1

01.01.2016.-sorry,ale to powinno się wiedzieć.

0

Nie przesadzajmy,nasza pomoc wygląda kiepsko,wystawić Halilovicia na pierwszy ogień,eh,Suarez szybko nie wróci,Xavi i Iniesta już nie te lata,ten drugi to w ogóle padakę gra,Rakitić i Rafinha to jedyni dobrzy pomocnicy,ale ten pierwszy to nadal nie pokazuje pełni swoich możliwości.Ale coś mi się wydaje,że żaden z tej trójki nie przyjdzie do nas.

0

Skąd weźmiesz 155 mln,myślę,że klub kupi tylko jednego z trzech wymienionych wyżej.O właśnie zapomniałem,Reus podpisał kontrakt.

1

22 lata to bardzo młody wiek.

0

Tak,Tak,Tak,jego chciałem już od początku,niech to będzie prawda,jeszcze jakiś obrońca i mamy skład na lata.

0

W taki razie?A cóż to znaczy?

0

Kolejny,który wstydzi się własnego języka.

0

Człowieku,piszesz coś co jest oczywiste.

3

A kto to jest Papierz?

0

masche nie gra źle,ale andres...

1

Liczę jutro,że zagra Bartra i rafinha

0

Szkoda, że go nie kupiliśmy

0

Hahaha,dobry wróżbita jesteś.

1

Mała uwaga: meczów a nie "meczy "

0

Bardzo śmieszne...

0

On nie jest jakiś świetny,a po za tym gdzie miałby grać u nas?

0

Jak chcesz mnie wyzywać,to śmiało

0

No wiem,że to wygląda dziwnie,ale już mu założyłem nowe konto.

0

Dobra,możecie mnie nazywać gimbusem

0

Wiem,że trochę możecie mi nie uwierzyć,ale mój młodszy brat lubi wchodzić na tą stronkę,a ja czasami się nie wylogowuję,sorry za nie które komentarze.

0

Ja nie obrażam innych,ale jak poszukasz niżej to znajdziesz.

0

Żartowałem,nie mam już ferii,ale o moją naukę nie musisz się martwić 4,9 na półrocze 1 klasy gim to chyba nie jest zła średnia?Aha,i nie jestem żadnym gimbusem.

1

Mam ferie kolego :D

0

Dla kogoś to był idol :D,myślę,że ma jakieś multikonto.

0

Nie przesadzajmy,że o nim tu jest tak dużo.

0

Coś mi się wydaję,że mamy jego następce,nie będę pisał kto to.

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

2

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?