Lionel777
Dołączył/a: wrzesień 2012
1 obserwujący
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie lepszy jest Mas Hummels lub Thiago Silva
0
Maniac
Masz racje to jest chyba jakiś żart nie rozumiem już tej barcy czemu nie kupią Ter stegena albo De gea
0
jak ten tito sobie co s wymysli to normalnie mi go szkoda naprzod iniesta gral w ataku a teraz cesc matko to sa zawodnicy srodka poa wkoncu
0
Jest czekałem na to
0
Jest ale mam nadzieje że przejdzie do barcy....
0
Jest Jest Jest bardzo dobra wiadomość ale zmartwiło mnie to ze neymar zostaje w santosie wie ktos może wiecej na ten temat...???Pisac.....
0
Powiem krótko Lajtowe
0
0
NIEEEEEEEEEE CZEMU CESC GRA NA ATAKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ALEXIS NA SKRZYDŁO A VILLA DO ŚRODKA ŻAL!!!!!!
0
Tello najlepszy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Nie prosze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Mam takie pytanie czy wie ktoś czy bojan jest nadal piłkarzem barcy bo jest w romie a z romy wypożyczony jest do milanu może mi ktos odp... na to pytanie??
0
Laskowski i Borek to najlepsi komentatorzy w polsce wg mnie
0
Tello i Thiago rządzą!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Finał Barcelona-Borussia
0
Niekryty kójcie Alexisa zagrał lepiej od villi był aktywny i wywalczył wkońcu
rzut karny ale nie rozumiem jednego dlaczego victor valdes ma ocene 7
jak puścił taką szmate
0
kooba07
Barcelona nie jest słaba a zremisowali to jest dobzre ale mogli wygrać
mają remis na stadionie psg i 2bramki strzelone
0
3-1 albo 2-0 dla barcy
Do Boju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Alexis w ostatnim meczu z psg zaliczył asyste przy golu rafinhi i wywalczył rzut karny
0
Skład wg Sportu
Alexis musi dostać szanse od pierwszych minut
0
Messi jest najlepszy i tyle!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Bravo Tello
Widoczny głodny gry i goli piłkarz
0
Villa na ławce zagra napewno z psg
0
0
A GZIE DELEFEU??
0
I tak wgrają mś w brazyli
0
Nie!!!!!!!!!!!
Jaki pech......
Mam nadzieje że wróci na dwumecz z psg
0
Bojan-Chciałbym żeby wrócił....
Neymar też
0
VillaMaravilla5000
Jordi Alba jest od niego lepszy abidal jes wolny
0
Brawa i oklaski dla tito i raury!!!!!!!!!!!!!!