Lionel_Messi_10_Barca
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2013
JA JESZCZE POWRÓCĘ ZDRAJCY
4 obserwujących
0 obserwowanych
0
Gdzie mam oczy?Jak to gdzie?Dookoła głowy,a co?
0
Marco Reus ostatnio słabo gra,i trochę szklany,a po za tym gdzie miałby u nas grać?Wolę o wiele Paula P.(ale z kolei gdzie on miałby u nas grać?)
0
No tego się w sumie najmniej spodziewałem,ale przynajmniej Barca go nie kupi,ale z kolei Real też nie.
0
Właśnie,Suarez no nie gra wybornych zawodów,ja troszeczke bardziej ufam Pedro,to tylko moja opinia.
0
Iniesta,cóż,nie jest w najlepszej formie,no ale,gorszy od Roberto nie powinien być.
0
Nie ma to jak usłyszeć krytykę od gościa który jest tu 1 dzień,to musiało być dla mnie bolesne.
1
Cóż,nie jest zły,ale to nie jest dobry pomysł,żeby od razu go dać na LM,trzeb go trochę po wolu wprowadzać,żeby nie miał za dużej odpowiedzialności,np.w następnym sezonie bravo bierze:połowa połowa lub ćwierć LL i LM,a Ter Stegen resztę.
1
Tak,normalnie jeszcze strzeli 5 bram,a co?
1
A ja uważam,że jesteś za słaby na kibica.
0
Chcę taki skład na Ville:
Ter Stegen
Alves,Pique,Bartra,Adriano
Busquets
Rafinha(podstawa!),Rakitić
Pedro,Messi,Neymar
0
Bravo na zdjęciu wyjaśnia konkurencję z ter stegenem.
0
Jest mała różnica,jeśli chodzi o wyjazdy:
Villarreal-Barca 0-1
Villarreal-Real 0-2
To będzie kluczowe,jeśli chodzi o przebieg sezonu.
0
Jeszcze będziecie dziękować Bravo...
0
Ucz się od Claudio,może za 2 lata,to ty będziesz tym nr 1.
2
Zgłupiałeś czy jak?Bravo to podstawa katalońskiej obrony.
0
Każdy woli swoje.
0
Poczytaj sobie artykuły,chyba bodajże z czerwca,to się dowiesz.
0
Żeby wpuszczał babole jak z psg.
0
Gdyby nie Zubizarretta,to mielibyśmy Courtoisa.
1
Co raz lepsze decyzje,fajnie.
0
Pedro,gol-stadiony świata.
0
Komentarz usunięty
0
Real wygrał z nimi 5-0 a my 4-2,tragedia.
4
Taką Barcę,chcę oglądać.
0
Dobra,chyba wygramy
0
Sprzedać Messiego!
0
Możemy mieć tylko punkt straty,nie wykorzystać takiej okazji...Brak pomysłu na grę.
0
Lekceważymy rywala,nieładnie.
0
Bo im zazdrościsz.
2