0

W co ty wierzysz?

0

Komentarz usunięty

0

A jak patrze na twoje dni w serwisie-to brak mi słów.

0

Czy wy nie umiecie czytać?Znam angielski,ok nie będę się przechwalać:mam aktualnie 5 z angielskiego i wygrany konkurs w pierwszym semestrze(serio).

1

Jak patrze na poniższe komentarze,to w sumie dorównujecie poziomowi z rmpl.

0

Jezu,nie każdy miał angielski w szkole,jak akurat miałem angielski(mam).

0

Ja znam,ale nie każdy zna angielski,niektórzy znają np,niemiecki zamiast angielskiego,a jak chce se pisać po angielsku to niech pisze na angielskich stronach.

0

No,od razu Manite.

0

Komentarz usunięty

0

Nie chcę tu nic wyrokować,ale jeśli Atleti się postara to może to być mecz do jednej bramki.

0

Komentarz usunięty

0

0

0

1

0

1

0

0

0

1

1

Błagam zbanujcie sami wiecie których użytkowników.

2

Czy ty masz jakieś chociaż pojęcie o futbolu?

1

Popieram w 100%

0

Człowieku,jeden gorszy mecz,i chcesz go posadzić na ławcę,zrozum,że on jest potrzebny drużynie.

0

No wymieniaj dalej,bo chcemy się pośmiać.

0

Pewnie nawet 3 nie wymienisz.

0

Najlepszym klubem to obecnie jest Real Madryt(niestety).

0

Owszem był świetny przed kontuzją,ale po kontuzji,no nie przesadzajmy.

1

Że co,Gundogana?Śmiech na sali,widać jak się znasz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?