Lionel_Messi_10_Barca
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2013
JA JESZCZE POWRÓCĘ ZDRAJCY
4 obserwujących
0 obserwowanych
2
Mundo Deportivo zgłupiało totalnie,Isco se wymyślili.
2
Bojan?Właśnie widać w BPL
0
Adama coś ostatnio przycichł
0
Haha,to skąd te r?
0
Ja,co prawda,nie jestem za tym,że by pisać o tym użytkowniku,ale serio on ma 35 tyś plusów?
0
I dobrze,bo jakby przeszedł do Realu,to trochę bym się ich bał w przyszłości.
0
Ludzie weźcie się ogarnijcie,martwcie się lepiej o naszą perełkę z La Masii,co ma ponoć przejść do Białych,szkoda takiego talentu.
0
No,kojarzę go,ale dlaczego jest tu takie wielkie oburzenie?
2
A kto to do diabła jest i czemu jest tu takie wielkie oburzenie?
1
Kto to jest ten Lol Lol?
0
Czyżby przedwczesne wybory?
1
Barca gra z VIllarreal 31 sierpnia-następnego dnia wracam do szkoły z wakacji.
Barca gra z Villarreal 1 lutego-następnego dnia wracam do szkoły z ferii
Wniosek:Po tym sezonie Villarreal nie będzie mi się dobrze kojarzył.
0
Jak nie wygramy tego meczu,to oficjalnie przegrywamy ligę.
0
Z taką grą to my możemy pomarzyć o PK,nie mam sił do tego klubu.
0
Gratulacje,przegrywamy i przegramy.
0
A więc Piquenbauer tak?
0
Po co Alves strzelał tą bramkę z Realem,bo teraz ciągle chce to powtórzyć.
0
Zastanawiam się dlaczego chcą przebudować stadion na jeszcze większy,skoro i tak najwyższa średnia to nie całe 90 tys. według mnie-parodia.
0
powtórka meczu z Celtą będzie
0
Ciebie(15 znaków)
0
Brak pomysłu na grę.
0
Powiedziałem coś dobrego o Alvesie,a ten od razu psuje moją opinię o nim.
2
Nie strzelimy już,Villarreal postawił autobus,brak pomysłu na grę,niestety.
0
BRAWO,tradycja trwa
4
Według mnie,zaskoczenie miesiąca(styczeń) to Dani Alves.
0
meczelive.tv -najszerszy wybór,polecam sportslive lub futbolhd.
0
A przełamał się w Barcie?Jeszcze nie.Choć coś czuje,że przełom nastąpi z Citi.
0
Niech to będzie przełom dla Suareza.
0
Nie no naprawdę,jak nie dna barcy,to oszczędność.
0
Z nimi będzie ciężko,tym bardziej,że grają drugi mecz u siebie.