Lionel_Messi_10_Barca
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2013
JA JESZCZE POWRÓCĘ ZDRAJCY
4 obserwujących
0 obserwowanych
1
01.01.2016.-sorry,ale to powinno się wiedzieć.
0
Nie przesadzajmy,nasza pomoc wygląda kiepsko,wystawić Halilovicia na pierwszy ogień,eh,Suarez szybko nie wróci,Xavi i Iniesta już nie te lata,ten drugi to w ogóle padakę gra,Rakitić i Rafinha to jedyni dobrzy pomocnicy,ale ten pierwszy to nadal nie pokazuje pełni swoich możliwości.Ale coś mi się wydaje,że żaden z tej trójki nie przyjdzie do nas.
0
Skąd weźmiesz 155 mln,myślę,że klub kupi tylko jednego z trzech wymienionych wyżej.O właśnie zapomniałem,Reus podpisał kontrakt.
1
22 lata to bardzo młody wiek.
0
http://www.futhead.com/15/squads/22535288/
0
Tak,Tak,Tak,jego chciałem już od początku,niech to będzie prawda,jeszcze jakiś obrońca i mamy skład na lata.
0
W taki razie?A cóż to znaczy?
0
Kolejny,który wstydzi się własnego języka.
0
Człowieku,piszesz coś co jest oczywiste.
3
A kto to jest Papierz?
0
masche nie gra źle,ale andres...
1
Liczę jutro,że zagra Bartra i rafinha
0
Szkoda, że go nie kupiliśmy
0
Hahaha,dobry wróżbita jesteś.
1
Mała uwaga: meczów a nie "meczy "
0
Bardzo śmieszne...
0
On nie jest jakiś świetny,a po za tym gdzie miałby grać u nas?
0
Jak chcesz mnie wyzywać,to śmiało
0
No wiem,że to wygląda dziwnie,ale już mu założyłem nowe konto.
0
Dobra,możecie mnie nazywać gimbusem
0
Wiem,że trochę możecie mi nie uwierzyć,ale mój młodszy brat lubi wchodzić na tą stronkę,a ja czasami się nie wylogowuję,sorry za nie które komentarze.
0
Ja nie obrażam innych,ale jak poszukasz niżej to znajdziesz.
0
Żartowałem,nie mam już ferii,ale o moją naukę nie musisz się martwić 4,9 na półrocze 1 klasy gim to chyba nie jest zła średnia?Aha,i nie jestem żadnym gimbusem.
1
Mam ferie kolego :D
0
Dla kogoś to był idol :D,myślę,że ma jakieś multikonto.
0
Nie przesadzajmy,że o nim tu jest tak dużo.
0
Coś mi się wydaję,że mamy jego następce,nie będę pisał kto to.
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
2
Komentarz usunięty