze i sandały 2!

0

@xVENUMx live !

0

@Veb1233 XDDD bo zostawiłem stronę otwarta ? Poza tym kolega wyżej ma racje , ze oby dwu zespołom należy się zwycięstwo. Ale za live do końca będę bez względu na wynik meczu , mój drugi ukochany klub po Barcelonie Miłego weekendu wszystkim 

0

Liczę ze Live dziś wygra :D Zasługują na zwycięstwo.

1

@DonAndrzejos no i dobrze ,mam przeczucie ze antek da nam sporo radości 

0

@patrykppp17 a potem się nie będzie uczył xD Najlepiej złożyć kompa na morele.net

0

Powiedz to ernestowi xD

0

Dziękuje za rady kolego :D na pewno przemyśle twoje słowa
Pozdrawiam

1

Dokładnie tak.

0

Kombi tez może być byle by nie wyglądał jak karawan xD

0

Sedan najlepiej :D

0

Siemanko :D
Jaki polecacie samochód do 7/8 tysięcy ?
Najlepiej coś w dieslu

0

Passat b6 może znajdziesz , bardzo fajny i nawet ładny samochód :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?