Lionel_Messi_10_Barca
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2013
JA JESZCZE POWRÓCĘ ZDRAJCY
4 obserwujących
0 obserwowanych
0
Jestem jak najbardziej za!Zubi jak go ściągniesz,to poprawię twoją opinię,jeszcze jakby Silve ściągnął,to byłby naprawdę dobry.Ale szanse na Silve to tak na prawdę wynoszą -100%.
0
Będzie finał Niemcy-Holandia jak nic.
5
Tak,tak,będzie tak samo jak z Ibrahimoviciem,on gra na środku,a kto w Barcelonie gra w środku?No właśnie,Paul Scholes bardzo dobrze powiedział,Suarez się zmarnuje,jeśli Messi go nie polubi.
0
Albo chociaż Schar z FC Basel lub choćby Lovren z Soutchampton.
0
Aha,myślałem,że twoje ustwienie wygląda inaczej,ale te nawet całkiem dobre,ale na 100% niestety Hummels nie przyjdzie,jedynie to przyjdzie weteran z Valencii(Mathieu).
0
3-4 transfery niczego nie zmienią.
0
No,mądre Neymar na obronę.A nie zmieniłeś,Alexis na środek pomocy?No błagam.
0
Szczególnie w półfinałowych meczach Ligi Mistrzów w 2013.
1
Szczególnie w SPH 2012.
1
Mam nadzieję,bo on jest o wiele lepszy niż ten ter stegen.
3
Oby mecz z realem był w listopadzie lub w grudniu.
0
Odejdź,ale nie na wypożyczenie.
0
Przypomnij sobie,co napisałem,jak wszyscy ci zawodnicy przyjdą.
1
Obyśmy tylko nie mieli w sierpniu meczu z realem,to by była tragedia,bez Neymara,Suareza,a w realu:Ronaldo,Bale,Falcao,a z tyłu James.
0
I dobrze.
0
A chcieliście Zunige do Barcy.
0
Mam nadzieję,że odejdziesz.
0
Manchester United daje 50 mln za Cuadrado,Barca to ma zapłon.
2
Nie!Sprzedajcie go,a kupcie Cuadrado.
4
CUADRADO!
0
Nie,bo do realu przechodzi Rodriguez i Falcao.
0
Bravo też nie.
1
No nie!Falcao już można prawie powiedzieć jest zawodnikiem Realu.Będą mieć atak marzeń,a my jak mamy ich zatrzymać z Mathieu?
0
Jeśli to prawda,to jest to najlepsza wiadomość od wielu,wielu dni.
3
O!Świetny pomysł.Gratuluję redakcjo.
2
Ja bym chciał,żeby Barca kupiła Cuadrado,Kroosa,Suareza,Godina,Marquinhosa,ale znając Zubiego będzie to wyglądało tak: Mathieu,i na tym to się zakończy.
0
A ja bym chciał Godina,a na rezerwę Marquinhosa.
0
No nie...No czemu nie zostawicie tego Sancheza,już wolę,żebyście Pedro oddali.
0
Widać,że masz mały zasób słów.
0
Ronaldo ma słabszy zespół.