1

?, ja pierole ale wy jesteście głupi, to że ktoś zremisował pierwszy mecz nie oznacza ze skończą jak Hiszpania

0

I co w związku z tym?

22

Di Maria? On był najgorszy

0

Wembley np, no chyba mi nie powiesz ze jest brzydsZy ,Santiago

0

I o dachu :D( znaki)

1

Tez to słyszałem, znam przynajmniej 7 ładniejszych

2

Ciesze się ze podzielasz moja opinie

0

Eeeeeeeeeeeeeee, ja już nie chce Pogbe, on jest samolubny Strasznie i wątpię aby się zgral z trio

6

Bracia Douglasa

1

Kto to jest ten Gerson, drugi douglas?

0

Powtarzasz się

0

A później będzie płacz

0

Oj, w następnym sezonie wygra na 100pro Bayern, oni wyciągnęli wnioski ze niepotrzebnie się wystawili pod koniec a w rewanżu i tak nas pokonali

0

Barcelona to wielki klub, tu nie ma już miejsca na dawanie szans, 1 porażka nawet remis dużo mogą zmienić w sezonie

0

Nie chce się z tobą kłócić ale co ta pierwsza dwojka nam dała?

7

Ale się usmialismy

0

Nie ośmieszaj się, Rafinha dostawał szansy, kupę pokazał, Roberto, dostaje szansy przez kilka sezonów Jeszcze gorzej, a samper Wypożyczenie

0

Na w sumie racja, ale nie Gundo nie jest zbyt drogi, rywalizacja by była

3

Verrattiego nam nie oddadzą, Ramsey nie pasuje do nas a Eriksen... WTF?

4

Jakbyśmy kupili Pogbe i Gundogana to byłoby pięknie

0

Tak, bez powodu?

0

Czemu na fb monaco dało tapetę i logo cruzeiro a cruzeiro monaco?

0

Komentarz usunięty

0

Leo w więzieniu

0

Komentarz usunięty

1

Arsenal jest 3 :)

0

Komentarz usunięty

0

BARTOMEU ZOSTAŃ PROSIMY!

3

Szkoda ze Bravo musi oddać medal, zasłużył jednak na niego

3

Ja chyba postawilbym jednak na Bartomeu w wyborach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?