Lionel_Messi_10_Barca
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2013
JA JESZCZE POWRÓCĘ ZDRAJCY
4 obserwujących
0 obserwowanych
1
?, ja pierole ale wy jesteście głupi, to że ktoś zremisował pierwszy mecz nie oznacza ze skończą jak Hiszpania
0
I co w związku z tym?
22
Di Maria? On był najgorszy
0
Wembley np, no chyba mi nie powiesz ze jest brzydsZy ,Santiago
0
I o dachu :D( znaki)
1
Tez to słyszałem, znam przynajmniej 7 ładniejszych
2
Ciesze się ze podzielasz moja opinie
0
Eeeeeeeeeeeeeee, ja już nie chce Pogbe, on jest samolubny Strasznie i wątpię aby się zgral z trio
6
Bracia Douglasa
1
Kto to jest ten Gerson, drugi douglas?
0
Powtarzasz się
0
A później będzie płacz
0
Oj, w następnym sezonie wygra na 100pro Bayern, oni wyciągnęli wnioski ze niepotrzebnie się wystawili pod koniec a w rewanżu i tak nas pokonali
0
Barcelona to wielki klub, tu nie ma już miejsca na dawanie szans, 1 porażka nawet remis dużo mogą zmienić w sezonie
0
Nie chce się z tobą kłócić ale co ta pierwsza dwojka nam dała?
7
Ale się usmialismy
0
Nie ośmieszaj się, Rafinha dostawał szansy, kupę pokazał, Roberto, dostaje szansy przez kilka sezonów Jeszcze gorzej, a samper Wypożyczenie
0
Na w sumie racja, ale nie Gundo nie jest zbyt drogi, rywalizacja by była
3
Verrattiego nam nie oddadzą, Ramsey nie pasuje do nas a Eriksen... WTF?
4
Jakbyśmy kupili Pogbe i Gundogana to byłoby pięknie
0
Tak, bez powodu?
0
Czemu na fb monaco dało tapetę i logo cruzeiro a cruzeiro monaco?
0
Komentarz usunięty
0
Leo w więzieniu
0
Komentarz usunięty
1
Arsenal jest 3 :)
0
Komentarz usunięty
0
BARTOMEU ZOSTAŃ PROSIMY!
3
Szkoda ze Bravo musi oddać medal, zasłużył jednak na niego
3
Ja chyba postawilbym jednak na Bartomeu w wyborach