0

Nie wiem czy mam się śmiać czy płakać z gry Barcelony.

0

No,i dlatego Barcelona tak często przegrywa.

0

Założyłem już dwa lata temu.

1

Ok,:)

0

Cienias za cieniasa,cienias za cieniasa,itd.

4

Ja mówię tylko jak będzie.

0

Cienias,a no tak zapomniałem,że tu każdy jest cieniasem,a więc-cienias ter Stegen.

3

Manita będzie nieunikniona,Real nas zgromi.

0

Dobrze,ale Real grał wszystkimi rezerwowymi,a Barcelona ma połowę składu zapełniony podstawowymi zawodnikami,a Real grał z trudniejszymi przeciwnikami.

0

Popieram

0

Nie znasz się.

1

4

Coś mi się wydaje,żę ten sezon będzie jeszcze gorszy niż poprzedni.

0

No proszę,stawianie na młodych,hahahaha,Adama to jakaś paranoja,i wy mówicie,żeby nie robić transferów,bo młodzi się nie będą rozwijać,to niech idą do Barcy B.

0

Sprzedać!

1

Może lepiej nie ryzykować,i wystawić go dopiero na Villarreal.

0

No mam nadzieję,że Luis Enrique nie będzie gorszy od Pepa.
Chciałbym zobaczyć taki skład:http://www.futhead.com/14/squads/15342713/

0

Dokładnie,jeszcze popcorn,i wieczór idealny.

2

Pique niestety w pierwszym meczu nie zagra,ponieważ pauzuje za kartki z poprzedniego sezonu.Mascherano w obecniej formie jest lepszy,ale zależy jaką formacją będziemy grać,jak 3-4-3 no to Mascherano i Busquets.

14

Zubi :)

0

0

I jeszcze ŚO.

1

Bardzo dobrze,bo zaraz nam ucieknie Cuadrado.

0

A jaką my będziemy grać taktyką?

0

On i Hummels,to byłby kapitalny sezon.

0

On się nie może wypowiadać,chyba kłamiesz.

0

Do wzięcia,ale dopiero za rok.

2

Wolę,żeby był z zmiennikiem w ataku.

1

Jeśli to prawda,że Barca się nim interesuje,to poprawię moje mniemanie o Zubim.Na miejscu Barcy kupił bym go w styczniu za 35 mln (jeśli się da) i przyjdzie do nas na sezon 15/16.Myślę,że mógłby powalczyć z Rakiticiem/Iniestą lub z Neymarem o miejsce w składzie.No ale wolę,żebyśmy się zajęli jak na razie ŚO i Cuadrado.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?