— Inter Miami News Hub (@Intermiamicfhub) July 9, 2025
Przejście Rodrigo De Paula do Interu Miami zależy wyłącznie od przedłużenia kontraktu Leo Messiego. @gastonedul
(🌕) Rodrigo De Paul's move to Inter Miami exclusively depends on Leo Messi's contract renewal with the team. @gastonedul 🇺🇸 https://t.co/UORc91T4IB">pic.twitter.com/UORc91T4IB
— All About Argentina 🛎🇦🇷 (@AlbicelesteTalk) July 9, 2025
Yassine powinien znaleźć sobie inną pracę przy ochronie kogoś innego, ponieważ prawdziwy ochroniarz Leo Messiego wkrótce pojawi się w Interze Miami. [GOAL]
Yassine debería buscarse otro trabajo protegiendo a alguien más, porque el verdadero guardaespaldas de Lionel Messi llegará pronto al Inter Miami 👀🐐
El club de la MLS está en conversaciones avanzadas para fichar a Rodrigo de Paul 🩷⏳ https://t.co/9rIpcnw9i8">pic.twitter.com/9rIpcnw9i8
26
Gooool Leo Messi!!
Miami 1:0 Boston
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Kapitan hawk @Tollusiek @Lanosss
0
@4drian0 Mam zakupiony juz dawno z dodatkiem.
18
G.O.A.T. gotowy ;-))
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @Kapitan hawk @mekston @Tollusiek @Lanosss
1
@fart Nopee Byku ;D w kosza lubie Boston przez barwy chyba ;P
1
@fart w kosza tak w "soccer" nope ;D
13
Piękne oranko ;D
@Kapitan hawk
21
Dobre xDD
@Kapitan hawk
11
Vamooos Miami!! Vamooos Leo!!❤️
Poltorej godzinki do meczyku ;-)
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @Kapitan hawk @mekston @Tollusiek @Lanosss
10
Leo Messi w poprzedniej kolejce zgarnął wszystkie nagrody. ;-)
Przejście Rodrigo De Paula do Interu Miami zależy wyłącznie od przedłużenia kontraktu Leo Messiego. @gastonedul
Z dzis na jutro gra Leo o 1:30 ;-)
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Kapitan hawk @Tollusiek @Lanosss
3
@Kapitan hawk opinia? ;D
14
Leo w drodze do Bostonu ;-)
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Kapitan hawk @Tollusiek @Lanosss
19
Nice ;-)) Snoop x @JimMorrisonFCB ;-)
A gra do dzis top topow ;P
@Coutinho007 @MichalZZZ @Pawel13sz @macio_944
9
Enzo asysta a przy jakim golu ulala ;-))
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Kapitan hawk @Tollusiek @Lanosss
0
@Messibestplayerintheworld Spokojnie są młodzi jeszcze ;-)
9
Paredes zawodnikiem Boca Juniors.
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @Kapitan hawk @mekston @Tollusiek @Lanosss
0
Strona pewna umarla i wielu nie ma gdzie ogladac xD
Są zagraniczne jeszcze i to nawet lepsze bo chodzą płynnie;-)
1
@Safrani w NFS Underground fajny remix byl The Doorsow ;-)
Riders on the storm chyba ;-)
Pamiętasz @Coutinho007 ? ;P
6
Yassine powinien znaleźć sobie inną pracę przy ochronie kogoś innego, ponieważ prawdziwy ochroniarz Leo Messiego wkrótce pojawi się w Interze Miami. [GOAL]
Dobre ;DD
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @Kapitan hawk @mekston @Tollusiek @Lanosss
1
@mordini123 True to będzie oglądane;D
1
@Faro haha sam sie zakrecilem xD ale juz poprawione ;D
0
@mekston Dokładnie, najważniejsze tez ze Carlos z takimi rywalami lubi wracać;-)
7
Vissel Kobe vs Barca jak cos na DAZN będzie transmitowana za darmo 27go lipca o 12:00.
Możecie @Redakcja napisać na głównej ;-)
2
@mekston 4 sety wyczuwam u Carlosa ze będą, tam będzie bitka Byku gruba ;-)
1
@Barca_Big_Moment No i elegancko bo ryzykować trzeba ;D
Tez mysle cos podobnego puścić, akurat po wypłacie będę więc same plusy;P
1
@Barca_Big_Moment Ja ogólnie lubię ryzykować, a nóż widelec moze wejdzie ;D
Jutro ciekawe mecze są, ciekawe co tam wyjdzie ;D
2
@blakkudium Enzo dzis z asystą albo bramką ;-)
2
Fotazo ;-)
@mekston @agaFCB @Barca_Big_Moment
1
@Barca_Big_Moment Elegancko i gratki ;-)
A mi to Kaczka zepsuł kupon bo dalem ze pewnie wygra z Firtzem xDD
3
Carlos wygrywa z Norrie i melduje się w półfinale Wimbledonu gdzie zagra z Firtzem.
2:6, 3:6, 3:6
Vamooos Carlosik!❤️
@agaFCB @mekston @Barca_Big_Moment
2
@mekston @Encore @Barca_Big_Moment Ja najbardziej boje sie tego meczu z Fritzem, to będzie ciężki mecz i emocje do końca.