5

Mi się wydaje ze miał klauzule 100 mln

0

Lepiej dla nas

0

Rok temu widziałem podobny komentarz z meczu z Romą

0

Szkoda ze nie kupili go wcześniej ,ale lepiej późno niż wcale

0

PRZYPOMINAM SETKĘ PESZKO

0

W ps4

0

Witam, mam pytanie
Otóż chciałbym kupić sobie ps plus,mam ustawioną lokalizacje angielska i menu ps stora jest po Angielsku a jak zmienię sobie na polski nie ma opcji realizacji kodów.
Ktoś wie o co chodzi ? I czy jak użyje kodu ps plusa na angielskiej lokalizacji czy zadziała ?
Pozdrawiam

1

Komentarz usunięty

3

Najlepszego !! :D.

0

Szacun ! Linkin Park zawsze na propsie
Ja swoją przygodę z nimi zacząłem od numb z jakieś 10 lat temu

1

Moje wyrazy współczucia [*]

6

Takie trochę zarabianie na śmierci

0

Raczej nie działa , od xboxa już tak

0

Za hajs z draftow baluj :D

1

Tez fajny traf na moje oko :D

0

Właśnie trafiłem godina w paczce za 7,5 k :D
A u was jak tam z nagrodami ?

0

Co sądzicie o wymianie cou za dybale?

2

Peszko ? Pfff
Ty zobacz co wawrzyniak wyprawia
Bóg piłki nożnej

0

Może jakieś bugi ? Jak to z EA zawsze coś spierdzielą i wypuszczają grę jeszcze nie gotową

23

Tak naprawdę o takiej stronie jak nasza i o całej la rambli mogą pomarzyć

1

A raymana se pograj

3

Przez takie osoby wstydze się ze słucham rapu

0

Witam
Zna ktoś jakąś stronę gdzie można zamówić część do samochodu ?

0

Dzień Dobry Ramblowicze,mam pytanie
posiadam samochód renalut laguna 1 rocznik 98 z silnikiem 2.0 w benzynie i chcialbym zakupic do niego obudowe do filtru powietrza,
Czy bedą pasować do niego również obudowy z innego modelu laguny? np z laguny 1.9DTI
licze na pomoc ;p

1

Aż mnie noga zabolała xD

0

Jest izrael :D mogą nam wklepać

0

Dzięki mordeczko wypróbuje go :p

0

Witam ramblowicze :D
Pytanie w kwestii fify 19
Kto lepszy Mane czy Sane do składu ?
Miłego dnia

1

Rewanż z Juve poproszę :D

2

To jest okropne....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?