Lionel_Messi_10_Barca
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2013
JA JESZCZE POWRÓCĘ ZDRAJCY
4 obserwujących
0 obserwowanych
3
Jakiś Czlowiek, może chcą zrobić jak my z Douglasem
1
No i co z tego ?
8
Skończ pieprzyc
1
A ja jestem zadowolony, tylko żeby nie stracił formy przez te pół roku
0
Tak, Vietto idzie do Atleti, Pogba za bardzo gwiazdorzy
0
Dobra wiadomość, ale to oznacza że nie kupimy napastnika np reus
0
Nie ,nie będzie
0
Komentarz usunięty
0
0
Komentarz usunięty
0
Oj,widzę,że jeszcze będę musiał trochę spędzić na tej stronie,hehe
0
Komentarz usunięty
0
O co ci chodzi?Hę?
0
Komentarz usunięty
0
Aha(15 znaków).
0
A się uśmiałem,to było dobre.
0
Ok,zrozumiałem.
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Dawaj Leo,jeszcze jedną
5
Komentarz usunięty
0
Czyli,jesteś za Ronaldo okej.
0
Czyli uważasz,że Ronaldo jest lepszy,okej,po prostu robię sondę.
26
Komentarz usunięty
0
Aha(15 znaków).
0
Czyli mówisz,że jesteś za realem.
0
I to jest powód do dumy?