Lionel_Messi_10_Barca
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2013
JA JESZCZE POWRÓCĘ ZDRAJCY
4 obserwujących
0 obserwowanych
0
APOEL ma fajny autobus.
1
Jak flaki z olejem.
0
Jeśli będzie 0-0 do przerwy to zacznę kibicować Realowi,oni wygrali 5-1,a Barca?
0
A Barcelona u siebie z łatwiejszym rywalem 0-0,ten sezon zapowiada się źle.
0
Coś słabo jak na razie...Obawiam się,że będzie remis.
0
Co ja bym dał,żeby mieć autograf Messiego,za ten autograf dałbym wszystkie które dostałem,tylko znajdź chętnego.
0
kiedy będę mógł kupić grę fifa 15 w sklepie:25 czy 26 września?
0
Wie ktoś może kiedy jest premiera fify 15?
0
Trzy dni później odbył swój pierwszy mecz w Lidze Mistrzów gdzie Schalke 04 pokonało Valencia CF 1 - 0. Żeby wystąpić w Lidze mistrzów, począł starania wykazując się silną i bardzo imponującą rolą pomocnika, w fazie grupowej Schalke 04 przeciwko Chelsea Londyn. W drugiej fazie pomógł swojej drużynie dostać się do ćwierć finałów. Jednakże, musiał opuścić oba ćwierćfinałowe mecze z powodu kontuzji odniesionej na treningu, która uniemożliwiała mu grę na jeden miesiąc.
0
A co on takiego niby zrobił?Prędzej dałbym tą nagrodę Valdesowi.
0
Bravo zamiast ter stegena,mathieu zamiast bartry,rakitić zamiast xaviego.
0
Strzelił,niestety,pokazuje,że jest lepszy niż Leo...
0
Trzeba było kupić Koke.
0
Real już przegrywa.
0
Najważniejsze,że są te 3 punkty.
0
Super,super,super,jak jeszcze jedną strzelą,to będę szczęśliwy.
1
Nie mamy szans,postawili autobus.
0
Oj,atak słabiutko.
0
Oj,obawiam się,że zakończy się remisem.
0
Munir,taka akcja...
0
Ci kibice mnie już wnerwiają,powinni kibicować,a on piknikują.
0
http://sportslive.info/viewpage.php?page_id=3
1
Munir jest lepszy niż Pedro.No widać właśnie.
0
Nie dziękuję.Lepiej nie ryzykować.
0
Ale jutro mecze:2 miejsce w la liga vs 4 miesjce
1 miesjce la liga vs 3 miejsce
Nikt nie ma wątpliwości to będą hity,dla nas by było najlepiej,jakby Barca wygrała,a Atletico i Real podzieliły się punktami.
0
Ok,możesz sobie nie lubić,ale nie pisz,że grają w to dzieci,bo tak nie jest.
0
Fajne imię,nazwisko też.
1
On po prostu,nie ma fify i chce się wyżyć,trzeba takim odpuścić.
0
Co do fify,to mam pytanko.Czy nowe stadiony(te angielskie) będą na ps3?Tak samo z cieszynkami.
0
No,to czemu nie grasz?