2

Mundo Deportivo zgłupiało totalnie,Isco se wymyślili.

2

Bojan?Właśnie widać w BPL

0

Adama coś ostatnio przycichł

0

Haha,to skąd te r?

0

Ja,co prawda,nie jestem za tym,że by pisać o tym użytkowniku,ale serio on ma 35 tyś plusów?

0

I dobrze,bo jakby przeszedł do Realu,to trochę bym się ich bał w przyszłości.

0

Ludzie weźcie się ogarnijcie,martwcie się lepiej o naszą perełkę z La Masii,co ma ponoć przejść do Białych,szkoda takiego talentu.

0

No,kojarzę go,ale dlaczego jest tu takie wielkie oburzenie?

2

A kto to do diabła jest i czemu jest tu takie wielkie oburzenie?

1

Kto to jest ten Lol Lol?

0

Czyżby przedwczesne wybory?

1

Barca gra z VIllarreal 31 sierpnia-następnego dnia wracam do szkoły z wakacji.
Barca gra z Villarreal 1 lutego-następnego dnia wracam do szkoły z ferii
Wniosek:Po tym sezonie Villarreal nie będzie mi się dobrze kojarzył.

0

Jak nie wygramy tego meczu,to oficjalnie przegrywamy ligę.

0

Z taką grą to my możemy pomarzyć o PK,nie mam sił do tego klubu.

0

Gratulacje,przegrywamy i przegramy.

0

A więc Piquenbauer tak?

0

Po co Alves strzelał tą bramkę z Realem,bo teraz ciągle chce to powtórzyć.

0

Zastanawiam się dlaczego chcą przebudować stadion na jeszcze większy,skoro i tak najwyższa średnia to nie całe 90 tys. według mnie-parodia.

0

powtórka meczu z Celtą będzie

0

Ciebie(15 znaków)

0

Brak pomysłu na grę.

0

Powiedziałem coś dobrego o Alvesie,a ten od razu psuje moją opinię o nim.

2

Nie strzelimy już,Villarreal postawił autobus,brak pomysłu na grę,niestety.

0

BRAWO,tradycja trwa

4

Według mnie,zaskoczenie miesiąca(styczeń) to Dani Alves.

0

meczelive.tv -najszerszy wybór,polecam sportslive lub futbolhd.

0

A przełamał się w Barcie?Jeszcze nie.Choć coś czuje,że przełom nastąpi z Citi.

0

Niech to będzie przełom dla Suareza.

0

Nie no naprawdę,jak nie dna barcy,to oszczędność.

0

Z nimi będzie ciężko,tym bardziej,że grają drugi mecz u siebie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?