0

0

Messi,Messi,co oni by bez niego zrobili?

0

3-0,jeszcze jedna i mecz uważam za dobry.

0

Uwaga!HALA dzieci atakują!

0

0

CHelsea to ..............(cenzura)

0

Manchester City to kompletne cieniasy,jestem pewien,że spadną z PL.

0

Nie.

0

Kolejny Messi,który skończy w 3 ligowcu,albo i gorzej.

0

Najtrudniej będzie z Malagą,lecz Levante również nie należy ignorować.

0

ALe nick,łoooooooooo.

0

ALe Polska jest słaba,nie wiem jak oni sobie poradzą.

0

Niwiele lepiej zagrał niż Roberto,nie ma co się zachwycać.

0

Error 503 Service Unavailable

Service Unavailable

Guru Meditation:

XID: 1489551015

Varnish cache server

0

No ja,1-0 z cieniasem,w cyprze dostaniemy baty,mam już tego dosyć,marzyłem,żeby barca wygrała Lm,a tutaj cieniasy przegrału 0-1,idę na stronę,już nie wiem na jaką stronę się udać,zostanę u was,ale tak dalej być nie może.

0

Skończ z tym linkiem.

0

Oby Ajax jeszcze strzelił jedną.

0

Ooo,CSKA strzeliło.

0

NO i Roma 5-0.

1

Ter Stegen-nie mogę ocenić,ponieważ nic nie robił
Alves-nie najgorzej
Pique-bramka,nie widac braków w obronie
Bartra-nie robił zbyt wiele
Adriano-słabiutko
Xavi-ciągle cofa gre,jego czas w Barcelonie się kończy
Roberto-najsłabszy gracz,powinien zostać sprzedany,albo chociaż wypożyczony
Samper-trochę lepiej niż Roberto
Munir-niewidoczny
Neymar-nawet dobrze,ale mało skuteczności
Messi-najlepszy według mnie

0

Lol,dzieciaczku,tak wypowiadają się gimby.

0

Użył cenzury.

0

I jeszcze Rasiaka do kompletu.

0

Lekcje odrobione?

0

Hmmm,Roma wygrywa już 4-0,jak myślicie wyjdą z grupy?

0

Nie,nie,chciałem zobaczyć,ale po pierwszym dniu mnie odesłali.

0

Bo ja im powiedziałem,że Real przegrał ponieważ się źle przygotowali,żeby ich uspokoić,to oni powiedzieli,że jestem Visca dziecko,czy coś takiego.

1

Byłem na stronie Realu,i tam mi powiedzieli,że mam iść do was,to dobrze czy źle?

0

Zjadłbym...oczywiście z olejem

2

Jest wychowankiem,tak jak Pedro.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?