0

Moim zdaniem alexis był by dobry gdyby lepiej wykorzystywywał swoje sznse i się nie przewracać w polu karnym

0

Masz racje MoSiek91
Alexis to drewno
Nie potrafi nawet piłki przyjąć
Kto się ze mną zgadza pisać

0

Barcelona jest słaba,
Sanchez to drewniak
Pedro nie dochodzi do piłki
Messi nawet przyjąć piłki nie umiał

0

Nie alexis nigdzie się nieprzenośi to napewno plotka

0

Nie powinni sprzedawać alexisa ma dobrą technike strzał drybling tylko musi popracować nad wykończeniem akcji jest dobry mam nadzieje że zostanie już
lepiej by było sprzedać Ville bo już zadługo nie pogra a alexis jest młody
i zobaczycie kiedyś by był podstawowym piłkarzem barcelony tak jak sezon
wsześniej
a tak wogóle to pedro w tamtym sezonie był bez formy tak jak alexis teraz i go jakoś niesprzedali
mam nadzieje że zostanie

0

Bardzo dobrze teraz barcelona wygra na pewno

0

Chciałbym zobaczyć w trakcie meczu także tello i sancheza a wy??

0

karol7
Villa wogóle na ten mecz nie pojechał

0

Bingoo
żal mi cię chesz grać rezerwowym składem
napewno byśmy przegrali...

0

A tak wogóle to Xavi powinienen wejść dzisiaj na boisku gdzieś tak w 55-60min
Generał musi odpocząć nie ma jeszcze tyle sił

0

nonohehe
myśle że dobrze mówisz alexis musi się przełamać i strzelić bramke
r

0

Skład
Valdes,Alves,Pique,Puyol,Alba,Busquets,Xavi,Fabregas,Iniesta,Messi,
Pedro Taki skład będzie na 100%

0

Dobra wiadomość że Villa zostaje tylko jak bedzie Neymar to bedzie zaduża rywalizacja
Pedro,Iniesta,Villa,Messi,Tello,Cuenca,Sanches,Neymar

0

Atak Tello/Pedro Messi Villa/Alexis
Taki atak wygrywał by wszystko

0

Tello musi dostawać więcej szans na grę żeby się rozwiną
Można go dać na wypożyczenie na krótki okres czasu tak jak cuence

0

Wreszcie gole Villi i Alexisa
Nie rozumiem czemu tello od grudnia nie grał a kiedy ostatnio zagrał strzelił gola i dziś też Brawo!!

0

Wreszcie gra Song,Thiago,Villa,Sanches

0

znowu minusujecie
naprawde jesteście żałośni.......

0

villa i tak nie zagra wejdzie na ostatnie 20min zobaczysz

0

0

dobry skład nightwishygt tylko za montoye adriano a zl ewej alba

0

dzięki

0

A tak wogóle villa to drewniak nie wiem co wy w nim widzicie

0

0

Nareszcie Tello
Skład na mecz z getafe
valdes adriano pique puyol alba song iniesta thiago tello/sanches messi villa

0

Valdes
Adriano Pique Puyol Alba
Song
Fabregas Iniesta
sanches messi villa

0

Zal mi tito villa zagrał tylko 20min a pedro cały mecz
tera villa juz napewno odejdzie z barcelony
szkoda!!!!!!! ale będzie Naymar

0

Iniesta przejdzie na pozycje Xaviego a villa na atak!!!!!!!!

0

żal mi trenerów a gdzie villa

0

Lepszy jest od niego curtois lub ter stegen

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?