1

@Barca_Big_Moment Dokładnie ale Wimbledonu pare razy z rzędu nie wygral z przypadku;-)

2

@Barca_Big_Moment Dokładnie ale Carlos nie musi nic udowadniac bo wygral Wimbledon wiele razy ;-))

4

Carlos Alcaraz przez twitter:

"Gratulacje dla Jannika Sinnera za pierwszy Wimbledon! Bardzo zasłużone!
Dziękuję wszystkim za wsparcie!
Czuję się jak w domu i naprawdę wyjątkowo jest tu grać!
Do zobaczenia za rok!"



@mekston @Sysia11 @agaFCB @Barca_Big_Moment

1

@Sysia11 No dokładnie;-))

4

@Luciano99 Najlepsze źródło;-)

2

Jao Pedro juz w Brighton kot był, ze nikt sie nim nie zainteresowal to nie wiem tego sam.

Ladnie rozgrywa wielkie PSG, oraja pole nimi.

@Sysia11

1

@mekston Nie ma porównania, dzis Carlos byl z drewna jak pinokio nawet to Komentatorzy mowili i ja sie z tym zgadzam.

0

@Filipem Oszusta.

2

Alcaraz Alcaraz Alcaraz na trybunach i pięknie!!❤️

@Barca_Big_Moment @Sysia11 @agaFCB @mekston

2

Odlamuj rudego oszusta Carlos!!

Vamooos!❤️

@Barca_Big_Moment @Sysia11 @mekston

2

Odlamuj to teraz Carlos kurla!!❤️❤️

@Barca_Big_Moment @Sysia11

1

@Barca_Big_Moment Bo to rudy brzydki oszust. ;D

@partymaker no a jaak ;D

1

Jannika nie lubia w Londynie i dobrze.

Poszlo "Fuck off Jannik" xDD

@mekston @agaFCB @Sysia11 @Barca_Big_Moment

1

Na trybunach Vamooos Carlitos ;DD

@mekston @Sysia11 @Aga @Barca_Big_Moment

0

@Czajka90 Nope, emocje chłopie ;P

1

@Barca_Big_Moment Dokładnie;D

1

@mekston @Barca_Big_Moment spokojnie, Carlos lubi przegrywać i wychodzić z tego, jazda Carlosik❤️

0

@FcPortoFan1999 Oskarze Ty nie patrz lepiej na tenis tylko na Lecha z Legia ;D

1

@mekston będzie tak jak mowil @Barca_Big_Moment

1

@Barca_Big_Moment to zrobil jedynie z siebie debila a chcial z kibicow i zawodnika zrobic xDD

1

Do jaja Carlos gema zrobil tera ;-))

@mekston @Sysia11 @agaFCB @Barca_Big_Moment

1

@mekston @Barca_Big_Moment Ale ale przecież sie skarżył przed meczem z Djoko ze go rekusia boli xDD

Oszustem jest niezlym, jak po meczu takie bzdury bedzie gadal to zostać powinien wysmiany.

2

Vamoooos Carlos!!❤️



@mekston @Sysia11 @agaFCB @Barca_Big_Moment

1

@Barca_Big_Moment No dokładnie, dla mnie Carlitos jest lepszy pod tym względem co napisałeś i doświadczeniem moze go zabić;-)

0

@mekston to z kibicowania Carlosowi sie przerzuc na Sinerka rudego brzydkiego jak tak go wychwalasz pod niebiosa xDD

1

@mekston statystyki nie graja juz to pisalem.

1

@partymaker nie placze tylko stwierdzam fakty. ;D

0

@mekston Oby go Carlos oszusta skonczyl do jednego.

1

@mekston U mnie i tak sie nic nie zmienia, ja za Carlosem do konca.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?