Witam, mam pytanie
Otóż chciałbym kupić sobie ps plus,mam ustawioną lokalizacje angielska i menu ps stora jest po Angielsku a jak zmienię sobie na polski nie ma opcji realizacji kodów.
Ktoś wie o co chodzi ? I czy jak użyje kodu ps plusa na angielskiej lokalizacji czy zadziała ?
Pozdrawiam
Dzień Dobry Ramblowicze,mam pytanie
posiadam samochód renalut laguna 1 rocznik 98 z silnikiem 2.0 w benzynie i chcialbym zakupic do niego obudowe do filtru powietrza,
Czy bedą pasować do niego również obudowy z innego modelu laguny? np z laguny 1.9DTI
licze na pomoc ;p
5
Mi się wydaje ze miał klauzule 100 mln
0
Lepiej dla nas
0
Rok temu widziałem podobny komentarz z meczu z Romą
0
Szkoda ze nie kupili go wcześniej ,ale lepiej późno niż wcale
0
PRZYPOMINAM SETKĘ PESZKO
0
W ps4
0
Witam, mam pytanie
Otóż chciałbym kupić sobie ps plus,mam ustawioną lokalizacje angielska i menu ps stora jest po Angielsku a jak zmienię sobie na polski nie ma opcji realizacji kodów.
Ktoś wie o co chodzi ? I czy jak użyje kodu ps plusa na angielskiej lokalizacji czy zadziała ?
Pozdrawiam
1
Komentarz usunięty
3
Najlepszego !! :D.
0
Szacun ! Linkin Park zawsze na propsie
Ja swoją przygodę z nimi zacząłem od numb z jakieś 10 lat temu
1
Moje wyrazy współczucia [*]
6
Takie trochę zarabianie na śmierci
0
Raczej nie działa , od xboxa już tak
0
Za hajs z draftow baluj :D
1
Tez fajny traf na moje oko :D
0
Właśnie trafiłem godina w paczce za 7,5 k :D
A u was jak tam z nagrodami ?
0
Co sądzicie o wymianie cou za dybale?
2
Peszko ? Pfff
Ty zobacz co wawrzyniak wyprawia
Bóg piłki nożnej
0
Może jakieś bugi ? Jak to z EA zawsze coś spierdzielą i wypuszczają grę jeszcze nie gotową
23
Tak naprawdę o takiej stronie jak nasza i o całej la rambli mogą pomarzyć
1
A raymana se pograj
3
Przez takie osoby wstydze się ze słucham rapu
0
Witam
Zna ktoś jakąś stronę gdzie można zamówić część do samochodu ?
0
Dzień Dobry Ramblowicze,mam pytanie
posiadam samochód renalut laguna 1 rocznik 98 z silnikiem 2.0 w benzynie i chcialbym zakupic do niego obudowe do filtru powietrza,
Czy bedą pasować do niego również obudowy z innego modelu laguny? np z laguny 1.9DTI
licze na pomoc ;p
1
Aż mnie noga zabolała xD
0
Jest izrael :D mogą nam wklepać
0
Dzięki mordeczko wypróbuje go :p
0
Witam ramblowicze :D
Pytanie w kwestii fify 19
Kto lepszy Mane czy Sane do składu ?
Miłego dnia
1
Rewanż z Juve poproszę :D
2
To jest okropne....