0

APOEL ma fajny autobus.

1

Jak flaki z olejem.

0

Jeśli będzie 0-0 do przerwy to zacznę kibicować Realowi,oni wygrali 5-1,a Barca?

0

A Barcelona u siebie z łatwiejszym rywalem 0-0,ten sezon zapowiada się źle.

0

Coś słabo jak na razie...Obawiam się,że będzie remis.

0

Co ja bym dał,żeby mieć autograf Messiego,za ten autograf dałbym wszystkie które dostałem,tylko znajdź chętnego.

0

kiedy będę mógł kupić grę fifa 15 w sklepie:25 czy 26 września?

0

Wie ktoś może kiedy jest premiera fify 15?

0

Trzy dni później odbył swój pierwszy mecz w Lidze Mistrzów gdzie Schalke 04 pokonało Valencia CF 1 - 0. Żeby wystąpić w Lidze mistrzów, począł starania wykazując się silną i bardzo imponującą rolą pomocnika, w fazie grupowej Schalke 04 przeciwko Chelsea Londyn. W drugiej fazie pomógł swojej drużynie dostać się do ćwierć finałów. Jednakże, musiał opuścić oba ćwierćfinałowe mecze z powodu kontuzji odniesionej na treningu, która uniemożliwiała mu grę na jeden miesiąc.

0

A co on takiego niby zrobił?Prędzej dałbym tą nagrodę Valdesowi.

0

Bravo zamiast ter stegena,mathieu zamiast bartry,rakitić zamiast xaviego.

0

Strzelił,niestety,pokazuje,że jest lepszy niż Leo...

0

Trzeba było kupić Koke.

0

Real już przegrywa.

0

Najważniejsze,że są te 3 punkty.

0

Super,super,super,jak jeszcze jedną strzelą,to będę szczęśliwy.

1

Nie mamy szans,postawili autobus.

0

Oj,atak słabiutko.

0

Oj,obawiam się,że zakończy się remisem.

0

Munir,taka akcja...

0

Ci kibice mnie już wnerwiają,powinni kibicować,a on piknikują.

1

Munir jest lepszy niż Pedro.No widać właśnie.

0

Nie dziękuję.Lepiej nie ryzykować.

0

Ale jutro mecze:2 miejsce w la liga vs 4 miesjce
1 miesjce la liga vs 3 miejsce
Nikt nie ma wątpliwości to będą hity,dla nas by było najlepiej,jakby Barca wygrała,a Atletico i Real podzieliły się punktami.

0

Ok,możesz sobie nie lubić,ale nie pisz,że grają w to dzieci,bo tak nie jest.

0

Fajne imię,nazwisko też.

1

On po prostu,nie ma fify i chce się wyżyć,trzeba takim odpuścić.

0

Co do fify,to mam pytanko.Czy nowe stadiony(te angielskie) będą na ps3?Tak samo z cieszynkami.

0

No,to czemu nie grasz?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?