"Gratulacje dla Jannika Sinnera za pierwszy Wimbledon! Bardzo zasłużone! Dziękuję wszystkim za wsparcie! Czuję się jak w domu i naprawdę wyjątkowo jest tu grać! Do zobaczenia za rok!"
Congratulations @janniksin for your first Wimbledon 🏆! Very well deserved! 🤝🏻 Thank you everyone for your support! 💚 I feel at home and it’s really special to play here! 🫶🏻 See you all next year! https://t.co/IRrftANFlm">pic.twitter.com/IRrftANFlm
1
@Barca_Big_Moment Dokładnie ale Wimbledonu pare razy z rzędu nie wygral z przypadku;-)
2
@Barca_Big_Moment Dokładnie ale Carlos nie musi nic udowadniac bo wygral Wimbledon wiele razy ;-))
4
Carlos Alcaraz przez twitter:
"Gratulacje dla Jannika Sinnera za pierwszy Wimbledon! Bardzo zasłużone!
Dziękuję wszystkim za wsparcie!
Czuję się jak w domu i naprawdę wyjątkowo jest tu grać!
Do zobaczenia za rok!"
@mekston @Sysia11 @agaFCB @Barca_Big_Moment
1
@Sysia11 No dokładnie;-))
4
@Luciano99 Najlepsze źródło;-)
2
Jao Pedro juz w Brighton kot był, ze nikt sie nim nie zainteresowal to nie wiem tego sam.
Ladnie rozgrywa wielkie PSG, oraja pole nimi.
@Sysia11
1
@mekston Nie ma porównania, dzis Carlos byl z drewna jak pinokio nawet to Komentatorzy mowili i ja sie z tym zgadzam.
0
@Filipem Oszusta.
2
Alcaraz Alcaraz Alcaraz na trybunach i pięknie!!❤️
@Barca_Big_Moment @Sysia11 @agaFCB @mekston
2
Odlamuj rudego oszusta Carlos!!
Vamooos!❤️
@Barca_Big_Moment @Sysia11 @mekston
2
Odlamuj to teraz Carlos kurla!!❤️❤️
@Barca_Big_Moment @Sysia11
1
@Barca_Big_Moment Bo to rudy brzydki oszust. ;D
@partymaker no a jaak ;D
1
Jannika nie lubia w Londynie i dobrze.
Poszlo "Fuck off Jannik" xDD
@mekston @agaFCB @Sysia11 @Barca_Big_Moment
1
Na trybunach Vamooos Carlitos ;DD
@mekston @Sysia11 @Aga @Barca_Big_Moment
0
@Czajka90 Nope, emocje chłopie ;P
1
@Barca_Big_Moment Dokładnie;D
1
@mekston @Barca_Big_Moment spokojnie, Carlos lubi przegrywać i wychodzić z tego, jazda Carlosik❤️
1
@FcPortoFan1999 to wygladasz tak pewno xDD
https://img1.picmix.com/output/pic/normal/6/4/8/2/3972846_7ff55.gif
0
@FcPortoFan1999 Oskarze Ty nie patrz lepiej na tenis tylko na Lecha z Legia ;D
1
@mekston będzie tak jak mowil @Barca_Big_Moment
1
@Barca_Big_Moment to zrobil jedynie z siebie debila a chcial z kibicow i zawodnika zrobic xDD
1
Do jaja Carlos gema zrobil tera ;-))
@mekston @Sysia11 @agaFCB @Barca_Big_Moment
1
@mekston @Barca_Big_Moment Ale ale przecież sie skarżył przed meczem z Djoko ze go rekusia boli xDD
Oszustem jest niezlym, jak po meczu takie bzdury bedzie gadal to zostać powinien wysmiany.
2
Vamoooos Carlos!!❤️
@mekston @Sysia11 @agaFCB @Barca_Big_Moment
1
@Barca_Big_Moment No dokładnie, dla mnie Carlitos jest lepszy pod tym względem co napisałeś i doświadczeniem moze go zabić;-)
0
@mekston to z kibicowania Carlosowi sie przerzuc na Sinerka rudego brzydkiego jak tak go wychwalasz pod niebiosa xDD
1
@mekston statystyki nie graja juz to pisalem.
1
@partymaker nie placze tylko stwierdzam fakty. ;D
0
@mekston Oby go Carlos oszusta skonczyl do jednego.
1
@mekston U mnie i tak sie nic nie zmienia, ja za Carlosem do konca.