@Piqueku tu już musisz się dopytywać kogos kto zna się na nim :D ja nie ogarniam go ale po prostu czuje ze przydał by się lepszy mix master Suicideboys tez kozaki ;3
@MESSIah16 nie wyobrażam sobie co może mieć we łbie taka osoba żeby zgwałcić i zabić z premedytacja , dla takich osób powinno być z góry elektryczne krzesło
@Veb1233 XDDD bo zostawiłem stronę otwarta ? Poza tym kolega wyżej ma racje , ze oby dwu zespołom należy się zwycięstwo. Ale za live do końca będę bez względu na wynik meczu , mój drugi ukochany klub po Barcelonie Miłego weekendu wszystkim
0
@pszczola04 tak, audi a4 b5 a przebieg to ok 200 k
0
@kylo12 nie znam się na tym jakoś za dobrze , pojazd który mnie interesuje z tym silnikiem to audi a4 b5
0
@budas123023 dobrze :D dzięki za opinie, pozdrawiam
0
@budas123023 i jak sobie radzi ?
0
@pszczola04 tak chodzi mi o ten , interesuje mnie i zastawiam się czy właśnie kupić samochód z takim silnikiem
0
Siemanko
Co sądzicie o silniku 1.8 turbo ?
Może ktoś go posiada i podzieli się ciekawostkami :p
0
@kewin daj Boże
1
@Piqueku o chłopie , kozak ! Od razu lepiej
Pozdro :D
0
@Piqueku tu już musisz się dopytywać kogos kto zna się na nim :D ja nie ogarniam go ale po prostu czuje ze przydał by się lepszy mix master
Suicideboys tez kozaki ;3
1
@MESSIah16 nie wyobrażam sobie co może mieć we łbie taka osoba żeby zgwałcić i zabić z premedytacja , dla takich osób powinno być z góry elektryczne krzesło
0
@KamQiX tak zrobię
Pozdro :D
0
O co chodzi z tym De ligtem? Bo ja nie w temacie xD
0
Jest jakiś kanał gdzie moge obejrzeć świat według budnych ? :D
0
@Hubert98 OSTR zdecydowanie ,z nowych strasznie Deys mi siada.
0
@Piqueku przypominasz mi bardzo ghostemane xD
Podoba mi się ogólnie , tylko szkoda ze mix master słaby
Pozdro :D
0
@Piotr777 taśmy ;3
0
@AdrianGajewski2005 ale rozkminy masz xD
1
@Pawelec7 miecze i sandały 2!
0
@xVENUMx live !
0
@Veb1233 XDDD bo zostawiłem stronę otwarta ? Poza tym kolega wyżej ma racje , ze oby dwu zespołom należy się zwycięstwo. Ale za live do końca będę bez względu na wynik meczu , mój drugi ukochany klub po Barcelonie Miłego weekendu wszystkim
0
Liczę ze Live dziś wygra :D Zasługują na zwycięstwo.
1
@DonAndrzejos no i dobrze ,mam przeczucie ze antek da nam sporo radości
0
@patrykppp17 a potem się nie będzie uczył xD Najlepiej złożyć kompa na morele.net
0
Powiedz to ernestowi xD
0
Dziękuje za rady kolego :D na pewno przemyśle twoje słowa
Pozdrawiam
1
Dokładnie tak.
0
Kombi tez może być byle by nie wyglądał jak karawan xD
0
Sedan najlepiej :D
0
Siemanko :D
Jaki polecacie samochód do 7/8 tysięcy ?
Najlepiej coś w dieslu
0
Passat b6 może znajdziesz , bardzo fajny i nawet ładny samochód :D