Lionel_Messi_10_Barca
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2013
JA JESZCZE POWRÓCĘ ZDRAJCY
4 obserwujących
0 obserwowanych
0
Może dlatego,że ten nowy będzie mądrzejszy i nie sprzeda kogoś ważnego.
0
Powiem szczerze-średni.Ale to wszystko zależy,ile klub ma kasy.W sumie to jestem za tym kolesiem.
1
zakazik(15 znaków)
1
Wiem,że mnie skrytykujecie,ale postarajcie się zrozumieć,jeśli te ultimatum jest prawdziwe to pragnę,żeby Barca przegrała z Elche 0:1.Dlaczego?Bo zwolnią trenera,a przy odrobinie szczęścia uda nam się wygrać drugi mecz.
0
Nie o to chodzi,chodzi o to,że Rafinha nie dostaje szans na grę a może się zmarnować
0
Czyżby nowy Montoya (tyle,że o wiele lepszy)
0
Ja się zastanawiam co jest z Rafinhą
0
A Sandro to niby co?Też pierwszy sezon,a ile strzelił,chociażby z Ajaxem,Villarreal.
0
http://www.fcbarca.com/55395-klopp-odrzuca-mozliwosc-poprowadzenia-barcy.html
0
Bo co pokażesz mi swoją odwagę i zgłosisz mnie?Wyrażam swoją opinię,nie musi się zgadzać z twoją.
0
Munir wypindalaj z Barcy
0
Bo nie ma takiego piłkarza.
0
Widać nawet,że Munir to pupilek Enrique,ile jeszcze mam powtarzać,że Sandro jest lepszy,wystarczy spojrzeć na ich statystyki,Munir-więcej meczów-1 bramka,Sandro-mniej meczów-bodajże 4 bramki
1
To miał być sarkazm?
0
Ale nadal jest Bartomeu,a on nie sprowadzi takiego trenera.
0
Ten komentarz był żałosny,albo po prostu masz ból dupy.
1
Człowieku zapomnij o Kloppie,Pepie,i Mou.Przestań marzyć.
0
A ja tam chcę,żeby Messi odszedł w 2016 roku.
2
Błagam socios tym razem nie olejcie sprawy.
0
Wszyscy użytkownicy pojadą.
0
Wątpię,żeby puyol się spisał lepiej ale kto wie
2
Weź ze sobą Douglasa
0
Dobrze,następca musi być przygotowany z transferami na 2016 rok.
0
Zapiszcie ten dzień w pamiętnikach,Zubi możesz iść do białych.
3
On akurat wczoraj dobrze zagrał
1
Ja bym dał tak
Czerwony:Enrique,Alba,Munir
Żółty:Messi,Suarez,Xavi,Iniesta
Zileony:tylko 0:1
0
Ja odpoczątku mówię,że lepszy jest Sandro
0
Jestem za(15 znaków)
0
Dziękujemy Enrique
0
Już wolę Douglasa,on się nie pcha w pole karne.