Lionel_Messi_10_Barca
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2013
JA JESZCZE POWRÓCĘ ZDRAJCY
4 obserwujących
0 obserwowanych
1
Hahaha,brawo,komentarz na poziomie.
0
Głupiś?Trzymaj lepiej kciuki za Espanyol.
0
Wie ktoś gdzie gramy 1 mecz,na el madrigal czy na cn?
0
O co chodzi?Szukasz prowokacji?
0
Nawet jeśli,to i tak transferów dobrych nie zrobił.
0
Hahaha,wystarczy spojrzeć gdzie jest teraz Milan.
0
No,może,ale najważniejsze są 3 pkt,nie wiadomo jeszcze ile Ronaldo będzie miał meczów absencji.
0
Wiecie coś czy ten Odegaard jest w ogóle dobry,bo na rm mają na jego punkcie orgazm.
0
Aha dzięki za info.
2
Ja nigdy nie zrozumię tych ludzi.
0
Czy ten cały Lucas Silva coś osiągnął,jest w ogóle dobry?
0
Ależ ty zabawny,chodziło mi o tego Lucasa SIlve z realu,ale nic więcej o nim nie wiem,albo ten odegaard.
0
Gramy kolego z Villarreal i Bilbao,a to są ciężkie mecze,a poza tym Real to Real i pewnie dostanie 1 mecz.
0
Powiedzcie mi,na rm twierdzą,że jest świetny,ale kto to do diabła jest ten Lucas.
0
Nic dziwnego,że jest nazwany 8 cudem świata.
0
0
Skoro Munir już jest taki dobry,to co będzie za parę lata,boję się nawet wiedzieć.
0
0
Je*ać ten transfer,po zwycięstwo dzisiaj trzeba pójść,dodam PRZEKONYWUJĄCE zwycięstwo.No chyba,że te ultimatum dla Enrique...
0
I jeszcze jedno:Dlaczego Munir ma nadal taki słaby numer-31?
0
No niby tak,może nie mam racji,cholera nie wiem,sam już w sumie nie wiem czy chce,żeby Messi odchodził,ale wolę się przygotować na ew. odejście,pożyjemy zobaczymy.
0
Tak,jeszcze wrzucimy Sandro,i będzie postrach dla wszystkich drużyn.
0
Tak,wiem,przecież jestem idiotą,drugim Zubim,nie znam się na piłce,jestem farbowanym lisem,sezonowiec...Wszystko to wiem,więc nie musisz tego pisać.Najlepiej w ogóle daj mi bana i będzie jednego idioty mniej,czyż nie?
0
No a jak,i dodam więcej to wina trenera,bo Munir powinien grać w każdym meczu,jakby grał to byśmy wygrali te el clasico.Nowa siła...Ramos ani Pepe by się tego nie spodziewali,no kto wie...
0
No,ba,on jest najlepszy,tylko FIFA Go nie lubi,i dlatego jeszcze nie ma ZP.
0
To fakt.A my nic nie stracimy,bo przecież mamy Munira.
0
Byłem zaślepiony ''miłością''(tak jak wy teraz) do Leo,lecz przejrzałem na oczy,to co zobaczyłem w niedzielę...W dodatku te oszustwa podatkowe...Barca to nie tylko Messi.
0
1
Ciekawe co powiesz,jak już transfer dojdzie do skutku.
0
To nie ma żadnego znaczenia