Użytkownik zbanowany
12 stycznia 2019, 20:00
1
Bisz zawsze na propsie ;)
12 stycznia 2019, 19:57
0
Niestety niewymienne xD ale i tak spoko opcja żeby sobie pograć jak się nudzi
12 stycznia 2019, 16:21
Jak odpalicie futa fifa 18 dostaniecie paczkę z 4 ikonami prime xD
10 stycznia 2019, 22:17
Jak będzie grał świetnie szybko zmienisz zdanie
7 stycznia 2019, 22:48
Pepe
6 stycznia 2019, 10:36
Podobno bateria jest słaba i dość szybko pada
3 stycznia 2019, 13:36
Komentarz usunięty
1 stycznia 2019, 11:22
2
Pih na wiecznym propsie
1 stycznia 2019, 07:49
Każdy chłopaczyna z blooooków
1 stycznia 2019, 05:02
Nawzajem
27 grudnia 2018, 17:20
Siema kochani Poleci ktos jakiś dobry horror? :D
23 grudnia 2018, 20:47
Terminator 3 na Polsat 2 :D
20 grudnia 2018, 20:08
Wypożyczenie z opcja wykupu
20 grudnia 2018, 10:27
https://www.meczyki.pl/newsy/real-madryt-oskarzony-o-ustawienie-losowania-1_8-finalu-ligi-mistrzow/100117-n Co o tym sądzicie ?
18 grudnia 2018, 19:04
Można i tak xD
18 grudnia 2018, 18:57
15 grudnia 2018, 09:31
Dni mu się poyebaly xD dziś nie ma 1 kwietnia
10 grudnia 2018, 08:34
5 grudnia 2018, 17:36
Ja bym brał huaweia p20
1 grudnia 2018, 22:33
Wszystko możliwe ;3
1 grudnia 2018, 22:28
Jak to ziom krzycha ibisza
1 grudnia 2018, 22:26
Komentarz dnia xD dzięki za poprawę humoru
30 listopada 2018, 18:22
Albo xiaomi mi a2 lite
30 listopada 2018, 18:21
Może galaxy j7 2017?
26 listopada 2018, 21:21
Siemka Jakie są najlepsze oferty internetowe na kartę pośród wszystkich operatorów na kartę ?
17 listopada 2018, 09:36
4
Koledze pewnie chodziło o x360
9 listopada 2018, 17:29
Scarlxrd sprawdź mordeczko jaki robi rozpierdol :D
25 października 2018, 18:22
Awwwwwww dobre meme
25 października 2018, 12:56
3
Ja zdałem tydzień temu xD Przed egzaminem zamówiłem jeszcze 2 godziny ,instruktor całą drogę mnie krytykował i był chamski wobec mnie , mówił ze chyba cudem zdam A tu proszę ;)
13 października 2018, 10:32
Jak to kozak gra będzie xD
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
1
Bisz zawsze na propsie ;)
0
Niestety niewymienne xD ale i tak spoko opcja żeby sobie pograć jak się nudzi
0
Jak odpalicie futa fifa 18 dostaniecie paczkę z 4 ikonami prime xD
0
Jak będzie grał świetnie szybko zmienisz zdanie
0
Pepe
0
Podobno bateria jest słaba i dość szybko pada
0
Komentarz usunięty
2
Pih na wiecznym propsie
2
Każdy chłopaczyna z blooooków
0
Nawzajem
0
Siema kochani
Poleci ktos jakiś dobry horror? :D
1
Terminator 3 na Polsat 2 :D
0
Wypożyczenie z opcja wykupu
0
https://www.meczyki.pl/newsy/real-madryt-oskarzony-o-ustawienie-losowania-1_8-finalu-ligi-mistrzow/100117-n
Co o tym sądzicie ?
0
Można i tak xD
0
Co myślicie o tej piosence ?
Jaka jest wasz ulubiony utwór Peep’a?
0
Dni mu się poyebaly xD dziś nie ma 1 kwietnia
0
2
Ja bym brał huaweia p20
0
Wszystko możliwe ;3
1
Jak to ziom krzycha ibisza
0
Komentarz dnia xD dzięki za poprawę humoru
0
Albo xiaomi mi a2 lite
0
Może galaxy j7 2017?
2
Siemka
Jakie są najlepsze oferty internetowe na kartę pośród wszystkich operatorów na kartę ?
4
Koledze pewnie chodziło o x360
0
Scarlxrd sprawdź mordeczko jaki robi rozpierdol :D
0
Awwwwwww dobre meme
3
Ja zdałem tydzień temu xD
Przed egzaminem zamówiłem jeszcze 2 godziny ,instruktor całą drogę mnie krytykował i był chamski wobec mnie , mówił ze chyba cudem zdam
A tu proszę ;)
2
Jak to kozak gra będzie xD