0

Gdzie mam oczy?Jak to gdzie?Dookoła głowy,a co?

0

Marco Reus ostatnio słabo gra,i trochę szklany,a po za tym gdzie miałby u nas grać?Wolę o wiele Paula P.(ale z kolei gdzie on miałby u nas grać?)

0

No tego się w sumie najmniej spodziewałem,ale przynajmniej Barca go nie kupi,ale z kolei Real też nie.

0

Właśnie,Suarez no nie gra wybornych zawodów,ja troszeczke bardziej ufam Pedro,to tylko moja opinia.

0

Iniesta,cóż,nie jest w najlepszej formie,no ale,gorszy od Roberto nie powinien być.

0

Nie ma to jak usłyszeć krytykę od gościa który jest tu 1 dzień,to musiało być dla mnie bolesne.

1

Cóż,nie jest zły,ale to nie jest dobry pomysł,żeby od razu go dać na LM,trzeb go trochę po wolu wprowadzać,żeby nie miał za dużej odpowiedzialności,np.w następnym sezonie bravo bierze:połowa połowa lub ćwierć LL i LM,a Ter Stegen resztę.

1

Tak,normalnie jeszcze strzeli 5 bram,a co?

1

A ja uważam,że jesteś za słaby na kibica.

0

Chcę taki skład na Ville:
Ter Stegen
Alves,Pique,Bartra,Adriano
Busquets
Rafinha(podstawa!),Rakitić
Pedro,Messi,Neymar

0

Bravo na zdjęciu wyjaśnia konkurencję z ter stegenem.

0

Jest mała różnica,jeśli chodzi o wyjazdy:
Villarreal-Barca 0-1
Villarreal-Real 0-2
To będzie kluczowe,jeśli chodzi o przebieg sezonu.

0

Jeszcze będziecie dziękować Bravo...

0

Ucz się od Claudio,może za 2 lata,to ty będziesz tym nr 1.

2

Zgłupiałeś czy jak?Bravo to podstawa katalońskiej obrony.

0

Każdy woli swoje.

0

Poczytaj sobie artykuły,chyba bodajże z czerwca,to się dowiesz.

0

Żeby wpuszczał babole jak z psg.

0

Gdyby nie Zubizarretta,to mielibyśmy Courtoisa.

1

Co raz lepsze decyzje,fajnie.

0

Pedro,gol-stadiony świata.

0

Komentarz usunięty

0

Real wygrał z nimi 5-0 a my 4-2,tragedia.

4

Taką Barcę,chcę oglądać.

0

Dobra,chyba wygramy

0

Sprzedać Messiego!

0

Możemy mieć tylko punkt straty,nie wykorzystać takiej okazji...Brak pomysłu na grę.

0

Lekceważymy rywala,nieładnie.

0

Bo im zazdrościsz.

2

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?