Lionel_Messi_10_Barca
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2013
JA JESZCZE POWRÓCĘ ZDRAJCY
4 obserwujących
0 obserwowanych
0
Przy telewizorze,a co?
0
Jadę na El Clasico na mecz.
0
Oby nie,bo by nas zmiażdzył.
0
Kibicuje wcześniej Barcelonie niż ty.
1
Wróżbito,co mi jeszcze wywróżysz?
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
hahaha, typowy tekst 10-cio latka- nie wiem czy mam się śmiać czy płakać.
0
Komentarz usunięty
0
A ty nie jesteś godzien,aby być na tej stronie.
0
No właśnie,zmień stronę lepiej.
1
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Widzę,że z twoim poziomem inteligencji ciężko,więc odpuszczę tobie.
0
Piłkarze znają się lepiej niż ty.
0
myślę,że piłkarze wiedzą lepiej niż ty.
0
Jeśli Deportivo się postara,to całkiem możliwy wynik.
0
No właśnie,czyli jednak nie jest najlepszy.
0
Nie ma to jak obrażanie rywala.
2
Gdzieś na pewno.
2
To dlaczego nie wygrał ZP?
2
Jaki obstawiacie dziś wynik RM- Deportivo,ja 4-0 dla Realu.2 bramy CR
2
Pogódźcie się dzieci,że Reus do nas nie przyjdzie.Tak samo Pogba.
0
Błagam,nie tylko nie mata.
0
Mata,naprawdę?
0
Nie znasz się
1
Kurczę,co jak co to interesujemy się fajnymi zawodnikami,oczywiście wolę Danilo,ale De Sciglio nie jest zły.
0
Nie martw się,będzie lepszy niż Montoya czy Douglas,to akurat dobry piłkarz.