Lionel_Messi_10_Barca
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2013
JA JESZCZE POWRÓCĘ ZDRAJCY
4 obserwujących
0 obserwowanych
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Nie rozumiem cie
0
Komentarz usunięty
0
Urodziłem się w 92 roku.
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
1
I to się właśnie nazywa Bałwochwalstwo.
0
Komentarz usunięty
0
To właśnie ty nie umiesz chyba liczyć.
0
To chyba 7-0,jeśli 2x Messi i 2x Neymar i 3x Suarez
0
Nie każdy interesuje się piłką.
0
I dlatego wydajemy 300 mln na jeszcze większy stadion,i gdzie tu logika?
0
Czy mógłbyś się w końcu ode mnie odczepić?
0
Aha,rozumiem,jednak zignoruje jego komentarze.
0
Ja też trochę nie mam.
0
Jaki typujecie wynik Barca-Levante?
1
Kim jest ten cały Nebros,i czy on ma honor?
1
Ma 5 goli straty
0
Tak,stzeli 6 goli na pewno.
0
Komentarz usunięty
0
Ale z ciebie filozof.
0
Hahahahahaha,nie
0
No,szkoda,szkoda,najlepszego kibica Barcelony.
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Znaczy,nie jest jeszcze na 100% pewne,tata mi dzisiaj powiedział,że być może pojadę.
0
Masz cyba problem ze wzrokiem,jest bezchmurnie.
0
Z rudymi nie gadam.