3

Jakiś Czlowiek, może chcą zrobić jak my z Douglasem

1

No i co z tego ?

8

Skończ pieprzyc

1

A ja jestem zadowolony, tylko żeby nie stracił formy przez te pół roku

0

Tak, Vietto idzie do Atleti, Pogba za bardzo gwiazdorzy

0

Dobra wiadomość, ale to oznacza że nie kupimy napastnika np reus

0

Nie ,nie będzie

0

Komentarz usunięty

0

0

Komentarz usunięty

0

Oj,widzę,że jeszcze będę musiał trochę spędzić na tej stronie,hehe

0

Komentarz usunięty

0

O co ci chodzi?Hę?

0

Komentarz usunięty

0

Aha(15 znaków).

0

A się uśmiałem,to było dobre.

0

Ok,zrozumiałem.

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Dawaj Leo,jeszcze jedną

5

Komentarz usunięty

0

Czyli,jesteś za Ronaldo okej.

0

Czyli uważasz,że Ronaldo jest lepszy,okej,po prostu robię sondę.

26

Komentarz usunięty

0

Aha(15 znaków).

0

Czyli mówisz,że jesteś za realem.

0

I to jest powód do dumy?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?