Lionel_Messi_10_Barca
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2013
JA JESZCZE POWRÓCĘ ZDRAJCY
4 obserwujących
0 obserwowanych
0
0
Messi,Messi,co oni by bez niego zrobili?
0
3-0,jeszcze jedna i mecz uważam za dobry.
0
Uwaga!HALA dzieci atakują!
0
0
CHelsea to ..............(cenzura)
0
Manchester City to kompletne cieniasy,jestem pewien,że spadną z PL.
0
Nie.
0
Kolejny Messi,który skończy w 3 ligowcu,albo i gorzej.
0
Najtrudniej będzie z Malagą,lecz Levante również nie należy ignorować.
0
ALe nick,łoooooooooo.
0
ALe Polska jest słaba,nie wiem jak oni sobie poradzą.
0
Niwiele lepiej zagrał niż Roberto,nie ma co się zachwycać.
0
Error 503 Service Unavailable
Service Unavailable
Guru Meditation:
XID: 1489551015
Varnish cache server
0
No ja,1-0 z cieniasem,w cyprze dostaniemy baty,mam już tego dosyć,marzyłem,żeby barca wygrała Lm,a tutaj cieniasy przegrału 0-1,idę na stronę,już nie wiem na jaką stronę się udać,zostanę u was,ale tak dalej być nie może.
0
Skończ z tym linkiem.
0
Oby Ajax jeszcze strzelił jedną.
0
Ooo,CSKA strzeliło.
0
NO i Roma 5-0.
1
Ter Stegen-nie mogę ocenić,ponieważ nic nie robił
Alves-nie najgorzej
Pique-bramka,nie widac braków w obronie
Bartra-nie robił zbyt wiele
Adriano-słabiutko
Xavi-ciągle cofa gre,jego czas w Barcelonie się kończy
Roberto-najsłabszy gracz,powinien zostać sprzedany,albo chociaż wypożyczony
Samper-trochę lepiej niż Roberto
Munir-niewidoczny
Neymar-nawet dobrze,ale mało skuteczności
Messi-najlepszy według mnie
0
Lol,dzieciaczku,tak wypowiadają się gimby.
0
Użył cenzury.
0
I jeszcze Rasiaka do kompletu.
0
Lekcje odrobione?
0
Hmmm,Roma wygrywa już 4-0,jak myślicie wyjdą z grupy?
0
Nie,nie,chciałem zobaczyć,ale po pierwszym dniu mnie odesłali.
0
Bo ja im powiedziałem,że Real przegrał ponieważ się źle przygotowali,żeby ich uspokoić,to oni powiedzieli,że jestem Visca dziecko,czy coś takiego.
1
Byłem na stronie Realu,i tam mi powiedzieli,że mam iść do was,to dobrze czy źle?
0
Zjadłbym...oczywiście z olejem
2
Jest wychowankiem,tak jak Pedro.