0

Przy telewizorze,a co?

0

Jadę na El Clasico na mecz.

0

Oby nie,bo by nas zmiażdzył.

0

Kibicuje wcześniej Barcelonie niż ty.

1

Wróżbito,co mi jeszcze wywróżysz?

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

hahaha, typowy tekst 10-cio latka- nie wiem czy mam się śmiać czy płakać.

0

Komentarz usunięty

0

A ty nie jesteś godzien,aby być na tej stronie.

0

No właśnie,zmień stronę lepiej.

1

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Widzę,że z twoim poziomem inteligencji ciężko,więc odpuszczę tobie.

0

Piłkarze znają się lepiej niż ty.

0

myślę,że piłkarze wiedzą lepiej niż ty.

0

Jeśli Deportivo się postara,to całkiem możliwy wynik.

0

No właśnie,czyli jednak nie jest najlepszy.

0

Nie ma to jak obrażanie rywala.

2

Gdzieś na pewno.

2

To dlaczego nie wygrał ZP?

2

Jaki obstawiacie dziś wynik RM- Deportivo,ja 4-0 dla Realu.2 bramy CR

2

Pogódźcie się dzieci,że Reus do nas nie przyjdzie.Tak samo Pogba.

0

Błagam,nie tylko nie mata.

0

Mata,naprawdę?

0

Nie znasz się

1

Kurczę,co jak co to interesujemy się fajnymi zawodnikami,oczywiście wolę Danilo,ale De Sciglio nie jest zły.

0

Nie martw się,będzie lepszy niż Montoya czy Douglas,to akurat dobry piłkarz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?