0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Nie rozumiem cie

0

Komentarz usunięty

0

Urodziłem się w 92 roku.

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

1

I to się właśnie nazywa Bałwochwalstwo.

0

Komentarz usunięty

0

To właśnie ty nie umiesz chyba liczyć.

0

To chyba 7-0,jeśli 2x Messi i 2x Neymar i 3x Suarez

0

Nie każdy interesuje się piłką.

0

I dlatego wydajemy 300 mln na jeszcze większy stadion,i gdzie tu logika?

0

Czy mógłbyś się w końcu ode mnie odczepić?

0

Aha,rozumiem,jednak zignoruje jego komentarze.

0

Ja też trochę nie mam.

0

Jaki typujecie wynik Barca-Levante?

1

Kim jest ten cały Nebros,i czy on ma honor?

1

Ma 5 goli straty

0

Tak,stzeli 6 goli na pewno.

0

Komentarz usunięty

0

Ale z ciebie filozof.

0

Hahahahahaha,nie

0

No,szkoda,szkoda,najlepszego kibica Barcelony.

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Znaczy,nie jest jeszcze na 100% pewne,tata mi dzisiaj powiedział,że być może pojadę.

0

Masz cyba problem ze wzrokiem,jest bezchmurnie.

0

Z rudymi nie gadam.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?