Lionel777
Dołączył/a: wrzesień 2012
1 obserwujący
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie przejdzie do nas w lecie zobaczycie.......
Dopiero w 2014r.
A to wszystko to ploty tak jak z transferem alexisa do interu
0
grzywa21
sorry nie znam w reprezentacji i w pucharze
0
grzywa21
W lidze ma ich 42 a w lidze miestrzów 7
0
Villa rządzi bramka i dwie asysty!!!!!!!!!!!!!!
0
Bardzo dobry mecz
A jeszcze lepsza wspópraca villi i messim
0
Lucas199491
Zapomniałeś o Tello
0
Bardzo dobry skład na taki liczyłem........
0
stoper od zaraz jest potrzebny
0
hahaha
0
To jest Plota......
0
Chciałbym dzisiaj zobaczyć skład taki
Pinto
Adriano Bartra Mascherano Abidal/Alba
Song
Thiago Iniesta
Cesc Messi Alexis/Villa
0
LEO17
ŻAL MI CIĘ!!!!!!!!!!
0
Barca dzisiaj wygra napewno
0
Kamień z serca
Alexis znajdz fome prosze i wbij się do pierwszego składu kosztem pedro
który jak dla mnie morze opuścić barcelone
0
Montoya jest słaby
0
Zyger
Masz racje jest bardzo dobry najlepszy atak to taki
Alexis Villa Messi
0
A może szczęsny do barcelony
0
Ville wolałbym sprzedać bo jest już stary a alexis ma dopiero 23lata
0
PEDRO ODCHODZ Z BARCY JESTEŚ ZA SŁABY NA NIA
0
Dlaczego alexis jest dobry a pedro powinienen odejść ale nie lepiej sprzedać sanchesa bo pedro to wychowanek który nie umi grać
0
PEDRO JEST SŁABY!!!!!!!!!!!!!
0
Pedro jest słaby powienien odejść z barcelony i tak bedzie neymar
0
Dzisiaj gra Arsenal z Bayernem Monachium
Ja myśle że wygra bayern a wy jak sądzicie
pisać!!!!!!!!!!
0
BARCA JESTEŚ WIELKA, NAJLEPSZA
0
Szacun..
Barca!!!!!!!!!
Pokazała że jest najlepsza na świecoe.
0
messsiiiii
0
A gdzie Cesc ja się pytam.............
0
żal mi roury
0
jaaaa nie mam
0
jaaaa dzięki ale to chyba jakiś błąd bo nie ma na tvp1