0

Nie ma w tvp1 bo sprawdzałem ktoś może mi pomóc

0

wg MD
ALE FABREGAS MUSI GRAC

0

Bravo Alexis!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mam nadzieje że wywalczy sobie miejsce w składzie i zostanie na kolejne sezony....

0

0

żal mi tito niech może jeszcze kupią rasiaka

0

Neymar rządzi musi jak najszybciej barcelona go pozyskać

0

Wreszcie dobry skład i dostaną szanse rezerwowi

0

Noi git on nie jest nam w niczym potrzebny

0

Pewnie gra w barcelonie do końca kontaktu

0

noi git dobrze zrobiła a valdes mógłby tego sędziego połamać

0

Milan wygra z barceloną 2-0
Baarcelona jest w słabej formie nie daje im ani procenta szans

0

Bravo Iniesta...............

0

Nie...........
Alexis mapo prostu słaby sezon tak jak pedro rok temu

0

Delefeu jest bardzo dobry powinienen grać w barcelonie chodziaż na ławce

0

Noi dobrze ten sędzia to frajer
valdes mógłby go tam pobić

0

Barcelona jest słaba żal mi ich
Teraz już nie jestem ich kibicem
siemka

0

A gdzie Tello???
Pedro gra słabo....

0

Sorki dwie zmiany:
Alves-Alba
Busquets-Song

0

Skład Barcelony na mecz z Realem wg Sportu: Valdés, Alves, Piqué, Mascherano, Adriano, Thiago, Busquets, Iniesta, Alexis, Messi, Villa.
Takim składem wygramy

0

Taki skład byłby najlepszy
Valdes Alves Pique Puyol Alba
Song Fabregas Iniesta
Sanches Villa Messi

0

Czemu nie ma Montoy??

0

Sanches za Aguero i barca by jeszcze troche dopłaciła

0

Jak barcelona dalej bedzie grała takim składem czyli
Valdes Alves Pique Puyol Alba Sergio Xavi Fabregas Pedro Messi Iniesta
To będziemy przegrywać wszystkie ważne mecze
Barcelona opadła już z ligi mistrzów bo napewno z milanem nie wygra 3-0
Z pucharu króla żal mi roury i tito

0

Alexis ma po prostu słabszy sezon tak jak pedro w ubiegłum roku
Ja myśle że w następnym sezonie bedzie miał duzo bramek i bedzie lepszy
Zgadza się ktoś ze mną plusować jak tak.............

0

contiv
Właście nam potrzeba takiego piłkarza jak neymar oprócz villi i messiego nie mamy dobrych napastników
Kto się ze mną zgadza plus

0

Wszystkie składy podane przez was są ok ale roura i tak wystawi taki skład
Pinto
Alves Pique Puyol Alba
Sergio Xavi Fabregas
Pedro Messi Iniesta
A villa i tak wejdzie na zaledwie 20min

0

Taki skład jest bardzo dobry
Wygramy 2-1 lub 3-1
Ale w drugiej połowie chciałbym zobaczyć Tello,Alexisa oraz Fabregasa

0

miba4321
Zgadzam się z tobą w 100%

0

Żal mi tego składu taki sam jak z milanem tylko jeszcze gorszy bramkarz barcelona przegra na pewno zobaczycie
Skład powinienem być taki
Pinto Alves Pique Puyol Alba Song Xavi Iniesta Villa Massi Pedro
A w drugiej połowie powinienen wejść
Alexis Tello Fabregas

0

Skład na milan
Valdes
Adriano Pique Puyol Alba
Sergio Iniesta Xavi
Pedro/tello Messi Villa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?