1

@Adran360 Mozliwe, od myslenia jest Becks a nie my ;D

Cos wymysli ;P

1

@Adran360 Luis konczy kariere w grudniu juz to zapowiedział ostatnio. ;-)

9

Rozmowy pomiędzy Interem Miami a Atlético Madryt w sprawie Rodrigo de Paula przechodzą do FINAŁU! Transfer jest BLISKO! @FabrizioRomano



W końcu Here we go! ;-))

Lionel Scaloni nie ma nic przeciwko przenosinom Rodrigo De Paula do Interu Miami. @gastonedul



@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @Kapitan hawk @mekston @Tollusiek @Lanosss

2

@DonCarletto Niech idzie, z Julianem sobie pogra i piłe porozgrywa ;-)

9

Atlético Madryt skontaktowało się dzisiaj, aby uzyskać informacje na temat Thiago Almady jako możliwości tego lata. @FabrizioRomano



@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Kapitan hawk @Tollusiek @Lanosss

1

@Adran360 Spokojnie, czekam, jedzenia nabralem sobie do altanko-domku i piwa ze jak krol będę oglądał;D

1

@Barca_Big_Moment Dziena Mordko ;-)

1

@Hadziuk tak, spie w altance i ogladam mecz Interu Miami przy grillu do 5tej rano ;D

0

@DTMisTheBest Dokładnie tak ;D

Dzieki i wzajemnie;P

1

@DTMisTheBest Dziena, a tak zawsze daje ;D

3

Brawoooo Iga!!!

6:0 6:0 w finale Wimbledonu! ;-))

4

To juz po meczu jest, oby Igulec do zera wzięła drugiego też;-))

4

Brawooo Iga!!

Set do zera ;-))

1

Oby Igulec to do zera wzięła;-))

0

Anisimova cieniutko dzisiaj, Iga to powinna szybko skończyć 0:2 i do domku ;-)

2

@MesQueUnClub_87 Dokładnie xD

Poziom padliny i mułu.

2

@Danny Gaucho Szkoda ze na stare lata zniża sie do poziomu padliny.

0

@Azazel_Pazuzu Na piwno tak bylo a w tej bajce twojej byly smoki.

@directedbyfcb wygra na fujarce goszkie żale.

0

@DiSBlaDE Chyba u Ciebie tak jest, 10dni mam urlopu, po 15 cisne na grilla bo jeszcze w tym roku nie grillowalem ;D

7

Guillem Balague:

"Słyszałem, że FC Barcelona chce, aby Messi był częścią wielkiego otwarcia nowego Camp Nou.

Chcą go uhonorować. Pokazać mu miłość.

Jeden mały problem: nie powiedzieli mu o tym!

Dlaczego? Ponieważ Laporta zna prawdę.

Leo nie zapomniał, jak został wypchnięty z klubu - pomimo obietnic.

Nie zapomniał pustego gadania o powrotach, które nigdy nie były prawdziwe.

Laporta podejrzewa, że Messi nie postawi stopy z powrotem w klubie, dopóki on nadal jest za sterami klubu."



Za rok sie konczy kadencja Grubego Kłamczuszka i Oszusta więc same plusy.

A tak w ogóle to Dzień dobry po nocce w robocie, w koncu zaczynam urlop ;-)

@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Kapitan hawk @Tollusiek @Lanosss

0

@mekston No dokładnie, na razie to slabo Djoko wygląda:/

0

@mekston Oby Djoko tego seta ugral to ciekawszy mecz będzie ;-)

0

@mekston Tu cos czuje ze 5 setow będzie.

9

Bein | FC Barcelona marzy o tym, aby Leo Messi był główną postacią wielkiego otwarcia nowego Camp Nou.

Rada dyrektorów klubu jest zdeterminowana, aby uhonorować nnajlepszego piłkarza w historii klubu podczas oficjalnego otwarcia nowego stadionu. Plan ten zależy również od gotowości argentyńskiej gwiazdy.



Kolejne źródło potwierdza ze Barca chcę uhonorować Leo na otwarciu Camp Nou. ;-)

@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @Kapitan hawk @mekston @Tollusiek @Lanosss

2

@Sysia11 Jest duzo mlodych więc o srodek pola jestem spokojny. Paredes to i tak juz wrak pilkarza jest więc Repka nic nie traci. ;-)

2

@Barca_Big_Moment Carlos wygra Wimbledon ;-)

1

@mekston moj wynik wszedl jak noz w maselko 1:3 dla Carlosa ;D

3

Carlos Alcaraz wygrywa z Taylorem Fritzem 1:3 w setach i melduje sie w Finale Wimbledonu!

@mekston @agaFCB @Sysia11 @Barca_Big_Moment

0

Vamooooos Carlos!!!❤️

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?