Użytkownik zbanowany
12 marca 2019, 22:08
0
Tymczasem w studio : Roonaaldoooo ahhhhh ronaldooooo aaaaa (orgazm ) xD
12 marca 2019, 21:23
1
Stick wars polecam :D
12 marca 2019, 10:41
Bezczel - bene Nati :D Może jeszcze kartky - robb stark, może nie jest jakaś specjalnie motywująca ale fajnie się przy niej ćwiczyA i jeszcze kękę - zmysły :D
11 marca 2019, 22:35
Wyglada jak NAGA z heroes 3 xD
11 marca 2019, 22:30
Na piratebay.com raczej można pobrać ten film
10 marca 2019, 21:52
Może pogba?
2 marca 2019, 19:22
Witam la ramblowicze Może ktoś polecić jakiś skład do 100 k w fife 19? Byłbym wdzięczny.
28 lutego 2019, 23:05
3
Ordinary love.
27 lutego 2019, 17:00
Co nie ? Nie mogę w to uwierzyć xD
27 lutego 2019, 16:22
Przypal :c na ps4 to samo mam
27 lutego 2019, 16:17
Siemano Działają wam serwery w fifie 19?
24 lutego 2019, 11:50
Nic na nim nie widać :c
24 lutego 2019, 11:43
Może to być dziwne xD ale wczoraj wieczorem widziałem ufo na niebie , psy zaczęły szczekać a ojciec z bratem poszli na dwór nagrywać to xD
19 lutego 2019, 22:00
Luis ma taśmy jak benzema xD
16 lutego 2019, 16:27
Nie chce mi się w to wierzyć...
12 lutego 2019, 21:15
Ale pajac xD https://www.meczyki.pl/newsy/byly-gracz-realu-madryt-chce-aby-barcelona-zawsze-przegrywala-messi-juz-odliczam-dni-do-konca-jego-kariery/104686-n
9 lutego 2019, 12:59
2
Chyba używanego
9 lutego 2019, 12:57
Samsung galaxy j7 2017 spoko opcja
9 lutego 2019, 06:59
Rzeczywiście , man**
8 lutego 2019, 22:26
One men one jar
8 lutego 2019, 07:41
13
OFICJALNIE : zwłoki znalezione w samolocie były emiliano sali. Spoczywaj w pokoju [*]
7 lutego 2019, 20:28
No coś takiego xD ale zawsze coś :d
7 lutego 2019, 20:25
7
I to jest myśl,jasper jest za dobry na rezerwowego a fabian na stare lata mógłbym sie pochwalić ze grał w najlepszym klubie na świecie :D
4 lutego 2019, 13:15
Podobno znaleziono ciało https://www.google.pl/amp/www.sport.pl/pilka/7,64946,24427982,we-wraku-samolotu-ktorym-lecial-emiliano-sala-odnaleziono.amp
28 stycznia 2019, 22:25
Tak zrobię ,dziękuje za rady Miłej nocy ;D
28 stycznia 2019, 22:20
W sensie ze już całkiem padła i potrzebna jest wymiana ?
28 stycznia 2019, 22:16
Siemanko drodzy La Ramblowicze Od pewnego czasu nie mogę uruchomić laptopa,używałem go i nagle zgasł ,nie dało się już go odpalić.. Ktoś wie co mogło się stać ? Model laptopa Asus F455l
13 stycznia 2019, 11:39
Chce już lato ;p
12 stycznia 2019, 23:50
Całkowicie się z tobą zgadzam ;D Pozdrawiam
12 stycznia 2019, 23:46
Benzema.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Tymczasem w studio :
Roonaaldoooo ahhhhh ronaldooooo aaaaa (orgazm ) xD
1
Stick wars polecam :D
0
Bezczel - bene Nati :D
Może jeszcze kartky - robb stark, może nie jest jakaś specjalnie motywująca ale fajnie się przy niej ćwiczy
A i jeszcze kękę - zmysły :D
0
Wyglada jak NAGA z heroes 3 xD
0
Na piratebay.com raczej można pobrać ten film
0
Może pogba?
0
Witam la ramblowicze
Może ktoś polecić jakiś skład do 100 k w fife 19?
Byłbym wdzięczny.
3
Ordinary love.
0
Co nie ? Nie mogę w to uwierzyć xD
0
Przypal :c na ps4 to samo mam
0
Siemano
Działają wam serwery w fifie 19?
0
Nic na nim nie widać :c
3
Może to być dziwne xD ale wczoraj wieczorem widziałem ufo na niebie , psy zaczęły szczekać a ojciec z bratem poszli na dwór nagrywać to xD
0
Luis ma taśmy jak benzema xD
0
Nie chce mi się w to wierzyć...
0
Ale pajac xD
https://www.meczyki.pl/newsy/byly-gracz-realu-madryt-chce-aby-barcelona-zawsze-przegrywala-messi-juz-odliczam-dni-do-konca-jego-kariery/104686-n
2
Chyba używanego
1
Samsung galaxy j7 2017 spoko opcja
0
Rzeczywiście , man**
0
One men one jar
13
OFICJALNIE : zwłoki znalezione w samolocie były emiliano sali.
Spoczywaj w pokoju [*]
0
No coś takiego xD ale zawsze coś :d
7
I to jest myśl,jasper jest za dobry na rezerwowego a fabian na stare lata mógłbym sie pochwalić ze grał w najlepszym klubie na świecie :D
1
Podobno znaleziono ciało
https://www.google.pl/amp/www.sport.pl/pilka/7,64946,24427982,we-wraku-samolotu-ktorym-lecial-emiliano-sala-odnaleziono.amp
0
Tak zrobię ,dziękuje za rady
Miłej nocy ;D
0
W sensie ze już całkiem padła i potrzebna jest wymiana ?
0
Siemanko drodzy La Ramblowicze
Od pewnego czasu nie mogę uruchomić laptopa,używałem go i nagle zgasł ,nie dało się już go odpalić..
Ktoś wie co mogło się stać ?
Model laptopa Asus F455l
1
Chce już lato ;p
1
Całkowicie się z tobą zgadzam ;D
Pozdrawiam
0
Benzema.