1

Hahaha,brawo,komentarz na poziomie.

0

Głupiś?Trzymaj lepiej kciuki za Espanyol.

0

Wie ktoś gdzie gramy 1 mecz,na el madrigal czy na cn?

0

O co chodzi?Szukasz prowokacji?

0

Nawet jeśli,to i tak transferów dobrych nie zrobił.

0

Hahaha,wystarczy spojrzeć gdzie jest teraz Milan.

0

No,może,ale najważniejsze są 3 pkt,nie wiadomo jeszcze ile Ronaldo będzie miał meczów absencji.

0

Wiecie coś czy ten Odegaard jest w ogóle dobry,bo na rm mają na jego punkcie orgazm.

0

Aha dzięki za info.

2

Ja nigdy nie zrozumię tych ludzi.

0

Czy ten cały Lucas Silva coś osiągnął,jest w ogóle dobry?

0

Ależ ty zabawny,chodziło mi o tego Lucasa SIlve z realu,ale nic więcej o nim nie wiem,albo ten odegaard.

0

Gramy kolego z Villarreal i Bilbao,a to są ciężkie mecze,a poza tym Real to Real i pewnie dostanie 1 mecz.

0

Powiedzcie mi,na rm twierdzą,że jest świetny,ale kto to do diabła jest ten Lucas.

0

Nic dziwnego,że jest nazwany 8 cudem świata.

0

0

Skoro Munir już jest taki dobry,to co będzie za parę lata,boję się nawet wiedzieć.

0

0

Je*ać ten transfer,po zwycięstwo dzisiaj trzeba pójść,dodam PRZEKONYWUJĄCE zwycięstwo.No chyba,że te ultimatum dla Enrique...

0

I jeszcze jedno:Dlaczego Munir ma nadal taki słaby numer-31?

0

No niby tak,może nie mam racji,cholera nie wiem,sam już w sumie nie wiem czy chce,żeby Messi odchodził,ale wolę się przygotować na ew. odejście,pożyjemy zobaczymy.

0

Tak,jeszcze wrzucimy Sandro,i będzie postrach dla wszystkich drużyn.

0

Tak,wiem,przecież jestem idiotą,drugim Zubim,nie znam się na piłce,jestem farbowanym lisem,sezonowiec...Wszystko to wiem,więc nie musisz tego pisać.Najlepiej w ogóle daj mi bana i będzie jednego idioty mniej,czyż nie?

0

No a jak,i dodam więcej to wina trenera,bo Munir powinien grać w każdym meczu,jakby grał to byśmy wygrali te el clasico.Nowa siła...Ramos ani Pepe by się tego nie spodziewali,no kto wie...

0

No,ba,on jest najlepszy,tylko FIFA Go nie lubi,i dlatego jeszcze nie ma ZP.

0

To fakt.A my nic nie stracimy,bo przecież mamy Munira.

0

Byłem zaślepiony ''miłością''(tak jak wy teraz) do Leo,lecz przejrzałem na oczy,to co zobaczyłem w niedzielę...W dodatku te oszustwa podatkowe...Barca to nie tylko Messi.

0

1

Ciekawe co powiesz,jak już transfer dojdzie do skutku.

0

To nie ma żadnego znaczenia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?