Lionel_Messi_10_Barca
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2013
JA JESZCZE POWRÓCĘ ZDRAJCY
4 obserwujących
0 obserwowanych
0
W co ty wierzysz?
0
Komentarz usunięty
0
A jak patrze na twoje dni w serwisie-to brak mi słów.
0
Czy wy nie umiecie czytać?Znam angielski,ok nie będę się przechwalać:mam aktualnie 5 z angielskiego i wygrany konkurs w pierwszym semestrze(serio).
1
Jak patrze na poniższe komentarze,to w sumie dorównujecie poziomowi z rmpl.
0
Jezu,nie każdy miał angielski w szkole,jak akurat miałem angielski(mam).
0
Ja znam,ale nie każdy zna angielski,niektórzy znają np,niemiecki zamiast angielskiego,a jak chce se pisać po angielsku to niech pisze na angielskich stronach.
0
No,od razu Manite.
0
Komentarz usunięty
0
Nie chcę tu nic wyrokować,ale jeśli Atleti się postara to może to być mecz do jednej bramki.
0
Komentarz usunięty
0
0
0
1
0
1
0
0
0
1
1
Błagam zbanujcie sami wiecie których użytkowników.
2
Czy ty masz jakieś chociaż pojęcie o futbolu?
1
Popieram w 100%
0
Człowieku,jeden gorszy mecz,i chcesz go posadzić na ławcę,zrozum,że on jest potrzebny drużynie.
0
No wymieniaj dalej,bo chcemy się pośmiać.
0
Pewnie nawet 3 nie wymienisz.
0
Najlepszym klubem to obecnie jest Real Madryt(niestety).
0
Owszem był świetny przed kontuzją,ale po kontuzji,no nie przesadzajmy.
1
Że co,Gundogana?Śmiech na sali,widać jak się znasz.