0

Nie przejdzie do nas w lecie zobaczycie.......
Dopiero w 2014r.
A to wszystko to ploty tak jak z transferem alexisa do interu

0

grzywa21
sorry nie znam w reprezentacji i w pucharze

0

grzywa21
W lidze ma ich 42 a w lidze miestrzów 7

0

Villa rządzi bramka i dwie asysty!!!!!!!!!!!!!!

0

Bardzo dobry mecz
A jeszcze lepsza wspópraca villi i messim

0

Lucas199491
Zapomniałeś o Tello

0

Bardzo dobry skład na taki liczyłem........

0

stoper od zaraz jest potrzebny

0

hahaha

0

To jest Plota......

0

Chciałbym dzisiaj zobaczyć skład taki
Pinto
Adriano Bartra Mascherano Abidal/Alba
Song
Thiago Iniesta
Cesc Messi Alexis/Villa

0

LEO17
ŻAL MI CIĘ!!!!!!!!!!

0

Barca dzisiaj wygra napewno

0

Kamień z serca
Alexis znajdz fome prosze i wbij się do pierwszego składu kosztem pedro
który jak dla mnie morze opuścić barcelone

0

Montoya jest słaby

0

Zyger
Masz racje jest bardzo dobry najlepszy atak to taki
Alexis Villa Messi

0

A może szczęsny do barcelony

0

Ville wolałbym sprzedać bo jest już stary a alexis ma dopiero 23lata

0

PEDRO ODCHODZ Z BARCY JESTEŚ ZA SŁABY NA NIA

0

Dlaczego alexis jest dobry a pedro powinienen odejść ale nie lepiej sprzedać sanchesa bo pedro to wychowanek który nie umi grać

0

PEDRO JEST SŁABY!!!!!!!!!!!!!

0

Pedro jest słaby powienien odejść z barcelony i tak bedzie neymar

0

Dzisiaj gra Arsenal z Bayernem Monachium
Ja myśle że wygra bayern a wy jak sądzicie
pisać!!!!!!!!!!

0

BARCA JESTEŚ WIELKA, NAJLEPSZA

0

Szacun..
Barca!!!!!!!!!
Pokazała że jest najlepsza na świecoe.

0

messsiiiii

0

A gdzie Cesc ja się pytam.............

0

żal mi roury

0

jaaaa nie mam

0

jaaaa dzięki ale to chyba jakiś błąd bo nie ma na tvp1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?