0

Może dlatego,że ten nowy będzie mądrzejszy i nie sprzeda kogoś ważnego.

0

Powiem szczerze-średni.Ale to wszystko zależy,ile klub ma kasy.W sumie to jestem za tym kolesiem.

1

zakazik(15 znaków)

1

Wiem,że mnie skrytykujecie,ale postarajcie się zrozumieć,jeśli te ultimatum jest prawdziwe to pragnę,żeby Barca przegrała z Elche 0:1.Dlaczego?Bo zwolnią trenera,a przy odrobinie szczęścia uda nam się wygrać drugi mecz.

0

Nie o to chodzi,chodzi o to,że Rafinha nie dostaje szans na grę a może się zmarnować

0

Czyżby nowy Montoya (tyle,że o wiele lepszy)

0

Ja się zastanawiam co jest z Rafinhą

0

A Sandro to niby co?Też pierwszy sezon,a ile strzelił,chociażby z Ajaxem,Villarreal.

0

Bo co pokażesz mi swoją odwagę i zgłosisz mnie?Wyrażam swoją opinię,nie musi się zgadzać z twoją.

0

Munir wypindalaj z Barcy

0

Bo nie ma takiego piłkarza.

0

Widać nawet,że Munir to pupilek Enrique,ile jeszcze mam powtarzać,że Sandro jest lepszy,wystarczy spojrzeć na ich statystyki,Munir-więcej meczów-1 bramka,Sandro-mniej meczów-bodajże 4 bramki

1

To miał być sarkazm?

0

Ale nadal jest Bartomeu,a on nie sprowadzi takiego trenera.

0

Ten komentarz był żałosny,albo po prostu masz ból dupy.

1

Człowieku zapomnij o Kloppie,Pepie,i Mou.Przestań marzyć.

0

A ja tam chcę,żeby Messi odszedł w 2016 roku.

2

Błagam socios tym razem nie olejcie sprawy.

0

Wszyscy użytkownicy pojadą.

0

Wątpię,żeby puyol się spisał lepiej ale kto wie

2

Weź ze sobą Douglasa

0

Dobrze,następca musi być przygotowany z transferami na 2016 rok.

0

Zapiszcie ten dzień w pamiętnikach,Zubi możesz iść do białych.

3

On akurat wczoraj dobrze zagrał

1

Ja bym dał tak
Czerwony:Enrique,Alba,Munir
Żółty:Messi,Suarez,Xavi,Iniesta
Zileony:tylko 0:1

0

Ja odpoczątku mówię,że lepszy jest Sandro

0

Jestem za(15 znaków)

0

Dziękujemy Enrique

0

Już wolę Douglasa,on się nie pcha w pole karne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?