Lionel777
Dołączył/a: wrzesień 2012
1 obserwujący
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie ma w tvp1 bo sprawdzałem ktoś może mi pomóc
0
wg MD
ALE FABREGAS MUSI GRAC
0
Bravo Alexis!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mam nadzieje że wywalczy sobie miejsce w składzie i zostanie na kolejne sezony....
0
0
żal mi tito niech może jeszcze kupią rasiaka
0
Neymar rządzi musi jak najszybciej barcelona go pozyskać
0
Wreszcie dobry skład i dostaną szanse rezerwowi
0
Noi git on nie jest nam w niczym potrzebny
0
Pewnie gra w barcelonie do końca kontaktu
0
noi git dobrze zrobiła a valdes mógłby tego sędziego połamać
0
Milan wygra z barceloną 2-0
Baarcelona jest w słabej formie nie daje im ani procenta szans
0
Bravo Iniesta...............
0
Nie...........
Alexis mapo prostu słaby sezon tak jak pedro rok temu
0
Delefeu jest bardzo dobry powinienen grać w barcelonie chodziaż na ławce
0
Noi dobrze ten sędzia to frajer
valdes mógłby go tam pobić
0
Barcelona jest słaba żal mi ich
Teraz już nie jestem ich kibicem
siemka
0
A gdzie Tello???
Pedro gra słabo....
0
Sorki dwie zmiany:
Alves-Alba
Busquets-Song
0
Skład Barcelony na mecz z Realem wg Sportu: Valdés, Alves, Piqué, Mascherano, Adriano, Thiago, Busquets, Iniesta, Alexis, Messi, Villa.
Takim składem wygramy
0
Taki skład byłby najlepszy
Valdes Alves Pique Puyol Alba
Song Fabregas Iniesta
Sanches Villa Messi
0
Czemu nie ma Montoy??
0
Sanches za Aguero i barca by jeszcze troche dopłaciła
0
Jak barcelona dalej bedzie grała takim składem czyli
Valdes Alves Pique Puyol Alba Sergio Xavi Fabregas Pedro Messi Iniesta
To będziemy przegrywać wszystkie ważne mecze
Barcelona opadła już z ligi mistrzów bo napewno z milanem nie wygra 3-0
Z pucharu króla żal mi roury i tito
0
Alexis ma po prostu słabszy sezon tak jak pedro w ubiegłum roku
Ja myśle że w następnym sezonie bedzie miał duzo bramek i bedzie lepszy
Zgadza się ktoś ze mną plusować jak tak.............
0
contiv
Właście nam potrzeba takiego piłkarza jak neymar oprócz villi i messiego nie mamy dobrych napastników
Kto się ze mną zgadza plus
0
Wszystkie składy podane przez was są ok ale roura i tak wystawi taki skład
Pinto
Alves Pique Puyol Alba
Sergio Xavi Fabregas
Pedro Messi Iniesta
A villa i tak wejdzie na zaledwie 20min
0
Taki skład jest bardzo dobry
Wygramy 2-1 lub 3-1
Ale w drugiej połowie chciałbym zobaczyć Tello,Alexisa oraz Fabregasa
0
miba4321
Zgadzam się z tobą w 100%
0
Żal mi tego składu taki sam jak z milanem tylko jeszcze gorszy bramkarz barcelona przegra na pewno zobaczycie
Skład powinienem być taki
Pinto Alves Pique Puyol Alba Song Xavi Iniesta Villa Massi Pedro
A w drugiej połowie powinienen wejść
Alexis Tello Fabregas
0
Skład na milan
Valdes
Adriano Pique Puyol Alba
Sergio Iniesta Xavi
Pedro/tello Messi Villa